Gönderen Konu: Başkan Şener'in açıklaması  (Okunma sayısı 613 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Başkan Şener'in açıklaması
« : Ocak 24, 2010, 08:39:16 ÖS »

Başkan Şener'in açıklaması
24 Ocak 2010 / 17:37
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımın oyundan çok memnun olduğunu söyledi.
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımın oyundan çok memnun olduğunu söyledi.
Şener, saha ağır olmasına rağmen çok pozisyon bulduklarını belirterek, “Çok gol pozisyonu bulduk ancak üçünü değerlendirdik. Daha çok gol atmalıydık. Şimdi sırada Diyarbakır deplasmanı var. Ben 3 maçta 9 puan almalıydık demiştik ve buna çok önem veriyoruz. Birini geçtik Diyarbakır ve Manisa kaldı. Bu maçları da 3 puan ile kapatırsak durum çok daha farklı olabilir. Artık benim mesuliyetim azaldı .Şimdi Şenol Güneş var” diye konuştu.

Taraftara teşekkür eden Şener " Taraftar takım ve teknik heyet buluştu. Bu gün sahada takımı destekleyen taraftar vardı. Ben sorumlu mevkide olduğum için stresli maç seyrediyorum.Benim üzerimde de futbolcular gibi baskı vardı.Zaman zaman sesler çıkıyor ama onlarda genç.Bunlar olabilir.Seyirci takıma gereken desteği verdi "dedi.

Transferin Trabzonspor için bittiğine değinen başkan Şener" Biliyorsunuz stoper'de eksiğimiz var. bir Tayfun'un sakatlığı var.Ayrıca Song'un takımada çeyrek finale kaldığı için bu futbolcumuzda takıma geç katılacak. Ancak Giray ve Egemen o mevkide çok başarılı oynuyorlar. Hocamızın şuanda bizden bir  talebi yok. Olursa o zaman bakarız "dedi

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Başkan Şener'in açıklaması
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2010, 08:45:38 ÖS »
İnşallah iyi şeyler olur
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2010, 09:02:10 ÖS »
inş    olacak

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2010, 10:53:07 ÖS »
sende yürü başkan, gerekirse destekleriz :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 24, 2010, 11:17:36 ÖS »
hehehe