Gönderen Konu: forumda bana da yer var mı acaba ?  (Okunma sayısı 5646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı paladın

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
Ynt: forumda bana da yer var mı acaba ?
« Yanıtla #13 : Ocak 08, 2007, 11:30:55 ÖS »
yınede her seye ragmen tavsıylerın yanıda saygınında bulunması guzel kendınıze ıyı bakın

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Ocak 08, 2007, 11:33:12 ÖS »
tşk ler..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #15 : Ocak 08, 2007, 11:40:52 ÖS »
basit bi espirinin bu kadar ciddiye alınacağını zannetmemiştim paladin tarafından..benim hatam yüzünden can sıkıcı sözlere maruz kalan  zafer_ arkadaşımdan özür dilemesi gereken benimdir, bunun muhabbete tanık olduğunuz için tüm üyelerden özür dilerim..

konu kilitlenmiştir
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2007, 12:50:04 ÖÖ Gönderen: uSLaNMaZ »
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #16 : Ocak 09, 2007, 05:31:26 ÖÖ »
ha bu arada richi tanımana üzüldüm yaaa.. acıdım sana  {;G {;G {;G {;G {;G {;G {;G

rıchgırl ıle nasıl bır muhabbetınız oldugu hakkında her hangı bır fıkım yok ama benım ıcınde bulundugum ortamlarda ve muhabbetlerde rıchgırl'ıle ılgılı alaycı tavırlar takınmamanı tavsıye ederım ok kardesım  *- *- *- &; &; &;
ha bu arada richi tanımana üzüldüm yaaa.. acıdım sana  {;G {;G {;G {;G {;G {;G {;G

rıchgırl ıle nasıl bır muhabbetınız oldugu hakkında her hangı bır fıkım yok ama benım ıcınde bulundugum ortamlarda ve muhabbetlerde rıchgırl'ıle ılgılı alaycı tavırlar takınmamanı tavsıye ederım ok kardesım  *- *- *- &; &; &;

paladın hoşgeldin... Bu arada o tavsiyede bulunduğun Trabzon'lu. Ben de sana bi Trabzonluya tavsiyede bulunmamanı tavsiye ederim &;  ^-

bende adanalı oldugumu hatırlatırım ok kardesım ^- ^- ^-

Burada belli bir ortam kurulmuştur ve herkes kendisini bilir ve diğer arkadaşlara nasıl davranılacağını.Adanalı olduğundan bahsetmişsin..???? Burada nereli olduğun önemli değil , bu şekilde boş tehditler savurupta ortamın huzurunu bozmaya kesinlikle tahammül edemeyiz...Ayrıca emin ol burdaki bu tür olaylardan-tehditkar kelimelerden ve cümlelerden hiçbirkimse bir sinek kadar korkmaz.
Buraya bir üyenin tavsiyesiyle gelmişsin.Bu üyeden buranın ortamı hakkında bilgi almış olman gerekirdi.
Burada ilk uyarını almış oluyorsun.Forum huzurunu bozucu davranışlar uyarı gerektirir.Tekrarında gerekli uygulamaya gidilir.

Bu Forumda Bulunan Herkes Forum Kurallarına Uymak Zorundadır..Forumdaki Huzurunu Bozacak Kişiler Foruma Gelmeyebilirler

BURADA İNSANLAR GÖRÜŞLERİYLE KARŞILANIR , DAVRANIŞLARIYLA AĞIRLANIR , SÖZLERİYLE UĞURLANIR!!!

Selametle

« Son Düzenleme: Ocak 09, 2007, 05:37:43 ÖÖ Gönderen: Karadeniz »
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2007, 08:49:12 ÖÖ »
uSLaNMaZ  kardeşim senin burda  hiç bir hatan yok biz burda aramızdaki samimiyetten dolayı birbirmize şaka yapıyoruz eğleniyoruz biz buranın ilk üyelerindeniz farklı güzel bir ortam kurduk ve burayı gireni kim olursa olsun kardeşimiz gibi görüyoruz bizle olan sonuna kadar olur olmayanda güle güle gider.
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2007, 08:59:45 ÖÖ Gönderen: FaRoz »
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #18 : Ocak 09, 2007, 09:02:24 ÖÖ »
yokluğun çok belli oluyor zaten :)
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ocak 09, 2007, 08:53:34 ÖS »
uSLaNMaZ  kardeşim senin burda  hiç bir hatan yok biz burda aramızdaki samimiyetten dolayı birbirmize şaka yapıyoruz eğleniyoruz biz buranın ilk üyelerindeniz farklı güzel bir ortam kurduk ve burayı gireni kim olursa olsun kardeşimiz gibi görüyoruz bizle olan sonuna kadar olur olmayanda güle güle gider.

eyvallah kardeşim..

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #20 : Ocak 09, 2007, 09:09:35 ÖS »
Önemli değil  ;)