Gönderen Konu: TS'ye hamsili forma geliyor  (Okunma sayısı 1528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deli6100

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
TS'ye hamsili forma geliyor
« : Aralık 23, 2008, 10:55:42 ÖÖ »
TS'ye hamsili forma geliyor

Sezon başında Nike ile anlaşan Trabzonspor'un kendine özgü siparişleri yakında gelmeye başlayacak. Önümüzeki sezon ise alışılmışın dışında bir forma geliyor.
Hacısalihoğlu, Sezon başında Türkiye'de Milli takımın sponsoru olduğu ve Dünya'da milli takımlar ve ünlü takımlara sponspor olan Nike firması ile Genel Mdürünün Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması nedeniyle anlaşma imkanı sağladıklarını söyledi.

Yeni sezona çok kısa bir süre kala anlaşma sağladıklarını ifade eden Asbaşkan Hacısalihoğlu “Nike gibi firmalar anlaşma sağladıkları takımların kendilerine has kumaş alımlarını ve formalarını ancak 1 yıl sonra karşılayabiliyorlar” dedi.

Yakında Parçalı forma geliyor

Trabzonspor'un lig'in ikinci yarısında ilk etapta parçalı formasına kavuşacağını açıklayan Trabzonspor asbaşkanı “Taraftarımızın çok arzu ettiği çubuklu formaya Mayıs ayında kavuşacağız, Nike Genel Müdürünün Trabzonlu olması nedeniyle gösterdiği özceri sonucu çok yakında parçalı formamıza kavuşacağız” dedi.

Seneye yepyeni bir forma geliyor

Mayıs ayında taraftarların heyecanla beklediği ve Trabzonspor'un özlediği çubuklu formaya kavuşacaklarını söyleyen Hacısalioğlu “Daha önceki sezonlarda dönem dönem giydiğimiz Turuncu forma gibi yeni sezonda parlak gri gümüşlü, parıltılı desenli bir formamız da olacak” dedi.

Parlak gri gümüşlü formadaki kompozisyonun hamsi'yi andıracağını da ifade eden Asbaşkan “hani deplasmanlarda bağırıyorlar ya burası leş gibi hamsi kokuyor diye, işte bu forma ile hamsinin ne kadar etkili olduğunu ve kokmadığını da görecekler” dedi.

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: TS'ye hamsili forma geliyor
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2008, 11:02:21 ÖÖ »
 :bm0: güzel bir düşünce
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı deli6100

• Banned
  • *
« Yanıtla #2 : Aralık 23, 2008, 11:25:40 ÖÖ »
hamsi olayı biraz saçma geldi trabzonspor kaplan diye geçer hamsi diye geçmez hamsi diye anılmasındanda açıkçası rahatsız oluyorum...yeni çıkacak çizgili formaları gördüm göze hitap eden güzel forma desenize yine bi 100 ytlemiz gidecek  :bm0:

kaplan bizim temsilimiz  degil bir kere ortaya atıldı ve öyle kaldı. hamsi güzel bi şekil  bakalım hayırlısı olsun bakalım

Çevrimdışı Bizim Taka

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2008, 01:10:00 ÖS »
Hamsili forma
banada sacma geldi rakip takimlarin seyircisi alay edebilirler.Bana görede Firtina yada daha görsel birseyler olabilirdi.
Ey felek Kimine verirsin Yelek
Kiminede Yaparsin Kelek

Çevrimdışı Bizim Taka

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2008, 02:01:06 ÖS »
Hamsili forma
banada sacma geldi rakip takimlarin seyircisi alay edebilirler.Bana görede Firtina yada daha görsel birseyler olabilirdi.
zaten bize hamsiyi rakip takım taraftarları taktı

Bende bi ara TRT kameramanlari cekmisti
Fener Trabzon macinda hamsiyi kizartip yiyecegiz dedimdi.benim o lafim o gece vtr olarak kullanildi,Tum Turkiye Almanya bakmis ama mac berabere bitmisti. :atş: :atş: :atş:
Arkadaslar bana takiliyordu hani hamsiyi kizartamadin diye :atş: :atş:
Kiminede Yaparsin Kelek

Çevrimdışı Bizim Taka

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2008, 02:17:02 ÖS »
Hamsili forma
zaten bize hamsiyi rakip takım taraftarları taktı

Bende bi ara TRT kameramanlari cekmisti
Fener Trabzon macinda hamsiyi kizartip yiyecegiz dedimdi.benim o lafim o gece vtr olarak kullanildi,Tum Turkiye Almanya bakmis ama mac berabere bitmisti. :atş: :atş: :atş:
Arkadaslar bana takiliyordu hani hamsiyi kizartamadin diye :atş: :atş:

demek o sendin <> :6ads: :hakem: :mngd: :\md:heehee kaplan avladı sizi ama :ts:

Yok berabere bitti,
isin ilginc yani Simdi Trt de Haber spikeri yapan birisi muhabirlik yapiyordu.Ben Fener maci alcak deyince Kameremanda bana el isreti yapti bravo diye.oda fenerli ilmis.Dur huviyetimiz ortaya cikmasin yoksa Trabzon sinirlarina giris yasagi aliriz. :atş: :atş: :atş: :atş: :atş:
Kiminede Yaparsin Kelek

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2008, 02:21:05 ÖS »
hayırlısı olsun inşAllah ;)

haber için teşekkürler..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı deli6100

• Banned
  • *
« Yanıtla #7 : Aralık 24, 2008, 12:07:42 ÖÖ »
maçı alalımda süprizi kalsınn bence

Çevrimdışı Bizim Taka

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #8 : Aralık 24, 2008, 12:11:26 ÖÖ »
fener yeni yılın ilk maçını bizimle oynuyo fenere bi noel baba sürprizi yapacaz  :bm0:
Zaten 2.yari Ya Fener yada Trabzon sampiyonlugu kovalar benim görusum bu ama Cimbomuda unutmamak lazim.
Kiminede Yaparsin Kelek