Gönderen Konu: Şampiyonluğun rüyasını gördüm  (Okunma sayısı 719 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dj_steelserkan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
  • HAYATTA EN BÜYÜK SERVET AKILDIR
Şampiyonluğun rüyasını gördüm
« : Eylül 03, 2008, 12:04:52 ÖÖ »
Şampiyonluğun rüyasını gördüm

Cale, Trabzonspor'un güçlü kadrosuyla hedefe ulaşacağını söyledi.

CALE: “Lige güzel başladık, devamı gelecek. İçimdeki his bu yıl şampiyon olacağımızı söylüyor”.

CALE: “Futbol kariyerim için Trabzonspor bir fırsat. Baskıdan etkilenmem, sahada işimi yaparım” .

KAYNAŞMA HIZLANDI

Cale, şampiyonluğu erken ilan etti! Trabzonspor’un D.Zagrep’ten transfer ettiği genç solak Hrvoje Cale, lige güzel bir başlangıç yaptıklarını ifade ederek, “Yeni bir takım olmamız dolayısıyla zorluklar yaşayabilirdik. Bunun yaratacağı moral bozukluğu bizi etkilerdi. Ancak iki maçı da kazandık. Giderek takım oluyor ve birbirimizi tanıyoruz. Bu galibiyetler bu süreci hızlandırıyor. Galibiyetlerin devamını getireceğiz” dedi.

TEKLİF TAM ZAMANINDA

Hırvat oyuncu, Trabzonspor ile anlaşarak ilk ciddi yurt dışı deneyimini yaşadığını ifade ederek, ''Bence artık yeni bir arenada kendimi gösterme zamanı gelmişti. Trabzonspor'un teklifi de öyle bir zamanda geldi. Şimdi burada kendimi kanıtlamak ve iyi bir performans sergilemek amacındayım. Takım arkadaşlarım adaptasyon sürecimi kısaltmam için bana epeyce yardımcı oluyor” dedi.

YÜKSELİŞE GEÇECEĞİM

Cale, ''Kariyerimin yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Daha zorlu bir lige geldim ve zorluk derecesi daha yüksek maçlara çıkacağım. Bu da kendimi geliştirmem anlamında iyi bir fırsat. Bu aşamadan sonra, Hırvatistan milli takımına çağrılmak ve Trabzonspor ile şampiyonluk yaşamak öncelikli hedeflerim olacak'' diye konuştu.

İÇİME DOĞUYOR AMA..

Trabzonspor'daki şampiyonluk baskısından etkilenmeyeceğini kaydeden Cale, ''Trabzonspor'da bu sezon kurulan yeni ekip de oldukça kuvvetli. Bu nedenle 24 yıllık büyük beklentiyi karşılayacağımızı düşünüyorum. Herkes birkaç yıl içerisinde şampiyonluk gelir düşüncesinde. Ancak benim içime bu yıl şampiyonluk kupasını kaldıracağımız doğuyor. Umarım bu rüyam gerçekleşir'' diye konuştu.
HERKES TRABZON'UN BÜYÜKLÜĞÜNÜ SONUNDA KABUL EDECEK