Gönderen Konu: Bu İkiliye Dikkat..!!!  (Okunma sayısı 1168 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
Bu İkiliye Dikkat..!!!
« : Temmuz 01, 2008, 12:30:41 ÖS »

Trabzonspor'un golcü oyuncuları Gökhan Ünal ve Umut Bulut yeni sezon öncesi rakiplerine gözdağı verdi.
Eski takım arkadaşı olan iki oyuncu eskiden olduğu gibi birlikte yine bir çok gole imza atacaklarını ifade ettiler.

Trabzonspor'un yeni golcüsü Gökhan Ünal, yeni sezonun takım için çok iyi olmasını dilediğini belirterek, "İnşallah sakatsız ve sıkıntısız bir sezon geçiririz takım olarak. İstediğimiz oyunu oynayarak arzu edilen sonuçları alırız. Güzel bir ortam ve iyi bir takım kuruldu. Özlenen Trabzonspor'u yeni bir takım ile diriltmek istiyoruz."dedi Ne istediğini ve neyi hedeflediğini bilerek, Trabzonspor'a geldiğini belirten golcü oyuncu, "Üzerimde bir baskı yok. Benim hedefim Kayserispor forması altında attığım gollerin daha fazlasını burada atmak. Burada bunu başarmak daha kolay olacak. Kayserispor'da oyunda iki kişi öndeydi Trabzonspor'da ise 11 kişi önde olacak. İnşallah burada daha fazla gol atacağımı düşünüyorum" diye konuştu.

Umut Bulut'un eski takım arkadaşı olduğunu belirten golcü oyuncu, "Umut ile amatör takımda oynarken de birlikte çok gol atıyorduk. Umut ile çok iyi anlaşacağıma inanıyorum. Onun futbolunu kişiliğini ve karakterini çok iyi biliyorum. Onunla çok iyi anlaşacağım. Yabancı bir oyuncu ile anlaşmak daha zordur. Yerli bir futbolcu ile anlaşmak daha kolaydır. Umut benim sevdiğim, saydığım bir kardeşim olduğu için sahanın içinde çok iyi anlaşacağıma inanıyorum" şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Umut Bulut ise iyi bir takım kurulduğunu belirterek, "Taraftarımıza ve camiamıza iyi bir Trabzonspor izlettirmek istiyoruz. Trabzonspor ve Türk futboluna en iyi şekilde hizmet etmek arzusundayız. Trabzonspor'u hedeflediği yerlere getirmek istiyoruz" dedi.

Takımın yeni oyuncularından olan Gökhan Ünal'ın kalitesinin belli olduğunu ve kendini ispatlamış bir oyuncu olduğunu belirten Umut Bulut, "Gökhan Ünal ile sürekli görüştüğüm arkadaşlarımdan birisi. İkimizin iyi bir ikili oluşturacağımızı düşünüyorum. Kafa yapımız ve oyun sitilimiz hemen hemen aynı. Ama Gökhan'ın ve benim yapabileceklerimiz belli bir yere kadar. Önemli olan takım olarak bir şeyler yapmamız. Takım olarak başarılı olmamızdır" diye konuştu.

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Ynt: Bu İkiliye Dikkat..!!!
« Yanıtla #1 : Temmuz 02, 2008, 08:56:43 ÖÖ »
bomba gibi geliyoruz...

haber için teşekkürler...
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"