Gönderen Konu: TS'de Çifte Kutlama  (Okunma sayısı 858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şeytanın Avukatı

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +12/-0
  • Olmadı Yapamadım Anla Beni...!!!
TS'de Çifte Kutlama
« : Mayıs 27, 2008, 04:50:57 ÖS »
Bordo-Mavili Yönetim 41.Yıl Kuruluş etkinlikleri ile sezon açılışını birlikte yapacak

Trabzonspor Ağustos ayı içersinde çifte kutlama yapmaya hazırlanıyor.Bordo mavili ekibin yönetim kurulu 41.Yıl kuruluş yıldönümü ve sezon açılışını aynı gün yapmayı planlıyor.2 Ağustos 1967 yılında kurulan Trabzonspor bu sezon takımın yeni sezon hazırlık kampı nedeniyle 41.yıl kuruluş etkinliklerini Ağustos ayı içersinde yapacağı iki günlük organizasyonla kutlayacak. 41.Yıl kuruluş etkinlikleri için hazırlık çalışmaları sürürken yönetim birbirinden ünlü sanatçıları Trabzon'a getirecek.Ayrıca kuruluş etkinlikleri çerçevesinde bir dizi panel düzenlenecek. 41.Yıl etkinlikleri çerçevesinde Karadeniz oyunlarının açılış törenini gibi olması için çaba sarf ediliyor

SEZON ACILIŞIDA YAPILACAK

Yeni sezon  öncesi transfer çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Trabzonspor yönetimi 41.yıl kuruluş etkinliklerinin son gününde sezon açılışıda yapacak. 2 Ağustos'ta kurulan Trabzonspor, futbol takımının yurt dışında bulunması nedeniyle sezon açılış törenin 41.kuruluş yıl dönümüyle birlikte yapacak. Trabzonspor sezon açılış törenine dünyanın ünlü kulüplerinden birini getirmek için yoğun çaba sarf ediyor.
Geceler Günlerimi Gömer...

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: TS'de Çifte Kutlama
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2008, 04:53:37 ÖS »
hadi bakalım olur ınsallah

Çevrimdışı pirana_ahmet

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +11/-0
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2008, 04:58:46 ÖS »
takımımız bu sene güzel transferler yaptı ve yapmayada dewam edıyor inş ALLAH dan bi zewal gelmez ise kutlamalara gideriz
BİZDE WARKEN BU DURUŞ EMİCENİZ OLSA BUSH,ALAYINIZ 5 KURUŞ ETMEZ KARADENİZDE
"Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne
Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne
Medeni olmak eğer açmaksa bedeni
Desenize hayvanlar insanlardan daha medeni"

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2008, 04:59:48 ÖS »
haklısın ahmet ne dersin belki orada buluşuruz