Gönderen Konu: H. Avni Aker Yenileniyor  (Okunma sayısı 973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şeytanın Avukatı

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +12/-0
  • Olmadı Yapamadım Anla Beni...!!!
H. Avni Aker Yenileniyor
« : Mayıs 22, 2008, 09:46:37 ÖS »
H. Avni Aker Stadı'nda yapılacak yenilikler için çalışmalara start verildi.

H. Avni Aker yenileniyor
Trabzonspor Yönetim Kurulu Hüseyin Avni Aker Stadı'nın kale arkalarında yapacak olduğu yeni tribünler için bugün start verdi.

Yeni sezona kadar stadı bitirmenin gayreti içerisinde olan yönetim taraftarların daha rahat ve huzurlu maçlar seyretmesi için tribünleri yeni koltuklar döşenecek. Trabzonspor yönetim kurulu bu konuda yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir haftadır yenileme çalışmaları yapılıyor. Kale arkalarını yeniliyoruz. Kale arkalarının koltuk sayısını yaklaşık 2 bin 900 kişilik yapacağız. Koltukların hepsi sökülerek yerine yenileri takılacak. Açılır kapanır koltuklar yapılacak. Kale arkasının öne çekilmesinde amaç, bakıldığı zaman çok batık görünüyor olmasından kaynaklanıyor.

Ayrıca protokol tribününü ikinci kata çıkartıyoruz. Buraya bir asansör yapılacak. Bütün kapalı tribün kombine olacak, vip standartlarında olacak. Avni Aker stadının hem dışı hemde içi boyanacak ve koltukları yenilecek. Şu an Avni Aker Stadı'nın seyirci kapasitesi 19 bin kişilik. Kale arkaları ile birlikte bu sayı 22 bin civarında olacak. Yeni sezona stadımızı yetiştireceğiz.”

Yönetim kurulu Avni Aker Stadı'nın Protokol tribünü ve kapalı tribünün komple yenilendiğini belirttiler. Trabzonspor yönetim kurulu ayrıca yeni sezonda İstanbul'dan gelen eski yöneticiler ve iş adamlarının 400 kişilik özel bir yer istediklerini ve bu hafta içerisinde istedikleri yerleride netleştireceklerini ifade ederek, “Yönetim olarak bu işe sıcak bakıyoruz. Herkese kombine kampanyası yapacağız. Bu sene bütün stadın her şeyini kombine bastıracağız, kombine fiyatlarını yüksek değil normal fiyatta tutacağız” dediler
Geceler Günlerimi Gömer...

Çevrimdışı yalavuz

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +3/-0
Ynt: H. Avni Aker Yenileniyor
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2008, 05:53:20 ÖÖ »
umarım en kısa zamanda biter tabi sözlerinde durursalar baştakıler.