...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > Trabzon Forum Üye Odaları

*Laz Kızı* Ablanız'ın mekanı ...!!!

(1/489) > >>

*Laz kızı*:

Esselamunaleykum canlarrr..!!! :svm: :-*

Öncelikle böyle bir başlığı bizlere kazandıran sevgili kafkasa_ huzurunuzda bende teşekküre derim..!! Konuyu bizlere açan adminimizede ayrıca teşekkürler.. :-*
         Bir girdim ki, başlık açan açana, dedim bir tanede ben açıyım..!! :) :-*
         Neyse efenim konuyu dağıtmadan bende konuya gireyim ben özlem_ nickimin *Laz Kızı* olması Trabzonforumlu  olupta laz kızı olmadan olmaz diye düşündüm,ve yöremizede uygundur diye düşünerek böyle bir nick aldım..!! Ama laz kzııyımdırda. :artizz: :-* İstediğiniz her soruya açığım gerek dini bölümden, gerek diğer konulardan, Odamda her saat çay ve kahve vardır efenim..!! Giren içmeden çıkmayacak..!!! :svm: buyurun kayfenizii  :svm:

ve kahveyi içtikten sonra sorularınıza hazırım..!!! \)

çiçeğim sevgili dostlarımaa..!!! :svm: :svm:

bana misafir gelipte pasta yemeden gitmek var mı..?  ==- ==-

Afiyet olsun..!!! :çiçk: :çiçk: :çiçk: :-* :-* :klp:

Bu bölümümüz olacak..!!! :alkş: :alkş:
Selam ve dua ile kalın sorularınızlaa karşınızdayım..!!! :-* :-* \)
 :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp: :-* :klp:

§iyahinci:
Kirası çokmuş ben böle bi oda çamıcam  ==- ==-

Kendinde en sevdiğin huy nedir? Lazkızı  :svm:

*Laz kızı*:

--- Alıntı yapılan: Siyahinci - Nisan 04, 2008, 12:13:23 ÖS ---Kirası çokmuş ben böle bi oda çamıcam  ==- ==-

Kendinde en sevdiğin huy nedir? Lazkızı  :svm:

--- Alıntı sonu ---

aç canommm sana yakışırr has bir oda aç...
en sevdiğim huyum güler yüzlü ve mutlu olmamdır..!! herşeye rağmen.. :svm:

--- Alıntı yapılan: CeMTs-1967 - Nisan 04, 2008, 01:59:21 ÖS ---hayırlı olsun... :alkş:

--- Alıntı sonu ---

saol can... \)

§iyahinci:
Laz kızı arada burda parti verirsin artık değilmi  :hımm:

:çiçk: \mr

*Laz kızı*:

--- Alıntı yapılan: Siyahinci - Nisan 04, 2008, 04:14:25 ÖS ---Laz kızı arada burda parti verirsin artık değilmi  :hımm:

:çiçk: \mr

--- Alıntı sonu ---

tabikiiii sen istee yeterkiii haftada bir parti var..!!! :dansS: :dansS: :orkstra: :orkstra: :orkstra: :orkstra:

--- Alıntı yapılan: CeMTs-1967 - Nisan 04, 2008, 04:17:32 ÖS ---''lazkızı''dinimiz konusundaki yapmış olduğun paylaşımları ilgiyle takip ediyorum;paylaşımlar için çok teşekkürler... :alkş: :alkş: (+rep)

--- Alıntı sonu ---

rica ederim ilgin için ben teşekkür ederim... :-* \)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git