Gönderen Konu: CaNöZüM { Muhabbet Alan ı}  (Okunma sayısı 75387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
Ynt: CaNöZüM { Muhabbet Alan ı}
« Yanıtla #520 : Mart 08, 2010, 02:00:49 ÖS »
eyvallah cihan kardesim saolasun :) nasılsın iyimisin :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #521 : Mart 08, 2010, 02:07:02 ÖS »
iyidir Allah' a şükür, hafta sonu maçta sakatlandım yine onu saymazsak iyi :) sen nasılsın
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #522 : Mart 10, 2010, 07:55:51 ÖÖ »
        Selam aleyküm Zikrullah.
  Daha ilk mesajımda burada bir misafir olduğumu belirtmiştim.

Selam aleyküm Arkadaşlar!
Umarım aranıza misafir kabul ediyorsunuzdur. Eski dostlarıma olan özleme daha fazla dayanamadığım için, hem dostlarımı, hem de onların dostları olan trabzonforum üyelerini ziyarete geldim. Umarım, zaman zaman yapacağım ziyaretlerim sırasında, sizleri sıkacak olaylara sebep olmadan, sizlerin misafirperverliğinize uygun bir misafir olarak aranızda bulunabilirim.

Her misafirin gelişi gibi, misafirlik vakti dolduğu zaman gitmesi de gayet normaldir. Kimimizin misafirliği uzun, kimimizin misafirliği kısa olabiliyor. Önemli olan, misafir olunan yerden kovulmadan ve sizi misafir edenleri kendinizden hoşnut bırakarak ayrılmaktır. Ben bu süre zarfında sizlerden hoşnuttum elhamdülillah, Allah sizlerden razı olsun. İnşallah sizler de benden hoşnutmuşsunuzdur.
     Eskisi kadar sık olmasa da, inşallah zaman zaman görüşmek ümidiyle, Allah’a emanet olun.

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #523 : Mart 10, 2010, 02:31:58 ÖS »
Allah razı olsun abi senden .. Arayı acmayacağız inş eskisinden daha sık görüşebilmek ümidi ile.. Allah yar vede yardımcın olsun..
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #524 : Mart 10, 2010, 03:03:37 ÖS »
Selamun aleykum kardeşim,

Geçmişten geleceğe herkes gibi benimde burada çok güzel anlarım oldu.. Yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm.. Üzüldüğüm günlerde benim forumda tutunmamı sağlayan ve desteği hiç üzerimden çekmeyen iki değerli insan vardı. Biri ali bakkal abim diğeri ise sen oldun sonralarda değerli kibar abim oldu. Burası benim için bir forum değil sanki aile ortamıydı.. Bundan dolayıdır ki buradaki kardeşlerimizle olan  diyaloglarımızda bazen anlaşamadığımız konularda çoğumuz kendimizi zaman zaman bu moral bozucu duygulara kaptırıp üzgün bir girdabın içinde savrulduk... Ben artık bu tür polemiklerden yoruldum..

İnsanların Adem (a.s.)'ın oğlulları Habil ile Kabil gibi birşeyleri paylaşamamlarından sıkıldım artık. Bu durum günlük hayatımıda olumsuz etkilemektedir. Son olayla hiç ilgim olmamasına rağmen yapılan yorumlarda bazı değerlerin üstünden geçilmesi banada dokunmuştur. Bundan dolayı artık çok sık buralarda olmayacağımı sana üzülerek bildirir. Bundan sonraki hayatında sana huzur, mutluluk ve hayırlı ömürler dilerim.. Allaha emanet ol.. Her zaman İyi olman duası ile..   :-*
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..