Gönderen Konu: Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!  (Okunma sayısı 11302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!
« : Mart 04, 2008, 12:07:40 ÖÖ »
Merhaba.

TRABZONFORUM umuz için hep daha iyisini yapabilmek için siz değerli üye ve katılımcılarımızında fikirlerini almak istiyoruz. Burada kısa bir süre vaktinizi almak istiyoruz. Sorumuz şu;

-Sizce Trabzonforum' un eksikleri, olması gerekip olmayan özellikleri, yapılması gerekenler, olmasını istedikleriniz... sayamayacağımız her tür isteğiniz nelerdir ? , değerlendirilip forumumuzun gelişimi için kullanılacaktır.

Bu konuda katılımlarınızı bekliyoruz. Her tür fikre saygımız vardr.Forumumuz aktivite ve katılım fazlalığı için bunlara ihtiyacımız var :)

En iyisi değiliz lakin en iyisi olmak hedefimizdir.Bu hedefe hep beraber ulaşabilmemiz dileklerimle.

Saygılar

Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

• Administratör
  • *
Ynt: Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!
« Yanıtla #1 : Mart 04, 2008, 01:40:00 ÖS »
Bu kadar mı ? Başka kimseden fikir gelmezse aynen devam edeceğiz):

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2008, 01:48:09 ÖS »
Güzel bir konu başlığı gelmişken bende 1-2 istekde bulunayım :)
Dinimiz bölümünü daha çok aydınlatmak için,Sahabeler ve büyük şahsiyetler altında yeni bir konu başlığı açılsa, ve birde,Dini hikayeler için yine ayrı bir başlığımız olsa, kısmen böyle bir ricada bulunsam, sizin içinde sakıncası yoksa bu başlıklar bizim forumumuzdada olsun..
Teşekkürler..!! :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2008, 02:44:53 ÖS »
benimde nacizane fikrim şu. genellikle interneti bilgi amaçlı kullanan insan sayısı çok az derecede.bir forumun kişi sayısını artırabilmek için veya katılımı artırabilmek için. (bu ne kadar doğru ayrı bi mesele). download veya geyik bölümünün ön planda olması gerekli.En önemlisi download(müzik veya program) insanların çoğu forumları bu nedenle tercih ediyor. Ama bu dediklerim bu forumun kuruluş amacına uyarmı bilmiyorum.
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #4 : Mart 04, 2008, 05:22:06 ÖS »
benim önerilerim trabzonspor kısmıyla alakalı olacak..

öncelikle eger uygunsa,taraftar grupları için bi başlık acılmalı..böylece organizasyonlara katılım,birliktelik ve tezahurat ezberleme gibi konularda taraftarlarımıza katkı saglamıs oluruz..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

• Administratör
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 05, 2008, 02:32:32 ÖS »
fikirleriniz için teşekkur ederim.devamını bekliyoruz :)

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #6 : Mart 07, 2008, 10:02:41 ÖS »
her haliyle güzel trabzonforum ismi kafi geliyor bana ama :svm: şimdiden teşkkürler tüm yardımcı olacak olan arkadaşlara :)
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı ressam61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +4/-0
  • gökdeniz yilmaz
« Yanıtla #7 : Mart 09, 2008, 05:16:03 ÖÖ »
konulara fotograf ekleme işin baya  uzun ve zor oluyor  .....bi çözüm bulamayız mı???
göк∂єηιz

Çevrimdışı betül22

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +40/-2
  • °°°вєтüℓ°°°
« Yanıtla #8 : Mart 21, 2008, 01:31:40 ÖÖ »
Benim fikrimce mutlaka bir Romantizm bölümü olursa cok iyi olacaktir, benim okadar cok romantik siir ve hikayelerim varki paylasmak istedigim...
her seferinde ya hikaye ve fikra bölümüne aciyorum yada kategori disi ve diger bölümüne, her seferindede yorumlari okurken korkuyorum betül konuyu yanlis yere acmissin der diye birisi.... Adminim aceba bu konuya bir cözüm bulabilirmiyiz? :)

tesekkür ederim...  \)

Çevrimdışı 61hami61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +17/-1
  • Aşk işte...
« Yanıtla #9 : Ağustos 01, 2008, 12:25:31 ÖÖ »
bence temsicillik bölümü olsun illere yani bursa trabzon ankara vs gbi ama her ile degıl sadece bisdekı uyelrımeze göre admıne duyulur....

Çevrimdışı incredible_boy

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-1
« Yanıtla #10 : Ağustos 19, 2008, 09:59:43 ÖS »
Bn kendi adıma konuşmak gerekirse...bu siteye ne biri bana tavsiye etti ne de ben bu sitnin adını duymuşum vardı...katüyü kazndım için google araç çubunda bi araştırma yapıyım dedim okul ve tarbzon hakkında o vasıtayla siteye üye oldum..
burdan anlatmak istedim bnm gibi nice dışardan gelcek trabzona öğrenci var...bunlar da benm izledim yoldan bu siteye girip blilgi  ednmek isticeklerdir..bu yüzden katü ve şehir hakında daha çok biligilendirme yaplabilir...meslela katü nün her bölümü için bi sayfa açıklma yapılıp aynı bölümü kazanan arkdaların birbiryle tanışma fısatı yaratılabilir...yada bi ünversete öğrencisin ihtiyaçları mesale ev kiraları...
trabzondaki yurtlar.....trabzondaki  eğlence yerleri....
bnce ene önemlisi bi forum sitesi her türlü mezhep din siyasi görüş ne olursa olsun her yaşa her bölgeye her insana hitap edebilmeli...

• Administratör
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 21, 2008, 12:29:50 ÖÖ »
................................meslela katü nün her bölümü için bi sayfa açıklma yapılıp aynı bölümü kazanan arkdaların birbiryle tanışma fısatı yaratılabilir...yada bi ünversete öğrencisin ihtiyaçları mesale ev kiraları...
trabzondaki yurtlar.....trabzondaki  eğlence yerleri....
bnce ene önemlisi bi forum sitesi her türlü mezhep din siyasi görüş ne olursa olsun her yaşa her bölgeye her insana hitap edebilmeli...

uygun bir öneri.teşekkur ederim. kısa zamanda buna yön verilebilir

• Administratör
  • *
« Yanıtla #12 : Ağustos 21, 2008, 12:36:32 ÖÖ »
ilgili süre sınırı floodu önlemek amacı taşımakta idi. ancak flood konusunu forum kuralları ile aştığımız için bu süre sınırlandırılmasıda anlamını yitirmiş, gözümüzden kaçmış, kaldırdık.