Gönderen Konu: ben geldim  (Okunma sayısı 1597 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

demem

• Ziyaretçi
ben geldim
« : Nisan 27, 2008, 06:01:50 ÖS »
Bende geldim..doğudan güneşin doğduğu yerden geldim...hamsinin memleketinden geldim...kemençenin horonun memleketinden geldim...ben geldim yeşille mavinin birleştiği diyardan geldim...ben geldim lazların memleketinden azıcık uzun burunlu birz inatçı ama yürekli sevdin mi tam seven allahına kadar seven yalan nedir dolan nedir bilmeyen...herkese kendini kolayca sevdiren kolayca sempati sağlayan insanların yaşadığı yerden geldim...23 yıldır şampiyon olamamasına rağmen hala Trabzonsporu tutan belkide bir 23 yıl daha bekleyecek insanların ama inançlarından güvenlerinden hiç bir şey kaybetmeyenlerin şehrinden geldim....kim bilir belkide bu sene bu şampiyonluk hasreti biter diyenelerin memleketinden geldim...hani diyorlar ya 4 büyük yok 3 büyük var trabzon artık büyük takım da sayılmaz çünkü yıllardır şampiyon olamıyor denmesine rağmen hala trabzonsporu tutanların diyarından geldim...bütün laflarrı yenilgileri sinesine çeken olsun varsın bir 23 yıl daha bekleyeyim ama şampiyon olursam onurumla şerefimle olayım diyenlerin memleketinden geldim...şampiyonlukta en ufak şike söylentisi olsun istemeyecek kadar onurlu insanların memleketinden geldim...

KARADENİZLİYİM
LAZIM
TRABZONLUYUM
TRABZONSPORLUYUM

orkide

• Ziyaretçi
Ynt: ben geldim
« Yanıtla #1 : Nisan 27, 2008, 06:06:53 ÖS »
Ozaman size kocaman bir

demem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 27, 2008, 08:27:20 ÖS »
teşekkürler teveccühlerinize layık olmaya çalışacağım:)

Çevrimdışı çarşıgüzeli

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +38/-1
« Yanıtla #3 : Nisan 27, 2008, 08:41:42 ÖS »
h.geldiniz....iyi forumlar :)

demem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 28, 2008, 10:05:57 ÖS »
Bende geldim..doğudan güneşin doğduğu yerden geldim...hamsinin memleketinden geldim...kemençenin horonun memleketinden geldim...ben geldim yeşille mavinin birleştiği diyardan geldim...ben geldim lazların memleketinden azıcık uzun burunlu birz inatçı ama yürekli sevdin mi tam seven allahına kadar seven yalan nedir dolan nedir bilmeyen...herkese kendini kolayca sevdiren kolayca sempati sağlayan insanların yaşadığı yerden geldim...23 yıldır şampiyon olamamasına rağmen hala Trabzonsporu tutan belkide bir 23 yıl daha bekleyecek insanların ama inançlarından güvenlerinden hiç bir şey kaybetmeyenlerin şehrinden geldim....kim bilir belkide bu sene bu şampiyonluk hasreti biter diyenelerin memleketinden geldim...hani diyorlar ya 4 büyük yok 3 büyük var trabzon artık büyük takım da sayılmaz çünkü yıllardır şampiyon olamıyor denmesine rağmen hala trabzonsporu tutanların diyarından geldim...bütün laflarrı yenilgileri sinesine çeken olsun varsın bir 23 yıl daha bekleyeyim ama şampiyon olursam onurumla şerefimle olayım diyenlerin memleketinden geldim...şampiyonlukta en ufak şike söylentisi olsun istemeyecek kadar onurlu insanların memleketinden geldim...

KARADENİZLİYİM
LAZIM
TRABZONLUYUM
TRABZONSPORLUYUM

Bir tanıtım anca bu kadar güzel olurdu herhalde kendini bu şekilde bizlere kendini tanıttığın için teşekkür eder ve foruma hoşgeldin diyorum iyi eğlenceler güzel bol katılımlı forumlar :) +rep

şımartıyorsunuz beni:)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #5 : Nisan 28, 2008, 10:07:36 ÖS »
çok hoş bir giriş yapmışsınız.Teşekkur ederim.Aramıza hoşgeldiniz.Umarım kalıcı olursunuz, Sıkça uğramanız dileklerimle.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..