Gönderen Konu: TRABZONFORUM FM Canlı Yayını  (Okunma sayısı 257272 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: TRABZONFORUM FM Canlı Yayını
« Yanıtla #1079 : Mart 29, 2010, 05:38:12 ÖS »
canın sağolsun ne demek....

Rabbım yar ve yardımcın olsun Allah kolaylıklar nasip eylesın sana ve tüm dostlara....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #1080 : Mart 29, 2010, 06:16:18 ÖS »
Yayının sonuna denk gelmişim (: Artık bir sonraki yayında inşallah ful ve kesintisiz dinleyicin olabilirim nigner. Teşekkürler.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #1081 : Mart 29, 2010, 06:19:40 ÖS »
sevgili Trabzonforumfm'in bugünkü dinleyicileri

uslanmaz
ali bakkal
oflum_ts

ve guest isimli misafirlerimiz

bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler... :-* :-*

Yayının sonuna denk gelmişim (: Artık bir sonraki yayında inşallah ful ve kesintisiz dinleyicin olabilirim nigner. Teşekkürler.

her zaman bekleriz... :svm: :svm:

ve son anda sessizgemi ve xardas teşekkürler....

« Son Düzenleme: Mart 29, 2010, 06:29:16 ÖS Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #1082 : Mart 29, 2010, 06:37:25 ÖS »
Bunu saymayız ha :P Şaka bir yana güzel bir yayındı kısa olmasına rağmen. Teşekkürler. Bu arada genel olarak devamlı yayın alanlar saatleri belirtirlerse çok daha kolay olur takip edebilmemiz ne dersiniz?
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #1083 : Mart 29, 2010, 07:14:58 ÖS »
Bunu saymayız ha :P Şaka bir yana güzel bir yayındı kısa olmasına rağmen. Teşekkürler. Bu arada genel olarak devamlı yayın alanlar saatleri belirtirlerse çok daha kolay olur takip edebilmemiz ne dersiniz?

denendi üstat da kendi adıma uyamadım pek, hastalık yorgunluk vs.vs. ama devamlı dinleyici açısından önemli bir konu...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #1084 : Mart 30, 2010, 12:09:50 ÖÖ »
01:00a kadar beklerim...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #1085 : Mart 30, 2010, 12:13:25 ÖÖ »

:D :D  yayın kısa değildi ben 14:30 itibariyla yayındaydım lakın siz sonuna yetiştiniz... teşekkür ederim sessizgemi...

evet haklısın bu konuda fakat benım yayın zamanım fix hep aynı hafta içi 14:00---18:00 arası ama bu hanı tam o saatte başlayacak ve o saatte bıtecek diye bişey yok :D daha erken de başlayabılır daha geçde aynı şekılde daha erkende bitebılır daha geçde..o gunkü reelime bağlı bıraz ama genelde bu şekılde kii bu konuda daha önceden çok duzenlı olmasada genel hatlarıyla yayın zamanları çalışmamız olmuştu.. ki yayın alan arkadaş zaten bu sayfadan yayında olduğunu belirtıyor..dinlemek isteyenlere bu sayfayı  takip etmek düşüyor...

evet uslanmazın dediği gibi her zaman uymak olmuyor işte gerek sağlık sorunları ve gerekse benımde son zamanlarda reelimdeki yoğunlukdan ötürü radyo yayını yapamamıştım :(

ama nasipse yine aynı şekılde devam etmeye gayret edeceğim....

bilginize...
« Son Düzenleme: Mart 30, 2010, 12:17:22 ÖÖ Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #1086 : Mart 30, 2010, 02:48:41 ÖS »
TrabzonForumFm yayındadır.. :-* :-* :-* :-*

YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #1087 : Mart 30, 2010, 02:55:59 ÖS »
Birazdan oradayım
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #1088 : Mart 30, 2010, 03:16:12 ÖS »
 \up  peki   \up

hoşgeldin cihan...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #1089 : Mart 30, 2010, 03:17:50 ÖS »

:D :D  yayın kısa değildi ben 14:30 itibariyla yayındaydım lakın siz sonuna yetiştiniz... teşekkür ederim sessizgemi...

evet haklısın bu konuda fakat benım yayın zamanım fix hep aynı hafta içi 14:00---18:00 arası ama bu hanı tam o saatte başlayacak ve o saatte bıtecek diye bişey yok :D daha erken de başlayabılır daha geçde aynı şekılde daha erkende bitebılır daha geçde..o gunkü reelime bağlı bıraz ama genelde bu şekılde kii bu konuda daha önceden çok duzenlı olmasada genel hatlarıyla yayın zamanları çalışmamız olmuştu.. ki yayın alan arkadaş zaten bu sayfadan yayında olduğunu belirtıyor..dinlemek isteyenlere bu sayfayı  takip etmek düşüyor...

evet uslanmazın dediği gibi her zaman uymak olmuyor işte gerek sağlık sorunları ve gerekse benımde son zamanlarda reelimdeki yoğunlukdan ötürü radyo yayını yapamamıştım :(

bilginize...

Evet bu konuda haftalık yayın programı bile oluşturmuştuk site ana sayfasına koysak iyi olur falan diye düşünmüştük hatta. Ama düzene koyamadık bir türlü bu yayın işini. İnşallah yavaş yavaş toparlarız.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #1090 : Mart 30, 2010, 03:18:27 ÖS »
\up  peki   \up

hoşgeldin cihan...

hoşbulduk nigner

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #1091 : Mart 30, 2010, 03:22:36 ÖS »

:D :D  yayın kısa değildi ben 14:30 itibariyla yayındaydım lakın siz sonuna yetiştiniz... teşekkür ederim sessizgemi...

evet haklısın bu konuda fakat benım yayın zamanım fix hep aynı hafta içi 14:00---18:00 arası ama bu hanı tam o saatte başlayacak ve o saatte bıtecek diye bişey yok :D daha erken de başlayabılır daha geçde aynı şekılde daha erkende bitebılır daha geçde..o gunkü reelime bağlı bıraz ama genelde bu şekılde kii bu konuda daha önceden çok duzenlı olmasada genel hatlarıyla yayın zamanları çalışmamız olmuştu.. ki yayın alan arkadaş zaten bu sayfadan yayında olduğunu belirtıyor..dinlemek isteyenlere bu sayfayı  takip etmek düşüyor...

bilginize...

Evet bu konuda haftalık yayın programı bile oluşturmuştuk site ana sayfasına koysak iyi olur falan diye düşünmüştük hatta. Ama düzene koyamadık bir türlü bu yayın işini. İnşallah yavaş yavaş toparlarız.

durmak yok yola devamm
 \up \up

olacak olacak inşaAllah hep beraber daha iyiye... :svm: :svm:
YURTTA SULH CİHANDA SULH