...:::(¯`·.KARADENİZ FIRTINASI TRABZONSPOR BÖLÜMÜ.·´¯):::... > Trabzonspor Hakkında Sizin Yorumlarınız

Trabzonspor anayasası:)

(1/4) > >>

sancakbeyi_61:
Sayın yetkili,
Aralık 2000 tarih ve 1905 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile 1907 yılı Resmi Gazetede yayınlanmak üzere Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarlarına son defaya mahsus olmak üzere pişmanlık yasası çıkarılmış olup TRABZONSPOR lu olabilme imkanı tanınmıştır...

Başvuruların dönme sayılmayıp özbe öz TRABZONSPOR lu sayılabilmeleri için son başvuru tarihi 31.12.2007 olup,aşağıdaki şartları yerine getirmeleri ve mesai bitimine kadar en yakın TRABZONSPOR Kulübüne müracaatları halinde durumları değerlendirmeye alınacaktır.

-İki adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

-Bir adet ikametgah ilmühaberi(Muhtardan onaylı)

-TRABZONSPOR formasıyla çekilmiş altı adet boy fotoğrafı

-Savcılıktan alınmış Holigan olmadığına dair temiz kağıdı

-Eğer Holigan ise ehilleştirildiğine dair Beşiktaş,Mecidiyeköy Kuşdili Karakolundan belge

-TRABZONSPOR lu iki kefil(Oflu olursa bir kefil yeter)

-Evin her köşesine asılmak üzere 500*500 ebadında TRABZONSPOR Takım posteri (kuşe kağıda basılacak)

-TRABZONSPOR Marşı ezbere bilinecek

-Üç Cuma namazı tövbe istiğfar çekilecek tesbih namazı kılınacak ve 1967 kere şükredilecek.

-Üç defa Avni Aker Stadına gidilecek ve hacı olunacak.(bunlar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tastiklenecek)

-Ardından şeytan taşlamak için İnönü, Ali Sami Yen ve Şükrü saraçoglu stadları 6 ar kez taşlanıp tavaf edilip Maçka Sümela Manastırı ziyareti ile son bulacaktır.

Müftülükten temin edilecek imamlar eşliğinde her kentin ünlü hamamında 40 tas su dökülüp tövbekar olunacak ve Trabzon İskender Paşa Camiinde tövbe namazı kılınarak şahit olan imamla birlikte müracaatlar şahsen yapılacaktır.Kurtuluşa ermek isteyen tüm Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlara duyrulur...

uSLaNMaZ:
ee Trabzonlu olmak için bu kadar cefa az bile.. o kanı taşımak kolay değil..tşk ler + rep..

bayrakts61:
bu anayasa kitapçığını bulup alacam ziya doğanın suratına yapıştıracam hiç birini uygulamadan geldi ama neyse bu benim hareket ekonomiyide etkiler ülkenin huzuru için vazgeçtim.çiğ köfte atacam ona

asimelek61:

--- Alıntı yapılan: bayrakts61 - Temmuz 12, 2007, 10:39:36 ÖS ---bu anayasa kitapçığını bulup alacam ziya doğanın suratına yapıştıracam hiç birini uygulamadan geldi ama neyse bu benim hareket ekonomiyide etkiler ülkenin huzuru için vazgeçtim.çiğ köfte atacam ona

--- Alıntı sonu ---

olmazki ama adam nerde oynarsa oynasın sonuç itibarıyla trabzonlu olması yeterli bildim kadarıyla öylede...

oflu enes:
uşuğum kendini 3 büyük sananlar görsün 3 büyük yok tek büyük var o da tabiiki TRABZONSPOR :ts: :ts:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git