...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Sizin Düşünceleriniz..İstek & Öneri ve Şikayetler..

Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında

(1/27) > >>

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
Forumumuz çok yeni oldugundan eksiklerimiz tabiiki vardır..Forum hakkında her türlü öneri istek ve şikayetlerinizi buradan bizlerle paylaşarak daha güzel bir ortam oluşturabiliriz..

Unutmayın sizin önerilerinizle çok daha iyilerini yapabiliriz.

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
Evet haklısın bu düşüncende..Tabiiki insan yazdığı konuların okunmasını ve yorum yapılmasını ister..Ancak henüz mazisi 1 hafta bile olmayan bir siteyiz..Öncelikli olarak geliştirebilirsek forumumuzu konularımızla yeni üyeler aramıza katıldıkça zamanla çok güzel bir ortam oluşturabiliriz diye düşünüyorum.Bu konuda konularınıza şuan için çok fazla yanıt gelmemesine fazla kırılmayın ::)

Yeniliklerde olacaktır sitemizde zamanla..Çok güzel ve geniş bir ortam oluşturabilmek amacımızdır.

Önerin için tşkkr ederiz..

pesimist:
abicim bişi rica edebilir miyim ya bur forum da kimsenin dinine , hakkına , düşün cesine karışmasak , kimseyi yönlendirmesek ve burda politika yapmasak olur mu?.. bence burda zaman gecirmek  ve dosluk için buluşalımm...beni anlarsanız sevinirimm
saygı ve sevgiyle

¤ۣۜ..¤SessizGemi:

--- Alıntı yapılan: pesimist - Kasım 25, 2006, 11:54:02 ÖÖ ---abicim bişi rica edebilir miyim ya bur forum da kimsenin dinine , hakkına , düşün cesine karışmasak , kimseyi yönlendirmesek ve burda politika yapmasak olur mu?.. bence burda zaman gecirmek  ve dosluk için buluşalımm...beni anlarsanız sevinirimm
saygı ve sevgiyle

--- Alıntı sonu ---

bu işi normal forumda değilde ayrı bir bölüm açabiliriz ve orada isteyen istediğ konu hakkında yazabilir..O alanda tartışmalar ve eleştiriler yapılabilir..Eğerki istek olursa bu konuda

serseri20:
abi msn adresin gözükmesini istemiyom bi yardımcı ol bana ne yapsam olmuyo olmazsa sil beni üyeligimi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git