...:::(¯`·.FORUM GENEL KONULAR.·´¯):::... > Kategori Dışı..Diğerleri

Kartalkaya'da Bir Gün Nasıl Geçer?

(1/1)

kartalkayaotel:
Kartalkaya Otel – Kartal Yuvası Dağlarda Kayak Heyecanı!

  Köroğlu Dağlarının zirvesinde, kayak yapmanın heyecanı bir başka! Kartalkaya Kayak Merkezi, birbirinden zorlu pistleri, dağ tesisleri, doğa aktiviteleri, muhteşem manzaraları, after ski partileri ile dört dörtlük bir tatil yaşatıyor.

  Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinin birinde,edit ertpeh seçeneklerden yararlanarak tatil yapmak istemez misiniz? Otellerin pistlerinde dilediğiniz sporu yapabilir, Wellness hizmetlerinden yararlanabilir, Sarıalan Yaylası ve Abant Gölü ile tam bir cennet görünümünde olan bölgeyi gezebilirsiniz. Doğanın kalbinde bir tatil için yerinizi şimdiden ayırtın!Kartalkaya ve Bolu Gezinize Başlayın!

edit ertpeh da Öğlen yemeğinizi yedikten sonra sırt çantalarınızı hazırlayarak eşsiz bir tabiatta tur atmaya çıkabilirsiniz. Kışın karla kaplı örtüsü nedeniyle gizemini koruyan doğal güzellikleri bahar ve yaz mevsiminde daha yakından tanıyabilirsiniz.

  İlk durağınız alabalık ve tereyağı lezzetleri ile bilinen Sarıalan Yaylası olmalı. Sonrasında Saraycık Gölü ve Yedigöller’i ziyaret edebilirsiniz.

 -Bolu Fındığı Tabiatı Koruma Alanı
 -Akdoğan (Ebe Çamı)Tabiatı Koruma Alanı
 -Kökez Tabiatı Koruma Alanı
 -Sülüklü Göl Tabiatı Koruma Alanı olarak adlandırılan doğal alanları ziyaret ederek farklı bitki ve hayvan türlerini gözlemlemelisiniz. Bu eşsiz bir deneyim olacak.

  Uğramanız gereken en önemli yer ise Abant Gölü olacak. Yemyeşil orman örtüsü ve masmavi sular şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçmakla ne kadar iyi ettiğinizi tekrar hatırlatacak size.

  Vakit bulursanız Bolu’da camileri, türbeleri, hamamları, kuleleri ve müzeleri gezmenizi öneriyoruz. Kartalkaya’da 1 gün geçirmek size yetmeyecek.Nasıl Gidilir?

  Kış aylarında kayak tutkunlarının vazgeçilmezi olan Kartalkaya kayak merkezi Bolu’ya 38 km’lik bir mesafede yer alır. Ankara – İstanbul karayoluna ise 29 km uzaklıkta olması ulaşım alternatiflerini çoğaltmaktadır. Özellikle kış aylarında İlçe Belediyesi kayak merkezine giden yolları düzenli olarak temizleyerek açık tutmaktadır.

  Kartalkaya’a nasıl gidilir sorunuza pek çok farklı şekilde cevap verebiliriz. Bolu il merkezinden minibüsler, taksiler, edit ertpeh transfer araçları ile kendi aracınızı, Bolu’ya sefer yapan otobüs firmalarının araçlarını, uzak illerden geliyorsanız da en yakın havalimanını tercih edebileceksiniz.

Kendi aracınızla yola çıktığınızda E-5, TEM, Ankara-Bursa, Afyon-Antalya gibi yolları kullanabilirsiniz. İstanbul’dan 3, Ankara’dan ise 2 bir yolculuk sonunda bölgeye ulaşmış olursunuz. Kar lastiklerinizi ve zincirlerinizi yanınıza almayı unutmayın.

  Kartalkaya hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız edit ertpeh adresini ziyaret edebilirsiniz.

ErtPeh:
öncelikle hoş geldiniz.
güzel bir konu için de teşekkür ederiz.
Lakin forum kurallarını okuyup o şekilde konu açsaydınız bizde sizin mesajınızı editlemek zorunda kalmazdık.
İyi forumlar diliyorum.

Ay Işığı:
Pek değerli reklamcı üyelerimiz hoş gelmişiniz :P

ErtPeh:
 :cem:)

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git