...:::(¯`·.FORUM GENEL KONULAR.·´¯):::... > Kategori Dışı..Diğerleri

Bazı Üyelerimizin Forumdaki İlk Mesajları

(1/2) > >>

oflu enes:
*Laz kızı*

--- Alıntı yapılan: *Laz kızı* - Temmuz 30, 2007, 01:18:03 ÖS ---Selam kardeşlerim..!!!

Siteyi stadımızın resimlerini ararken buldum..!!! Hemencecik üye oldum..!! :artizz:

Ben Laz kızı..!! Trabzon'luyum..4 yıldan beri Özel bir şirkette muhasebe üzerine görev yapıyorum..!!

Formu tam gezmedim ama, çok güzel olduğuna inanıyorumm.Allah kuranlardan her daim razı olsun..!!!

Güzel paylaşımlarla katılacam aranıza..Tabi kabul ederseniz..Selam ve dua ile..!!! :-* :-* :-* :-*

--- Alıntı sonu ---

kuzeydenizi

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Mart 06, 2007, 12:30:52 ÖS --- \*bende aranıza yeni katıldım. ^umarım sıkça görüşebiliriz.

--- Alıntı sonu ---

§iyahinci

--- Alıntı yapılan: §iyahinci - Ağustos 28, 2007, 01:27:38 ÖS ---Arkadaşlar kusura bakmayın bu kısmı görmedim biraz balıklama daldım foruma ben inci :)

--- Alıntı sonu ---

nigner

--- Alıntı yapılan: nigner - Nisan 28, 2007, 02:17:16 ÖS ---merhaba arkadaşlar!!  'D 'D            bu site ye bugün üye oldum.

yaaaa bana neden söylemediniz. forum turkada üye olan arkadaşlar böyle bir sitenin olduğunu?
bu yüzden size biraz kırgınım  :-\

tesadüfen buldum burayı, ama umarım fazla geç kalmamışımdır.... kardeş site www.forumturka.gen.tr gibi buranında seviyeli, düzeyli, eğlenceli, eğitici ve öğretici vs.. olduğunu düşünüyorum...

hayırlı olsun.. herkese kucak dolusu sevgiler BURSA dan.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

--- Alıntı sonu ---

uSLaNMaZ

--- Alıntı yapılan: uSLaNMaZ - Kasım 15, 2006, 07:13:01 ÖS ---Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.başarılar...

--- Alıntı sonu ---

¤ۣۜ..¤SessizGemi

--- Alıntı yapılan: ¤ۣۜ..¤SessizGemi - Kasım 11, 2006, 09:41:57 ÖS ---1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.....
2........

--- Alıntı sonu ---

Ay Işığı

--- Alıntı yapılan: Ay Işığı - Temmuz 26, 2008, 05:54:56 ÖS ---bende forumda yeniyim slm hemşolarım

--- Alıntı sonu ---

oflu enes

--- Alıntı yapılan: oflu enes - Ekim 06, 2008, 10:17:58 ÖS ---bende istanbul ümraniyeden oflu enes bir trabzon ve trabzonspor hastasıyım :atş: :traftr: :hron: :hrn: :ts: :Ts: :ask: :1nci:

--- Alıntı sonu ---

@sen@

--- Alıntı yapılan: @sen@ - Temmuz 11, 2010, 11:22:23 ÖÖ ---Selam...
Herkese iyi forumlar. Çok sevdiğim bir dostumun tavsiyesiyle buradayım. Umarım iyi vakit geçiririm. Güzel bir forum; emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

--- Alıntı sonu ---

MAHMUTOĞLU

--- Alıntı yapılan: MAHMUTOĞLU - Ocak 15, 2009, 05:45:43 ÖS ---Ben yeniyim valla, yeni geldim çok hoşbuldum :)

--- Alıntı sonu ---

A.ÜSTÜNBAŞ

--- Alıntı yapılan: A.ÜSTÜNBAŞ - Mayıs 30, 2009, 06:35:08 ÖS ---AHMET ÜSTÜNBAŞ
408 EVLER MAHALLE MUHTARI
KIRIKHAN - HATAY                                                TRABZONSPOR KULÜBÜMÜZE YÖNETİCİ,OYUNCU VEDE SEYİRCİLERİ İLE BİRLİKTE BAŞARILAR.

KARADENİZİN GÜLÜ,KARADENİZN SEMBOLU,KARADENİZİN TEMSİLCİLERİ TRABZONSPOR ......

KIRIKHAN'DAKİ HEMŞEHRİLERİNİZDEN SELAMLAR VE SAYGILAR GÖNDERİYORUM.BAŞARILAR .

--- Alıntı sonu ---

ErtPeh

--- Alıntı yapılan: ErtPeh - Temmuz 01, 2010, 11:19:27 ÖS ---Selamun Aleyküm herkese iyi forumlar
hoş güzel içeriklerle dolu bir forum olmuş :) acizane fikrim tabiki bu
bundan sonra sıkça burda olmaya çalışacağım

--- Alıntı sonu ---

verdena

--- Alıntı yapılan: verdena - Eylül 08, 2009, 02:38:14 ÖÖ ---hoşbulduk efendim teşekkür ediyoruz:) bende aranıza yeni katıldım selam ve dua ile...

--- Alıntı sonu ---

emrecan

--- Alıntı yapılan: emrecan - Nisan 30, 2008, 09:34:25 ÖS ---Çemberun kenarina
Oyalar işlemişum
Darılmak kırılmak yok
Ben baştan söylemişum

--- Alıntı sonu ---

(Not:Sık online olan üyeleri aldım sadce ; atladığım arkadaşlar varsa hakkınızı helal edin :güll:)

nigner:
ay ne güzel oldu bu Enes çok iyi düşünmüşsün...
eskıleri hatırlattın..

kımler geldii kimler geçtiii ey gidi günlerr zamanlar anlar...

MAHMUTOĞLU:
vay be nostalji oldu neydik ne olduk, zaman nasıl geçiyor :)

sağolasın Enes +

nigner:
he yaa sorma Cihan :)

verdena:
ayy ne güzel bi konu olmuşş :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git