...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Sizin Düşünceleriniz..İstek & Öneri ve Şikayetler..

Anasayfa aktıvasyonu

(1/7) > >>

nigner:
selamlar sevgili Trabzonforum sakinleri
iyi olduğunuzu umudederek bende son günlerde site ile ilgili yaşadığım bir sıkıntıyı paylaşmak istedım
sizlerde de oluyormu? diye öğrenebılmek ve sizde de varsa bu genel bir sorun ise çözümüne ulaşabılmek adına... eğer sizde olmuyorsa sorunun şahsı pc ile alakalı olduğu kanısında kalacağım...

durum şöyleki.
sitemızın anasayfasındaki son online olan konular görunuyorya hani..
burada örneğin sorun yorum yaptığım topiciği yada açtığım herhangi bir konuyu ana sayfa sekmesine tıkladığım halde yenılenmıyor yine hiç yorum yapmamış yahut hiç yeni konu açılmamış gibi oluyor...

lakın siteden çıkıp tekrar geldığım de yani sayfayı (X) butonu ile kapatıp tekrar açtığımda açılan herhangi yenı konu veya yapılan son yorum ancak bu şekılde görunuyor...yanı sayfa ancak bu şekılde yenılıyor ve guncellenebılıyor... yaklaşık 1 hafta öncesınde ne olursa olsun anasayfaya tııkladığımda konular güncel oluyor ve
en son yapılan değişikliği kapat-aç yöntemını kullanmadan görebılıyordum...

durum bundan ibarettır dostlar..

bu durum sizde de oluyormu? yada hiç kımse bu durumla karşılaştımı arkadaşlar?
yoksa sadece benmı yaşıyorum bu tatsız durumu? tıpkı forbidden uyarı sayfası gibi?  :(

genel bir sorunsa bir şekılde çözüme ulaştırabılmek dileği ile...

uSLaNMaZ:
bende sorun yok \hm

nigner:

--- Alıntı yapılan: uSLaNMaZ - Nisan 13, 2011, 11:19:43 ÖS ---bende sorun yok \hm
--- Alıntı sonu ---
çok ilginç

Allah'ım YaRabbim
nedendir bilinmez tüm  değişik olumsuzlukarı hep ben yaşıyorum :( 

uSLaNMaZ:
paratoner hocam :)

emrecan:
senin pc mikrop kapmış olabilir.... bi doktor baksın hocam... :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git