...:::(¯`·.TRABZON 'DA DİĞER SPOR DALLARI ve TÜRKİYE GENEL SPOR.·´¯):::... > Trabzon'da Basketbol ve Voleybol Takımlarımız..

Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu Oldu..

(1/1)

nigner:
........veeee kazanan Karadeniz Fırtınası oldu
WBC Dünya Şampiyonluğu Ünvan Gecesi'nde Karedeniz fırtınası yenilgisiz Selçuk Aydın ile yenilgisiz Romen boksör Ionut Dan Ion karşı karşıya geldi. Mücadele sonunda Dünya Şampiyonu Selçuk Aydın oldu.

Dünya Boks Konseyi (WBC) Orta Sıklet şampiyonluğu maçında Selçuk Aydın ile Rumen asıllı Kanadalı Ionut Dan Ion karşı karşıya geldi. Milli boksörümüz Selçuk Aydın maçı sayıyla kazandı.

SELÇUK AYDIN: Şampiyonluğumu hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize ve Filistine yardım götürürken şehit olan kardeşlerime armağan ediyorum.. Bizi herkes görecek, Erkek olan karşıma çıkar bizi kimse durduramaz.. NE MUTLU TÜRK'üm diyene...
alıntıdır...

nigner:
tebrikler, teşekkürler sevgili Selçuk Aydın..başarılarının devamını diliyor Senınlede gurur duyuyoruz... :alkş: :alkş: :alkş:
maçın yanısıra, maç sonrası söyledıklerı mükemmeldi... :-* :-* :-*

A.ÜSTÜNBAŞ:

:bayrak:                                     :-*                                                :bayrak:
    EVET  KAZANAN  KARADENİZ  FIRTINASI  OLDU.  HAYIRLI VE  KUTLU  OLSUN..

İŞTE  SPOR.. İŞTE  GURURLANACAĞIMIZ  SELÇUK  AYDIN..TEŞEKKÜRLER.(A.Ü.)

:-* :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :alkis: :alkş: :-*

lazrail_67:
SELÇUK AYDIN: Şampiyonluğumu hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize ve Filistine yardım götürürken şehit olan kardeşlerime armağan ediyorum.. Bizi herkes görecek, Erkek olan karşıma çıkar bizi kimse durduramaz.. NE MUTLU TÜRK'üm diyene...

bize diycek bişe bırakmamış tebrikler selcuk aydın

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git