Gönderen Konu: Kırmızı Koltuk ve happy-angel  (Okunma sayısı 9480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Ynt: Kırmızı Koltuk ve happy-angel
« Yanıtla #13 : Ocak 05, 2010, 06:16:21 ÖS »
abla demek yakışır  :-*

sizi tanımak zevkti, varlığınız bizi her daim mutlu ediyor, Benim sorum şu olacak,
Çocuklarınızı bu zamanda eğitmek nasıl.? zorluk çekiyormusunuz.? çağ öyle değiştiki, artık ne küçük büyüğünü,nede büyük küçüğünü tanıyor.? bu gibi durumda sizin yanıtınız ne olacak..
sevgilerimle,
özlem.. :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #14 : Ocak 05, 2010, 06:24:16 ÖS »
  Sayın  GÜLER  Hanım; Çok  teşekkür  ederim.. Beklenen  cevabı  sizlerden  aldım.. Aallah  sizi  ailenize  bağışlasın.
  SİGARA  içmeyişiniz  çok  çok  olumlu  yanınız.  Bu  asırda  gerçekten  SİGARA  içenlere  üzülüyorum. Kızmak ve
  onlara  buğzetmekten  ziyade  onların  durumu  ülkenin  geleçeği  için  iyi  değil. Çünkü  SİGARA  içen  kişinin
  çocuklarıda  zor  durumdadır.  Bunu  bilerek  vede  düşünerek  onlara  üzülüyorum..

Ayrıca  çevreçi  olmanız  da  çok  güzel  bir  meziyetiniz.  Sizi  bu  hususta  da  kutlarım. Ben  bir  Mahallenin
  Muhtarı  olarak; Mahallemde  Mahalle  sakinleri  ile  en  çok  bu  temizlik  üzerine  duruyorum. Geçen  sene
  Bulunduğum  ilçede  16  Mahalle  arasında  en  tenmiz  Mahalle  ünvanını  aldım. Bu  hususta  teşekkür  belgesi
  aldım. Muhtar  olarak  şu  veciz  söz  bana  aittir : (" NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN." A.Üstünbaş)

Günleriniz  hayırlı  olsun. Allah  kazalardan  vede  sıkıntılardan  sizleri  korusun.  Trabzon  Forum  bir  ayrıcalıktır..Teşekkürler..
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #15 : Ocak 07, 2010, 06:52:42 ÖS »
Zaman zaman hata yaptığımız olmuştur, Sizin en büyük pişmanlık duyduğunuz hatanız nedir?
Çocuk eğitimindeki en büyük zorluk sizce nedir? İsteklerini karşılamak mı yoksa ne isteyecekleri konusunda onları bilinçlendirmek mi? :-*

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #16 : Ocak 07, 2010, 07:17:59 ÖS »
başta içten cevapları nedeniyle ablamızı ardından da ona bu sıcak cevapları yazdıracak ortamı hazırlayan bütün forum arkadaşlarımı tebrik ederim allah birbirini seven ve sayan kullarından eylesin hepimizi

sormaktan ziyade ablamızdan bizlere bir öğüt niteliğinde ne söylemek istediğini merak ediyorum

sevgiyle kalın....

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +170/-78
« Yanıtla #17 : Ocak 07, 2010, 07:32:16 ÖS »
ne güzel söyledin  abla :) gönül yurdumuza hoş geldin şeref verdin senin gibi yüreği güzel ablalarımızı aramızda görmek bizi mutlu ediyor bu ailede bu güzellikler bozulmasın iyiki varsınız iyiki buradasınız ve buna bir aracı olan trabzonforum kurucularına bir kez daha tesekkür ederim her sey gönlünüzce olsun.. :)

Allah cc razı olsun canözüm kardeşim, sizleri tanımak burada bulunmaktan inanın büyük keyif alıyorum. sizler benim kardeşlerimsiniz iyiki burdayım iyiki aranızdayım inanıN çok mutlu oldum. Sizin gibi güzel dostluklar kuran kaç site var 5 parmağı geçmez, beni onulandırdın sitenin kurucusu ve bu siteye hakim olan siz can kardeşlerime başarılr dilerim. Hayat hep gülsün size mutlu ve bahtiyar kalın sağol bu güzel temennilerin için canözüm her keze :-* \)de Allah razı olsun

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Ocak 07, 2010, 07:42:37 ÖS »
abla demek yakışır  :-*

sizi tanımak zevkti, varlığınız bizi her daim mutlu ediyor, Benim sorum şu olacak,
Çocuklarınızı bu zamanda eğitmek nasıl.? zorluk çekiyormusunuz.? çağ öyle değiştiki, artık ne küçük büyüğünü,nede büyük küçüğünü tanıyor.? bu gibi durumda sizin yanıtınız ne olacak..
sevgilerimle,
özlem.. :-*

Öncelikle bu güzel düşünce ve duyguların için teşekürler özlem kardeşim sağol.Bu zamanda çocuk yetiştirmek zor tabi zamane genlik dışarsı o kadar tehlikeliki arkadaş ortamları bile onlarla arkadaş gibi oluyorum.
Dertlerini dinleyip yardımcı oluyorum bir annenin, yapması gereken önce dinlettirmek sonra dinlemek,ortam kötü biliyorsunuz ona zara gelecek şeyleri sıralıyorum uyarılarda bulunuyorum bilgisayar başlıca zarar en çok gençlik bu ortamı seviyor, okul çıkışı geç kalmamsını söylüyorum. Arkadaşlarını iyi seçmesi lazım en çok tehlike ortamıda kötü arkadaşların zararları.Tabiki çocuklarıma elimden geldiğince konuşup yardımcı olmaya çalışıyorum bu zamanda çocuk büyütmek kolay değil Allah yardımcımız olsun..

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ocak 07, 2010, 07:47:26 ÖS »
  Sayın  GÜLER  Hanım; Çok  teşekkür  ederim.. Beklenen  cevabı  sizlerden  aldım.. Aallah  sizi  ailenize  bağışlasın.
  SİGARA  içmeyişiniz  çok  çok  olumlu  yanınız.  Bu  asırda  gerçekten  SİGARA  içenlere  üzülüyorum. Kızmak ve
  onlara  buğzetmekten  ziyade  onların  durumu  ülkenin  geleçeği  için  iyi  değil. Çünkü  SİGARA  içen  kişinin
  çocuklarıda  zor  durumdadır.  Bunu  bilerek  vede  düşünerek  onlara  üzülüyorum..

Ayrıca  çevreçi  olmanız  da  çok  güzel  bir  meziyetiniz.  Sizi  bu  hususta  da  kutlarım. Ben  bir  Mahallenin
  Muhtarı  olarak; Mahallemde  Mahalle  sakinleri  ile  en  çok  bu  temizlik  üzerine  duruyorum. Geçen  sene
  Bulunduğum  ilçede  16  Mahalle  arasında  en  tenmiz  Mahalle  ünvanını  aldım. Bu  hususta  teşekkür  belgesi
  aldım. Muhtar  olarak  şu  veciz  söz  bana  aittir : (" NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN." A.Üstünbaş)

Günleriniz  hayırlı  olsun. Allah  kazalardan  vede  sıkıntılardan  sizleri  korusun.  Trabzon  Forum  bir  ayrıcalıktır..Teşekkürler..

Bu güzel duygu, ve düşünceleriniz için ben teşekkr edrim Ahmet kardeşim sizi takdir edihyorum .D.uyarlı vatandaş olarak çevreci oluşunuzdan dolayı başarılarınızın devamını dilerim. Dilerim sizler gibidüşünen vatandaşlarımızın, çoğunlukta olması tekrar teşekkrlerimi borç bilir saygı ve sevgimi, sunarım Allah cc sizden razı olsun..

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #20 : Ocak 07, 2010, 07:57:47 ÖS »
Zaman zaman hata yaptığımız olmuştur, Sizin en büyük pişmanlık duyduğunuz hatanız nedir?
Çocuk eğitimindeki en büyük zorluk sizce nedir? İsteklerini karşılamak mı yoksa ne isteyecekleri konusunda onları bilinçlendirmek mi? :-*

İnsanız hatalarımız olmuştur ben hata yaptığım zaman, Rab'bime yönelir tövbe ederim. İnşAllh büyük hatalar yapmayız.Rab'bime şükürler olsun cennetini bahşetsin keşkelrim çok oldu. keşkeleri hiç sevmem, bu yüzden söylemekte istemem illa ne kadarda kaçsan, hatalar oluyor kendimizi hatalardan bir an önce soyutlamak gerek çocukların her dediğini yapmıcaksın, yoksa yüz buluyorlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıypr o zaman çokta yüz, göz olmak iyi değil eline aldılarmı seni madarada ediyorlar. Yeri gelince dengelemek lazım yoksa ipin ucu kaçtımı daha yakalayamıyorsun zamane, çocukları laftanda anlamıyorlar.
İnanın bir aksiklik bir huysuzluk, almış başını gidiyor.
yeri geliyor sen çocuk oluyorsun buda kaçınılmaz ben genelde dengelemeye çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla Allah  yar yardımcımız, olsun bu zamanda çocuk yetiştirmek zor helede büyüdükçe dahada zorlaşıyor .hepinize teşekür ediyorum kardeşlerim.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #21 : Ocak 08, 2010, 01:51:55 ÖÖ »
imzanı yapamamışsın düzenleye bilir miyim :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #22 : Ocak 08, 2010, 03:38:44 ÖS »
Bu güzel ve yol gösterici öğütlerinizden dolayı teşekkür ederim ablacığım. :-*

Şu anki sorum biraz konu dışı olacak.
Kadın ve erkek birbirine eşit midir yoksa birbirlerini tamamlayıcı olarak birbirinin eşi midir? :-*

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #23 : Ocak 08, 2010, 03:59:25 ÖS »
imzanı yapamamışsın düzenleye bilir miyim :)

sağol uslanmaz kardeşim arada değiştiriyorum bazen denk geliyor ama yapamazsam ilk işim size muracat olucaktır szö yardımın için tekrar sağolun  :svm: :-*

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Ocak 08, 2010, 04:11:34 ÖS »
Ail kardeşim sorunuza; kısa bir cevap vereyim.Eğer kadın erkek eşit olsaydı yaradan kadını yada erkeği yaratırdı

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #25 : Ocak 08, 2010, 04:36:30 ÖS »
Ail kardeşim sorunuza; kısa bir cevap vereyim.Eğer kadın erkek eşit olsaydı yaradan kadını yada erkeği yaratırdı

\up :-* :-*  En anlamlı cevaplardan biri oldu bu bence. Teşekkür ederim ablacığım. :-*