...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > TRABZONFORUM Ayın Konuğu ile Röportaj Bölümü

Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ

(1/6) > >>

xardas:
Ekim ayı yapılan anket sonuclarında uSLaNMaZ kardeşimiz seçilmiştir.Kendisine başarılar dilerim şimdiden.. 1 ay boyunca konu sabitlenecektir bilginize..

xardas:
Kırmızı koltuğa hosgeldin uSLaNMaZ ve ilk soru benden gelsin :) hayatta yaşadığın zorluklar olmuştur mutlaka bunlar sana nasıl ve ne gibi tecrübeler kazandırdı? en önemli olanını söyle mesela ;)

kibar:
uslanmaz liderim benim hayırlı olsun  ama :alkş: :alkş:

uSLaNMaZ:

--- Alıntı yapılan: xardas - Ekim 08, 2009, 03:54:14 ÖÖ ---Kırmızı koltuğa hosgeldin uSLaNMaZ ve ilk soru benden gelsin :) hayatta yaşadığın zorluklar olmuştur mutlaka bunlar sana nasıl ve ne gibi tecrübeler kazandırdı? en önemli olanını söyle mesela ;)

--- Alıntı sonu ---

en önemlisi kardeşimin 5 Şubat 2003'te ağır bir ameliyat geçirmesi ve peşinden gelen 4 yıllık ağır bakım sürecinde başımızdan geçenlerdir. şunu öğrendim ki para insan hayatından çok daha değerli bazı insanlara göre, bazı insanlara görede para hiçbirşey.

60 yaşında dedenin torununun 3 liralık -o zamanın parasıyla- serumunu alamadığınıda gördüm, doktorun bu kitap -780 euro değerinde- oğlunuzun yaşaması için çok önemli dediğinide gördüm. hergün 60 tane serum aldığımızıda gördüm, bir süre sonra o serumların eczanenin deposuna ahlaksızca geri geldiğinide gördüm.

bu konuda daha fazla soru gelmezse memnun olurum. en hassas noktamdır...

--- Alıntı yapılan: kibar - Ekim 08, 2009, 04:01:14 ÖÖ ---uslanmaz liderim benim hayırlı olsun  ama :alkş: :alkş:

--- Alıntı sonu ---

teşekkür ederim kibar  \)

Canözüm:
madem sorular sorabiliyoruz :) bizdende bir kaç soru gelsin :)

sayın ahmet bey

sizi kısaca tanıyabilirmiyiz

kaç kardeşsiniz nerede ne işle meşguliyet içerisindesiniz

evlimisiniz (evliyseniz cocuklarınız varmı :) )

orman müh. olduğunuzu yeni öğrendim :) olursa bize kalas satarmısınız uygun fıyata (hemen ticaretede girelim :D )

bunlardan sonra sıradaki sorulara gececem :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git