...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > TRABZONFORUM Ayın Konuğu ile Röportaj Bölümü

Kırmızı Koltuk ve canözüm

<< < (2/8) > >>

Canözüm:

--- Alıntı yapılan: K~a~r~d~e~l~e~n - Temmuz 04, 2009, 09:14:11 ÖS ---Bir soruda benden  'D 'D

Basit bir soru  :cem:)

Neden nick olarak canözüm  ;)

--- Alıntı sonu ---

evet güzel bir soru normalde coğu ve hatta her yerde lazigo olarak nick alırım sanal olarak vede reel olarakda lazigo olarak muhabbet ederim arkadaslar arasında fakat trabzon foruma girerken canözüm bir kişiden bana söylenen son sözdü o yüzden öyle bir kayıt yaptırdım..

K~a~r~d~e~l~e~n:
Anlıyorum hatırası var yani nick'inin  ;)

Canözüm:
evet biraz öyle oluyor cok güzel özel bir hatırası var  :hıhı:

Canözüm:

--- Alıntı yapılan: albay - Temmuz 04, 2009, 09:52:42 ÖS ---şimdi diyelimki ayağı kırık bir sehba yada sandalye var bunu deniz tutkalıylamı yoksa pembe tutkallamı yapıştırırsın hangisi daha iyidir.. "{ "{ "{ "{

mutfak dolabının metresini kaça yapıyon aga M.D.F .Mebran ve profil..

3,5 * 50 vidanın tavana asılı vaziyette taşıma kapasitesi kaç kg dir..

1.grosa kaç edettir.

60 lık bir işkencenin tam olarak sıkıldığında cm kareye kaç kg basınç uyguladığını söylermisiniz.

yaptığınız işlerde cumbalamada P.V.C mi yoksa bantmı kullanıyorsunuz.

yaptığınız işlerin tasarımını kendinizmi yapıyorsunuz yapıyorsanın kullandığınız çizim proğramının adı.

bide kardeş işçi lazimmi epeydir boştayımda. :ysli:
şimdilik sorularım bunlar hadi bakalım kolay gele. <> <> <> <> <>

--- Alıntı sonu ---

vaytt  "{ albayım hemen cevaplandırayım  :grin:

ayağı kırılan sehpayla uğraşmıyorum ben :D olduki yapmam gerekdi elime hangi tutkal geçerse sürüyorum genelde yat tutkalıyla yapıştırırım  "{

mutfak dolabının m2 si 250 den baslar gidebildiği yere kadar gider albayım aksesuar ve tasarıma göre değişiyor fiyatlar  parlak PVC kapklar 300 - 350  \up

3,5 * 50 vidayı tavana asılnca beni bile taşıyor test ettim  <>

1 groşa pakatine göre 100-1000 adettir :P

60 işkenceyi  sıkışına bağlı cm2 ye vereceği kg :

yaptığımış işlerde genellikle 2mm ROMA PVC kullanıyoruz işine göre 0,40 mm PVC de kullanıyoruz  \up  Kalite her zaman ön planda  :hıhı:

tasarımlar kendimize aitdir adeko cizim programı kichendraw ve solid works info wood hepsi var :D

albayım gel her zaman yer var sana  \)

Canözüm:

--- Alıntı yapılan: albay - Temmuz 05, 2009, 01:45:34 ÖS ---bakıyorum sorularıma tam yanıt verememişsun zikrullah bilmediklerini sor söyleyem..çak kazık fiyatlar istersen sana 180 den fason yapayım elini sürmeden 70 kağıt kaznırsın.. "{ "{ "{
kullandığımız çizim proğramları aynı nerden arakladın de bakim hele. "{ "{ "{

--- Alıntı sonu ---

hangilerine cevap vermemişim albayım  :D

birde işler bilirsin fason olursa iyatlar değişir :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git