Gönderen Konu: selamlar sevgiler sevgili ailem....(trabzonforum ve sakinleri..)  (Okunma sayısı 2569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
selamlar sevgiler sevgili ailem....

konuya nasıl gireceğimi bilemiyorum ama çok üzüldüğümü, moralimin çok bozuk olduğunu belirtmek istiyorum....
ben böyle bir konu açmak durumunda olmuş olmaktan dahi son derece huzursuzum... :ağla:

yaklaşık son 1 aydır sitemizde olan olumsuzluklar beni hayli üzüyor..ne zaman gelsem hep üzücü bir vaka ile karşılaşıyorum..ve yorum dahi yapamadan hemen çıkıyorum..eskıden çok zevk alarak saatlerce hatta tüm öğleden sonralarımı burada değerlendiriyorken şimdi 5-10 dk kalamadan ayrılıyorum...
eskıden çok eğlenceli-atma turkuler -oyunlar gerek diğer paylaşımlara çok güzel vakit geçiriyorduk hep berber..msj yazamaya yetiştıremıyorduk..ayrılmak istemıyordum üstelik ertesı gun yıne bırlıkte olacağımızı bıldığım halde sıteye gelmeyı sabırsızlıkla yarını beklerken şimdi ise maalesef 5 dk ve sonrası çıkış!

nedenine gelince bariz ortada...sitemize gelen üyeler son derece saygılı-sevıyelı ve bır o kadarda sıcak karşılanıyorlar bundan en ufak endişem dahi olmadı bugüne kadar..bugünde dahil..\up
lakın yeni gelen üyeler hemen adapte olamıyor  biz eski üyeler kadar sıcak olamayabiliyor bunuda son olan durumlarda görduk ..kimseyı suçlamıyor yada ne bıleyım kımseye haklı yada haksız demiyorum..ancak şu çok gerçek kı sitemıze gelen ard nıyetlı kişi yada kişilerin amaçları ortada ve bızler bu amaç doğrultusunda onlara yardım etmişiz farkında olmadan.. onların emellerının gerçekleşmesıne ramak kalmışken ne yapabilirime cvp ararken böyle bır çözüme vardım..ne kadar çözülebelirse... :-*

kardeşlerım bakın sitemız bır aile ortamı iken şu vardığımız noktayı değerlendırmenızı ve vereceğiniz kararları bir kez daha gözden geçirerek ve düşünerek vermenızı rica edıyorum... :güll:
birbirimızı kırmadan yıne eskısı gıbı karşılıklı anlayış-saygı-sevgi- ve dostane muhabbetle devam edelım inşaAllah...hiç birşey olmamış gıbı...bizler birlık olmalı ve birbirimize destek olmalıyız .. :svm:

ben burada bir kaç kendını bılmezı tenzih ederek söyluyorum ..bu ortamın devamı için lütfen ama lütfen gayret sarfedelim...ard niyetlilere prim vermeden onların amaçlarını desteklemeden hatta onları sevındırmeden lütfen eskısı gıbı devam edelım..
arkadaşlar lütfen ard niyetlilerin oyununa gelip onları sevindirmeyelim....

selametle....
 :-* :-* :-* :-* :-* :-*
« Son Düzenleme: Temmuz 02, 2009, 05:47:21 ÖS Gönderen: nigner »
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
Ynt: selamlar sevgiler sevgili ailem....(trabzonforum ve sakinleri..)
« Yanıtla #1 : Temmuz 02, 2009, 05:48:10 ÖS »
Ağzına sağlık nignerim,

Aynı durumları bende yaşıyorum, keşke böyle tadsızlıklar olmasaydı diyorum, huzurumuz bozulmasaydı, keşke bunları yaşamasaydık, ama canı gönülden inanıyorum ki biz çok şeyleri beraberce atlattık bununda en iyi şekilde üstesinden geleceğiz, hiç kimse bizi birbirine düşüremeyecek herkes haddini bilecek, tabiki yeni gelen üyelerimize ( kardeşlerimize ) saygımız sonsuz ama niye tadsızlık olsun, niye hakaretler, kalp kırıcı durumlar olsun, nignerin de dediği gibi önceden foruma bir girerdim saatin bile nasıl ilerlediğini anlamazdım, şimdiyse kimse yok her gün farklı bir olay ( bu son 1 ay için geçerli) kırıcı durumlar ama biliyorum bu son olacak ve eskisinden kat kat daha iyi olacağız..Evet kardeşlerim ömür kısa göz açıp kapatacak kadar, bu kısa ömürde kimseyi kırmayalım, kimseye kin beslemeyelim, hep iyi olduk dahada iyi olalım, biliyorum ki olacağızda saygı ve sevgiyle kalın.. :-*
« Son Düzenleme: Temmuz 02, 2009, 05:49:56 ÖS Gönderen: *Laz kızı* »
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #2 : Temmuz 02, 2009, 05:56:51 ÖS »
Son dönemde evet bazı eleştirisel yaklaşımlar oldu farklı üye ve kişiler arasında. Ancak bunlarında daha iyisinin olması amacı ile yapıldığını düşünmekte de bir nebze yarar vardır diye düşünüyorum.

Ayrıca bu forum emin olun bundan çok daha zor günler gördü; bilenler bilir bu forum birtakım olumsuzluklardan sonra 1 ay kapalı kaldığıda olmuştu. Ancak sonrasında şuanda geri döndüğümüzde o olayları hatırlamakta bile güçlük çekiyoruz.

Şuan varolan durumdan herkesin kendisine birşeyler katacağından ve bazı şeyleri sorgulayacağını düşünüyorum. Bu forum sizlerin forumu, birçoğunuz forum kültürüne burada sahip oldu, burada forumu öğrendi. Bu forumun anlamı çok farklıdır.

Önümüzdeki günlerin çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 02, 2009, 05:58:52 ÖS »

Önümüzdeki günlerin çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Allah'ın izni ile inşaAllah...  :-* :-* :-*

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #4 : Temmuz 02, 2009, 06:01:49 ÖS »
Rabbimin izni ve bizlerin gayretiyle inşaAllah...
sizlerden ricam artık birbirimizi kırmayalım yıne eskısı gıbı aynen devam... :svm: :svm: :svm:
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #5 : Temmuz 02, 2009, 06:05:55 ÖS »
rica ederım ertpeh kardeşim...ben çok üzülüyorum...

az daha sabır - karşılıklı anlayış ve gayret!......

selametle...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #6 : Temmuz 03, 2009, 09:44:37 ÖÖ »
Çok sevmekten,çok bağlanmaktan esasen de gerçek bir aile gibi görmemizden kaynaklı bence.Ailemizde de zaman zaman olmaz mı bu?

SessizGemi'ninde dediği gibi bu trabzonforumu'muzu daha da iyiye götürmeli,neler aşılmadı ki karşılıklı hoşgörü ile. :)

Benimde bu ortamdır  forum anlayışına katılmamda ki etken.Hatta hiç unutmuyorum ilk günü kendi kültürümüzü tüm ülkemiz ve dünya ile paylaşmanın vermiş olduğu haz bambaşka bir duygu idi ve halen bu duygu içerisindeyim.Ara ara kopukluklar yaşasamda pc de olduğumda mutlaka bi baktığım fırsat bulduğumda da bişeyler yazdığım,kendimi bulduğum bir mekan burası benim için...

Herşey gelip geçici,diliyorum ki ben de tüm yaşanmışlıklar bizi dahada birleştirsin.

Sevgiler herkese :-*

Ve teşekkürler nigner bizlere duygu ve düşüncelerini aktardığın bizlerede vesile oladuğun için :svm:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #7 : Temmuz 03, 2009, 02:02:53 ÖS »
ben biraz yeni oldugumdan önceleri ne gibi tadsız durum oldugunu bilmiyorum  ama inşallah daha olmaz biz birlik içinde olduğumuz sürecede olucağını sanmıyorum..

bu sitedeki sıcaklığı dostluğu muhabbeti gördükden sonra forumda daha aktif olmaya basladım beni foruma çeken bu içten muhabbet herkes gırgır muhabbet geyik yapıyor herkes saygı ve sevgi çerçevesinde olusuyor bütün bunlar..
şu kısada olsa forumda oldugun süre zarfında cok zevk aldım allah razı olsun böyle bir ortamı bize sunanlardan..
kımseyi kırmamaya özen gösderdim hep eğer kırdığım üzdüğüm varsa oda bilmeyerek anlamadan olmuşdur onlardanda özür dilerim..
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #8 : Temmuz 03, 2009, 05:10:00 ÖS »
göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederim... :-* :-* :-* :-*

hep beraber eski güzel günlerdekı gibi devam inşaAllah...amin.. :svm: :svm: :svm:

YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 09, 2009, 11:48:38 ÖÖ »
selam bende yeni üyeyim ama hiç hoş bi durumla karşılaşmadım Trabzonluyum Trabzonspor hastasıyım ama Trabzon kültürüyle büyümedim Hiç Trabzona gitmedim ama en büyük sevdam Trabzon benim

Arkadaşın biri öneri açmış benim adıma aile ortamına yakışmadığımı söylemiş ne yaptıysam ona daha foruma hiç mesaj bile yazmadan neden böyle yaptı anlamadım  :hımm: bence yeni üyelerin adapte olamamasının en büyük sebebi bu nedenlerden dolayı

vealeyküm selam kardeşim,
öncelikle hoşgeldniz,  ne yazdığınız bilmiyorum hangi arkadaş sizi uyarmışsa demek ki bir sorun varmış kardeşim, Formumuz ailemiz gibidir, aradığınız herşey mevcuttur, bir sorunla karşılaşınca arkadaşlar size yardımcı olur,Formumuza edeple gelen hürmetle gider kardeşim, iyi forumlar.. :-*

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #10 : Temmuz 09, 2009, 11:55:10 ÖÖ »
https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=29832.msg500643;topicseen#msg500643

bu linki takip ederseniz ne demek itediğimizi daha iyi anlarsınız iyi forumlar... \up