...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Duyurularımız..Forum Kuralları

merhaba

(1/3) > >>

kuzeydenizi:
Öncelikle belirteyim bu mesaj trabzonforum'u bıraktığım yönünde değil yalnızca bir süredir düşündüğüm yani nişanlanalı beri  ==- admin görevimi sonlandırdığıma yöneliktir.

Malumunuz bir süre sonra evleniyorum,dolayısı ile çok vaktim olmuyor forumla ilgilenmek için ki bundan sonra daha da az vaktim olacak.Bu bağlamda artık admin'lik görevinden ayrıldığımı sizlere de bildirmek istedim :)

Canözüm:
verdiğin karar senin için inşallah en hayırlısıdır..

ama en iyisi  Premium üye  "{ "{  <>   :kuzya: :kuzya:

*Laz kızı*:
Allah tamamına erdirsin kuzeyim..Hakkında en hayırlısı olsun inşaAllah,zor bir dönem içersindesin Allah yardımcın olsun, verdiğin karar en doğru karardır,
Görüşmek üzre, Allah kolaylıklar versin canım benim.. :svm:

A.ÜSTÜNBAŞ:
                                                        Kararın hayırlı olsun..Allan pişmanlık vermesin.   

Kuracağın yuvada mesut ve huzurlu olursun inşallah.

Birbirinize karşı saygılı olun,birbirinizi asla kırmayın. !..

Cicim ayları kolay geçer,hayat ayları başladığı zaman dikkatli olun..

Ayağınızı yorganınıza göre uzatın.Asla israfcı olmayın.Sonra eyvah kâr etmeyebilir..

Bu sözlerim için de bana kızmayın..Bir ağabey nasihatı kabul ediniz. Selamlar.....

*Laz kızı*:

--- Alıntı yapılan: A.ÜSTÜNBAŞ - Haziran 18, 2009, 09:37:12 ÖÖ ---                                                        Kararın hayırlı olsun..Allan pişmanlık vermesin.    

Kuracağın yuvada mesut ve huzurlu olursun inşallah.

Birbirinize karşı saygılı olun,birbirinizi asla kırmayın. !..

Cicim ayları kolay geçer,hayat ayları başladığı zaman dikkatli olun..

Ayağınızı yorganınıza göre uzatın.Asla israfcı olmayın.Sonra eyvah kâr etmeyebilir..

Bu sözlerim için de bana kızmayın..Bir ağabey nasihatı kabul ediniz. Selamlar.....

--- Alıntı sonu ---

EyvAllah abi çok güzel nasihatler bunlar Rabbim razı olsun sizden 8 ay oldu yuvamı kuralı Rabbime şükürler olsun ki bu zamana denk kötü bir sorunumuz olmadı, arada sevgi saygı oldumu gerisi  boş Rabbim herkese hayırlı yuvalar kurmayı nasip eylesin,dua ile...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git