...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Duyurularımız..Forum Kuralları

İsteyen herkese isminiz@trabzonforum.com mail+msn

(1/17) > >>

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
Yeni başlattığımız uygulamayla forumumuzda isteyen tüm arkadaşlara ;

isminiz(nick?)@trabzonforum.com

msn mail hesabı verilecektir.Buradan alacağınız adresi isterseniz forum için kullanabilir ,isterseniz ise genel olarak kullanabilirsiniz.

...@trabzonforum.com

msn ve mail almak isteyen arkadaşlar ister bu konu altına cevap yazarak veya isterlersede özel olacaksa bana pm ile haber verirlerse en kısa zamanda kendilerine hesapları ve girişleri bildiririm.

https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=trabzonforum.com

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
vereceğim sistemde 25mb lık mail alanına sahip olacaksınız..yine msn de zarf (mail) kısmına tıklayınca direkt olarak mailinize girebileceksiniz.Taban olarak hotmail kullanılacak ancak mailiniz trabzonforum.com uzantılı olacak.

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
sanmıyorum çalışacağını o şekilde..aktifleştirmemiz lazım..ben istersen onu istersen vericeğin başka bir isimli trabzonforum.com uzantılı maili senin için ayarlarım..bana buradan veya pm ile bildirirsen hemen yaparız.

reddevill:
bana  1 tane  açarsanız  sevinirim  reddevil@trabzon.com olursa  sevinirim olmazsa trabzon forum olsun :D   şimdiden teşekkürler

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
reddevil@trabzonforum.com   olarak alırız..site ismimize göre alıyoruz.bugün size bilgilerinizi pm(özel mesaj) ile gönderirim..İyi günler

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git