Gönderen Konu: Gurbetci Trabzonlular..  (Okunma sayısı 1963 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TIRYAKI

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
Gurbetci Trabzonlular..
« : Mayıs 12, 2009, 03:10:59 ÖÖ »
Selam Arkadaslar..

yurtdisinda yasayan bir Trabzonlu olarak gurbetci Hemserilerim bulusabilecegi (Trabzonda degilde Türkiyenin baska bir kösesinde yasayan Arkadaslari saymiyorum ;) ), birbirlerine yardimci olabilecegi alt kategori gibi birsey güzel olur diye düsünüyorum..

moderatörlerin arasinda bu görevi üstlenebilecek gurbetci bi Arkadasimiz varsa sevinirdim..

Saygilar ve Selamlar
Tiryaki

Çevrimdışı TIRYAKI

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Gurbetci Trabzonlular..
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2009, 01:31:51 ÖÖ »
evet benced biraz fazla olur.. TFC Almanya, TFC Belcika, Hollanda, Fransa vs. kisaca TFC Avrupa olmasinini daha mantikli oldugunu düsünüyorum.. katilimda daha fazla olur diye düsünüyorum.. niyetimiz milleti birbirinden ayirmak olmamali ama bazi yurtdisinda kalan hemserilerimizin sadece gurbetcilerimiz icin enteresan olan bircok konu olabilecegini düsünüyorum..

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2009, 12:34:52 ÖS »
Okunmuyor değil öneriler şahsım tarafından önecelikle bunu belirteyim :)

Gel görki gerek iş,gerekse özel hayatımda ki yoğunluklar nedeni ile bazen yanıt veremiyor ya da çok geç yanıt verebiliyorum.Bazense diğer üyelerinde konuyla ilgili fikirlerini bekleğim için geç cevap verebiliyorum.

Bir film vardı bilmem izlediniz mi "esaretin bedeli" diye hapishane geçiyor adam kütüphane yaptırmak için her hafta 1  mektup yolluyordu sonunda cevap geldi ama yeterli görmedi gelen kitapları ve "bundan sonra haftada 2 kez yazıcam "dedi,Şimdi ne alaka onla bizim onla diceksiniz ama sizden yalnızca biraz daha sabır ve anlayış belkiyorum arkadaşlar...

Bu konuyla iligili olarakta diğer üyelemizden fikirlerini beklediğimi belirtmek isterim.

Teşekkürler :-*
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2009, 01:22:03 ÖS »
Cevabım şahsın nazarında tüm foruma yönelikti aslında albay. :) Diğer yetkili arkadaşımında çoğu zaman yoğun olduğunu söyeleyebilirm.
Elbetteki bu bizi haklı,sizleri haksız göstermez.Yalnızca zaman zaman aksamalar olabilir forum işleyişinde.Bu anlamda  cevabım genele idi sabır ve anlayış konusunda.
ilk mesajın en yetkili üye tarafından yazılmasıdan konunun daha da ehemniyet kazandıracağına ben de katılıyorum abay dikkat ederim bu konuya inş. :)

Teşekkür ediyorum.Saygılar benden de  :-*

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2009, 08:57:28 ÖÖ »
             GURBETCİ TRABZUNLULAR !!..Ne güzel başlık.Zaten Trabzon'un kaderinde GURBET yazar...Trabzon'lu olupta gurbete gitmeyen çok az erkek var.Demek ki GURBET bizim herşeyimiz.Yurt içinin her vilayetinde,dünyanın da yaklaşık her devletinde gurbetcilerimiz var.Bunun için biz Karadenizliler GURBET ne demek olduğunu çok çok iyi biliriz.
              Size kısa bir GURBET hikayesi anlatayım,kabul mu? : Evet dediğinizi duydum : Trabzon İlimize bağlı Çaykara İlçesi ULUCAMİ köyünden 185 hane,ŞAHİNKAYA köyünden 179 hane ve KABATAŞ köyünden 44 hane olmak üzere 1965 yılında Hatay İli KIRIKHAN ilçesine gelinde.Burada 408 Evler Mahallesi kuruldu.Yaklaşık yarm asırdır SILA hasreti çekmekteyiz...Buradan sesimizi sitede duyan ve takp eden tüm TRABZON'lulara selamlar sunuyoruz.
             HACI AHMET ÜSTÜNBAŞ Emekli Maliye Gelir Şefi - 408 Evler Mahalle Muhtarı  KIRIKHAN - HATAY
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2009, 03:54:08 ÖS »
https://www.trabzonforum.com/index.php?board=164.0

Bu isteği Gurbetçi trabzonlular yerine" TRABZONFORUM Temsilcilikleri" olarak uygulamaya koymayı uygun görüyorum arkadaşlar.

Bu bölümle ilgili bundan sonraki aşamaları yani zamanla geliştirmek ve devam ettirmekte siz sevgili üyelerimize düşüyor. :-*

İyi forumlar. \)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #6 : Haziran 25, 2009, 02:44:24 ÖS »
"TRABZONFORUM Temsilcilikleri" bölümü uygulamadan çeşitli nedenlerle kaldırılmıştır. İleri aşamalarda uygulanabilirliğinin farkına vardığımız an tekrardan işleme alınabilir. Şu aşamada yeterli alt yapı ve organizasyonların oluşturulabileceği konusunda olumlu düşünemiyorum.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..