Gönderen Konu: TRABZONumaza inşallah ve Allah'tan (C.C.) hayırlı olur, Lakin uyan Trabzon!!!!  (Okunma sayısı 783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fettahoglu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Öncelikle Eski başkanı Trabzon'a, Karadenizin başkentine yaptığı hizmetlerden dolayı sizi kutluyorum, Yeni Başkanımızada Hayırlı olsun dileklerimle
         Size bir sorum olacak? Nüfus kütüğünden Trabzon ile yazısını nasıl sildirebilirim?

Aşırı Karadeniz milliyetçisiyim, partilerin bir önemi yok benim için , Asıl mesele bu  ulvi şehir TRABZON nerede kaldı? Bence sınıfta kaldı, Evet milliyetçi bir insanım ve aynı zamanda bir eğitimciyim, ama bu insanların duyarsızlığı nedir böyle? Bu AKP diyarbakır'a giremedi, Başbakan'ın ziyaretinde çöpler toplanmadı, Başbakanı protesto ettiler, Başbakan Kürtleri zenginleştirdi ve nemalandırdı ev % 74 oy ile seçimleri DTP kazandı. Bizim Trabzon'uzun eski milliyetçiliği ve kurumsallığı aşama aşama kırmaya çalışıldı, önce Trabzonspor ve daha sonrasında AKPli bakanımız Osman Pepe'nin  Acaristanbul davasında üzerinin çizilmesine, Trabzon'un yatırımlardan faydalanmamasına ve de işsizliğin ön plana çıkıp, açlığa, muhtaçlığa, yenik düşürülmesine rağmen, Trabzon yine AKPye oy verdi, Lanet olsun. Bir Türkiye haritasını elimize alalım Sımartılan Kürtlerin önüne geçilemiyor ve biz Karadenizliler üzerine oyun oynanıyor,  Haritada,  şımartılan doğululara durum böyleyse bugün yarın toprak verilecektir.Karadeniz hatta Anadolunun İdolü ,  Harç cimentosu olması gereken bu Şehir ve kentin  Kararlı, dinamik kimliği her geçen gün eriyip gidiyor. Nerede Ulusoylar, Nerede ileri gelen  Trabzonlular, Karadenizliler bu bir projedir ve insanlarımız Karadenizlilerde dayanışma en dip noktasını yaşamaktadır, başkanım yazıklar olsun bu şehre.Neden,  en ufak cinatelerde , suikastlerde Valisini feda ediyor bu şehir, Neden Karadenizli gençleri Zenginlerimiz desteklemiyor? Trabzonumuzun evlatları neden iyi yerlere gelemiyor, Hanlar hanı Kanuni der ki, İnsanı yaşat ki , devlet  millet yaşasın. Ve de TRABZONlu olmak aşkıyla ve de ayrıcalığıyla büyüdüm ama ne yazık ki artık Trabzonlu olmaktan nefret ediyorum, mümkünse yakın bi zamanda kimliğimden Trabzonu sildireceğim bu konuda kararlı ve de  ciddiyim.

Bence bu  satırları nötr şekilde okuyun ve 5 dk TRABZONumuz nerede diye soralım kendimize.......

Saygılarımla,

Çevrimdışı fettahoglu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Önemli olan sonuç,  Ben Trabzonda değil, gurbette taşıdım 30 sene kadar bu Kimliği  herşeyim benim 61, siz  üstad hiç aşık olup bu aşkın nefrete dönüştüğü deneyim edindiniz mi? Bu aşk, kendini inkar ediyor, sorarım Bakanımız gitti, Abdülkadir  aksu'ya bişiy oldu mu? Evet, Trabzonda tepkimiz ne oldu Valimiz alındı tepki oldu? Hiçbirşey, böyle Trabzon olmazzzzz, sen bunu böyle savunuyorsan yalnış yapıyorsun bence. Bence bu şehir Dik durmalı ve Asil olmalı.

Saygılarımla,