...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > TF Mutfak

Kendi Ellerımle Hazırladım..Mantar Kurabiye...

<< < (2/13) > >>

nigner:

--- Alıntı yapılan: albay - Ekim 02, 2008, 11:34:12 ÖS ---evet bende öyle çarpılmadan bahsediyorum..artık ince espirilerim bile anlaşılır oldu ne yapsam acaba..taktik lazım taktik.. "{ "{ "{ "{

--- Alıntı sonu ---
  :ihih: :ihih: :ihih: :ihih:

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:35:00 ÖS ---eminim ki nignerim sen yapmışsan daha bi lezizdir bence de ;)

--- Alıntı sonu ---
sağol tatlım..

esasında poğaçada yaptım ama?..eklsem mı kı dıye tereddut edıyomm onun tadısı guzel olmadı pek.. :hımm:

kuzeydenizi:

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:24:08 ÖS ---ooo maşaAllah nigner;çok güzel,leziz de görünüyor, insanın hemencik hazırlayıp, yapası gelir; ;) :svm:

ne güzelde tarif etmişsin +rep :alkis: :alkis: :alkis:

--- Alıntı sonu ---

rica ederim canım ;)  ayrıca burada ad demiştim bennnnn :ağla: :hihh:

ekle tabii onu da bi bakalım o nasıl ==-

nigner:

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:37:39 ÖS ---
--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:24:08 ÖS ---ooo maşaAllah nigner;çok güzel,leziz de görünüyor, insanın hemencik hazırlayıp, yapası gelir; ;) :svm:

ne güzelde tarif etmişsin +rep :alkis: :alkis: :alkis:

--- Alıntı sonu ---

rica ederim canım ;)  ayrıca burada ad demiştim bennnnn :ağla: :hihh:

ekle tabii onu da bi bakalım o nasıl ==-

--- Alıntı sonu ---
tatlım bu kısımı anlamadım.."ayrıca burada ad demiştim bennnnn :ağla: :hihh:" ad derken?..

--- Alıntı yapılan: albay - Ekim 02, 2008, 11:37:42 ÖS ---
--- Alıntı yapılan: nigner - Ekim 02, 2008, 11:36:03 ÖS ---
--- Alıntı yapılan: albay - Ekim 02, 2008, 11:34:12 ÖS ---evet bende öyle çarpılmadan bahsediyorum..artık ince espirilerim bile anlaşılır oldu ne yapsam acaba..taktik lazım taktik.. "{ "{ "{ "{

--- Alıntı sonu ---
  :ihih: :ihih: :ihih: :ihih:

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:35:00 ÖS ---eminim ki nignerim sen yapmışsan daha bi lezizdir bence de ;)

--- Alıntı sonu ---
sağol tatlım..

esasında poğaçada yaptım ama?..eklsem mı kı dıye tereddut edıyomm onun tadısı guzel olmadı pek.. :hımm:

--- Alıntı sonu ---

ekle ekle nasıl olsa biz tadına bakamıyoruz... "{ "{ "{ "{ "{ sen söyleme biz kimseye söylemeyiz.. merak etme.. :a45: :a45:

--- Alıntı sonu ---
tmm eklerım olar..

kuzeydenizi:
yok yok yani orda da demiştim ama cevap vermedin anlamında yazdım ;)

nigner:

--- Alıntı yapılan: kuzeydenizi - Ekim 02, 2008, 11:43:43 ÖS ---yok yok yani orda da demiştim ama cevap vermedin anlamında yazdım ;)

--- Alıntı sonu ---
hee tmm tatlım anladım evet görememiştim ama sonra gördum sağolasın dertortağım..teşekkür ederım...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git