...:::(¯`·.KARADENİZ FIRTINASI TRABZONSPOR BÖLÜMÜ.·´¯):::... > Trabzonspor Hakkında Sizin Yorumlarınız

Kayserili bir astsubay emeklisinin ağzından Trabzonspor

<< < (2/4) > >>

uSLaNMaZ:
kesinlikle doğru söylüyorsun... şampiyonluk elbet isteriz ancak şerefli olmadıktan varsın hiç olmasın...

bu tür paylaşımlarını herzaman yakından takip ediyorum, tekrar tşk ler...

sancakbeyi_61:
teşekkür ederim cem..

bu arada daha önce paylaştıgım ancak arkalarda kalan yazıları da sabitledim,umarım sorun olmaz.

bayrakts61:
gurur verici :ts:

A.ÜSTÜNBAŞ:
Sayın sancakbeyi_61 ; 31 mart 2008 tarihinde yazdığınız Yazar İhsan ÖKSÜZ'ün   "Güneş Doğudan Yükselir" adlı kitabından,                              

çok ilginç "Kayserili bir astsubay emeklisinin ağzından Trabzonspor" adlı yazıyı dikkatle okudum.İnsanlık örneği veren  ŞENOL GÜNEŞ'in          
o hareketi elbetteki takdire şayantır.İşte Karadenizli,işte insanlık,işte adam gibi adamlık..Şenol Güneş'e sağlıklı günler vede başarılar               

diliyorum..Kore'de TÜRK bayrağını dalgalandırıyor..Büyük sporcu...Allahın selamı üzerine olsun..Teşekkürler  sancakbeyi.......

AHMET ÜSTÜNBAŞ                           :hron: :hron:                                                               08.06.2009  KIRIKHAN

A.ÜSTÜNBAŞ:

--- Alıntı yapılan: *Laz kızı* - Mart 31, 2008, 06:10:18 ÖS --- :alkş: :alkş: :alkş: :alkş: :alkş: :alkş:

Yüreğine sağlık sancakbeyi...Gurur duymamak imkansız + repte benden..Teşekkürler.. :alkş: :alkş: :bayrak: :ts: :ts:

--- Alıntı sonu ---
* * BİR  ZAMANLAR  TRABZONSPOR  KULÜBÜ' NÜN  BAŞKANI  SAYIN  ŞAMİL  EKİNCİ  DA  KAYSERİ' LİYDİ.. * *
             :hron: :oley: :traftr: :oley: :hron: :oley: :traftr: :oley: :hron: :oley: :traftr: :oley: :hron:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git