...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Duyurularımız..Forum Kuralları

Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!

<< < (5/6) > >>

djakça:
sevgılı admınlerım modlarım sıtemıze bır radyo kuralım gonullu djlık yaparım  12 bın adet sarkı ıceren buyuk bır arsıvım var ve suanda karadenız sarkılarının arsıvını topluyorum  cogunu topladım yoresel sanatcıları topluyorum suan 1 haftaya kadar arsıvım full tamamlanır.:D:D:D:D

djakça:
anladım admınım cunku benımde kulaktan dolma duyduguma gore forumlarda bıraz zormus sanırım blog tarzı web sıtelerınde oluyo dıye bılıyorum

KuL:
1.si zaten facebook üyeliği alınsın diyorum . 2. de resmin linkini koyacaksın zaten ( resim url sini ) .. benim de forumum var genelde üşendiğim zaman kendi ftp me atmak yerine face e toplu atıp url lerini alıyorum (:

bir diğer konu ise video ve fotoğraf albümü scriptleri .. ben forum içerisinde bir bölüm olarak demiyorum .. ftp ye güzel video ve f. albümü scriptleri hatta sohbet scriptleri kurulabilir diyorum .. fotoğrafları o site bu siteden toplayıp url ile eklemek yerine kendi videolarını kendileri ekler hem admin hem üyeler .. demek istediğim buydu (:

djakça:

--- Alıntı yapılan: KuL - Mayıs 31, 2009, 10:26:05 ÖS ---1.si zaten facebook üyeliği alınsın diyorum . 2. de resmin linkini koyacaksın zaten ( resim url sini ) .. benim de forumum var genelde üşendiğim zaman kendi ftp me atmak yerine face e toplu atıp url lerini alıyorum (:

bir diğer konu ise video ve fotoğraf albümü scriptleri .. ben forum içerisinde bir bölüm olarak demiyorum .. ftp ye güzel video ve f. albümü scriptleri hatta sohbet scriptleri kurulabilir diyorum .. fotoğrafları o site bu siteden toplayıp url ile eklemek yerine kendi videolarını kendileri ekler hem admin hem üyeler .. demek istediğim buydu (:

--- Alıntı sonu ---

kardes cok cok ozur dılerım ben yanlıs anladım olayı cok pardon hakkını helal et kusura bakma

djakça:

--- Alıntı yapılan: ertpeh - Mayıs 31, 2009, 10:26:50 ÖS ---öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar
face'le ilgili isteğiniz konusunda tam bir bilgim yok nasıl olur yada olabilirmi bunu kurucu admin karar verecektir gerekli teknik bilgim yok
gelelim radyo olayına bu konu daha öncede konuşulmuş ama bir sonuca bağlanamamıştı
kendi düşüncem olursa çok güzel olacağı olacağı yönündedir karar üst yönetimin tabiki

--- Alıntı sonu ---

ılgınıze tesekkurler tabıkı karar ust yonetımın

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git