...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Duyurularımız..Forum Kuralları

Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!

(1/6) > >>

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
Merhaba.

TRABZONFORUM umuz için hep daha iyisini yapabilmek için siz değerli üye ve katılımcılarımızında fikirlerini almak istiyoruz. Burada kısa bir süre vaktinizi almak istiyoruz. Sorumuz şu;

-Sizce Trabzonforum' un eksikleri, olması gerekip olmayan özellikleri, yapılması gerekenler, olmasını istedikleriniz... sayamayacağımız her tür isteğiniz nelerdir ? , değerlendirilip forumumuzun gelişimi için kullanılacaktır.

Bu konuda katılımlarınızı bekliyoruz. Her tür fikre saygımız vardr.Forumumuz aktivite ve katılım fazlalığı için bunlara ihtiyacımız var :)

En iyisi değiliz lakin en iyisi olmak hedefimizdir.Bu hedefe hep beraber ulaşabilmemiz dileklerimle.

Saygılar

¤ۣۜ..¤SessizGemi:
Bu kadar mı ? Başka kimseden fikir gelmezse aynen devam edeceğiz):

*Laz kızı*:
Güzel bir konu başlığı gelmişken bende 1-2 istekde bulunayım :)
Dinimiz bölümünü daha çok aydınlatmak için,Sahabeler ve büyük şahsiyetler altında yeni bir konu başlığı açılsa, ve birde,Dini hikayeler için yine ayrı bir başlığımız olsa, kısmen böyle bir ricada bulunsam, sizin içinde sakıncası yoksa bu başlıklar bizim forumumuzdada olsun..
Teşekkürler..!! :-*

pasay:
benimde nacizane fikrim şu. genellikle interneti bilgi amaçlı kullanan insan sayısı çok az derecede.bir forumun kişi sayısını artırabilmek için veya katılımı artırabilmek için. (bu ne kadar doğru ayrı bi mesele). download veya geyik bölümünün ön planda olması gerekli.En önemlisi download(müzik veya program) insanların çoğu forumları bu nedenle tercih ediyor. Ama bu dediklerim bu forumun kuruluş amacına uyarmı bilmiyorum.

sancakbeyi_61:
benim önerilerim trabzonspor kısmıyla alakalı olacak..

öncelikle eger uygunsa,taraftar grupları için bi başlık acılmalı..böylece organizasyonlara katılım,birliktelik ve tezahurat ezberleme gibi konularda taraftarlarımıza katkı saglamıs oluruz..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git