Gönderen Konu: Trabzonspor,Almanyadaki maclarina gidiyoruz,resimleri ve video cekimlerini bura  (Okunma sayısı 1506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gazeteci Trabzonlu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Selamunaleyküm  Trabzonlu  olup ,Almanya da ailem le  beraber yasamaktayiz,AMA cocuklarimda  bile   : :bayrak: :ts :ts::vatan  sevgisi  üst  safhada  yetistirmek icin  ugras  veriyoruz.insaallah  hem  :ts: 15 yillik  kongre  üyesi  olarak  bu sene   :ts: cok sey  bekliyoruz,bu GURURU  bize  yasatin  24 yillik  özlem insaallah bu sene  sona  erer
Gazeteci  olarak  bir   türk televizyon kanalinda  ayrica  calismaktayim  Trabzon  merkez   karlik  köyünden murat SATILMIS  (YAVUZ)
 :
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2008, 11:37:47 ÖÖ Gönderen: Gazeteci Trabzonlu »

• Yeni Üye
  • *
tesekkür  ederim  sagolun.murat

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
aramıza hoşgeldiniz. iyi forumlar..

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
foruma hoş geldiniz. konu başlığında da yazmış olduğunuz üzere Trabzonspor umuzun Almanyada oynayacağı maçlardan en güzel resimleri sizden alabilmemiz çok hoş olur. iyi forumlar
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
a.slm hoşgeldiniz \)
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
hosgeldin sana toprak diyebilirim karlıktansın demek 1-2 köy aşağındanım bende...soyadın yavuz mu yoksa satılmışmı.....??? iyi eğlenceler dilerim... :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Hoşgeldiniz iyi forumlar..
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

• Yeni Üye
  • *
selemunaleykum ilk once .rabbim  her seyi  gonlunuze gore versin.soz   verdigim  gibi  almanya TRABZONSPORUMUZUN maclarini  takip  ettim  ve bunu  sizinlede  paylasmak  istiyorum. youtube,de MURATTV5  DIYE  KISA CA   GIRER iseniz  orada  :ts:  ile  ilgili  benim  cekimini  yaptigim  goruntuleri  goreceksiniz.size sunu  ayrica demek istiyorum kisaca  BU  SENE HER  KUPA YA talibiz.insaallah  bu  cocuklar  ellerinden   ne  geliyorsa  yapip  24 senelik  ozlemi  giderecekler

yarinki  mac icin  olimpiyat stadini  dolduralim  TRABZONSPORLULAR:DIYORUM artik  trabzonspor sadece  bize  ait degil  trabzonlu  olarak  biz artik  bir dunya takimiyiz.alman  bile var  trabzonsporu  tutan.  bén  15  senelik   :ts:uyesiyim.  selamlar  mutlu ve  hurulu gunler dilerim  s.a