Gönderen Konu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında  (Okunma sayısı 48986 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kral Memocan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
Ynt: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında
« Yanıtla #91 : Haziran 19, 2008, 09:05:06 ÖS »
Yok hayir ben konu olarak demedim...hem asil amac yardim olur... :) Yinede te$ekkürler...

Çevrimdışı Kral Memocan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
« Yanıtla #92 : Haziran 19, 2008, 09:07:36 ÖS »
Te$ekkür ederim :)

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #93 : Temmuz 08, 2008, 07:48:32 ÖS »
Forumumuz çok yeni oldugundan eksiklerimiz tabiiki vardır..Forum hakkında her türlü öneri istek ve şikayetlerinizi buradan bizlerle paylaşarak daha güzel bir ortam oluşturabiliriz..

Unutmayın sizin önerilerinizle çok daha iyilerini yapabiliriz.

selamünaleyküm değerli arkadaşım ben yeni üyelerinizden şeref sancak lütfen yazdıklarımı şikayet olarak algılamayın öğrenmek amaclı bir kac sorum olacak musade ederseniz gördüğüm kadarıyla coğu adını kullanmıyor baymıdır bayanmıdır cevap yazarken tedirgin oluyorum sonra arkadaşım sitede kimseyi tanımıyorum tanımadan ne yazabilirim tabiki başkalarıda bana yazamaz üyelere özel geniş capta tanışma bölümü varmı her üyenin kendisine ait sayfası varmı birebir görüşebileceği ama özellikle isim konusu başlık ne olursa olsun yeterki yanında ismi olsun yanılıyorsam özür dilerim yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #94 : Temmuz 09, 2008, 12:05:29 ÖÖ »
Forumumuz çok yeni oldugundan eksiklerimiz tabiiki vardır..Forum hakkında her türlü öneri istek ve şikayetlerinizi buradan bizlerle paylaşarak daha güzel bir ortam oluşturabiliriz..

Unutmayın sizin önerilerinizle çok daha iyilerini yapabiliriz.

selamünaleyküm değerli arkadaşım ben yeni üyelerinizden şeref sancak lütfen yazdıklarımı şikayet olarak algılamayın öğrenmek amaclı bir kac sorum olacak musade ederseniz gördüğüm kadarıyla coğu adını kullanmıyor baymıdır bayanmıdır cevap yazarken tedirgin oluyorum sonra arkadaşım sitede kimseyi tanımıyorum tanımadan ne yazabilirim tabiki başkalarıda bana yazamaz üyelere özel geniş capta tanışma bölümü varmı her üyenin kendisine ait sayfası varmı birebir görüşebileceği ama özellikle isim konusu başlık ne olursa olsun yeterki yanında ismi olsun yanılıyorsam özür dilerim yardımcı olursanız sevinirim saygılar

öncelikle foruma tekrardan hoşgeldin der iyi forumlar dilerim adminimiz bu konuya cevap verecektir fakat ben bir ön açıklama yapmak istedim...üyelerimizin hemen hemen hepsi bende dhil olmak üzere adımızı kullanmıyoruz..fakat avatar kısmında eğer dikkat ederseniz cinsiyet belirtilmiş hem biz mesaj yazarken cinsiyet ayrımı yapacak mesajlar pek kullanmayız neden ihtiyaç duydunuz bilmiyorum...ayrıca siz forumda aktif olmaya devam ettiğiniz sürece gerekli ortam oluşmuş olacak ve haliyle isimleride öğrenmiş olacaksınız..diğer konu tanışma bizler forumda bire bir kimseyle özel olarak tanışmadık zamanla birbirimizi tanıdık..yani foruma geldiğinizde kendinize bir tanışma sayfası oluşturduğunuzu ben biliyorum sen yenisin tanışalım bölümü...
https://www.trabzonforum.com/index.php?board=1.0..bu bölüme açtığınız tnışma sayfasından kendinize ait bilgileri paylaşa bilirsiniz sayfanın devamını kullanarak..kimse siz kendinizi tanıttınız diye kendini tanıtma durumunda değildir isteyen üyeler tanıta bilirler.ve ayrıca forum üye odası bölümü mevcut buradanda kendinize bir bölüm oluşturup bilgilerinizi paylaşa bilirsiniz..https://www.trabzonforum.com/index.php?board=159.0 ..umarım yardımcı olmuştur size tavsiyem forumu iyice bir gözden geçirin sadece tanışmadan ibaret olmadığını görecek ve belkide bir çok üyemizin ismini geçen mesajlardan öğrenme şansı bulacaksınız...başka sormak istediğiniz şeyler varsa elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya hazırız..

ben kendimi anlatamadım herhalde verdiğin bilgilere teşekkür ederim

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #95 : Temmuz 10, 2008, 07:40:24 ÖS »
arkadaşım ben büyükşehir belediyesinde görevliyim oradaki bilgisayardan siteye giremiyorum hata meydana geldi banlandınız yazıyor bu konuda yardım ederseniz sevinirim saygılar şeref sancak

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #96 : Temmuz 10, 2008, 11:28:26 ÖS »
arkadaşım ben büyükşehir belediyesinde görevliyim oradaki bilgisayardan siteye giremiyorum hata meydana geldi banlandınız yazıyor bu konuda yardım ederseniz sevinirim saygılar şeref sancak

banlandınzı yazıyosa , banlanmısınızdır demektir bunda anlasılmıycak bişey yok , devlet dairesindeki ipniz banlı ordan giriş yapamazsınız foruma ama bu uyelikten mi peki giriş yapmayı deniyorsunuz peki ;)
tabiki banlandığımı anlıyorum site tarafındanmı banlandım acaba nekadar sürecek giriş yapamıyorum ilginize teşekkür ederim

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #97 : Temmuz 11, 2008, 12:03:36 ÖÖ »
arkadaşım evden girebiliyorum işyerinden giremiyorum sorun bu hic bir işlem yapamıyorum giriş bile teşekkür ederim :ts:

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #98 : Temmuz 11, 2008, 12:37:50 ÖÖ »
yazdığım mesajı tam okuyun lütfen ben banlandınız demedim banlanmış olsanız şimdi burda olmazdınız..işyerinizdeki pc ile alakalı bir durum yada teknik bir arıza olabilir yeniden denemenizi tavsiye ederim..
anlaşıldı arkadaşım deneyelim bakalım sağolasın

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #99 : Temmuz 11, 2008, 04:09:09 ÖS »
Açaba Trabzonforum un Üyelerinin buluşma günleri oluyormu?

Katılım ve isteğin yeterli sayıda olacağı düşünülürse bu tür etkinlik yapılabilir.

Selamün aleyküm arkada$lar!

Bilmiyorum daha önce bu fikir sunuldu mu...Anasayfada birtane Shoutcast-Box kursak nasil olur...bilmeyenler icin shoutcast-box kücük bir chat penceresi...yani kisaca üyeler anasayfadan birbiriyle sohbet edebilecek...sirf sohbet degil...bir üyenin sorunu olursa, sormak icin kimseyi bulamazsa oradan yazabilir mesela...yani kisaca yararli bir$ey olur :)
Vakit ayirip yazimi okudugunuz icinde te$ekkür ederim :)

Shoutcast Box eklentisini foruma entegre etmek birçok nedenden dolayı uygun değildir. Bunlardan ilki o eklenti kısa zaman aralıklarında refreshlendiği için sayfa hızını önemli ölçüde yavaşlatacaktır.. Diğer bir neden ise forumda defalarca söylendiği gibi böyle bir sohbet kutusunun varlığı forumdaki genel yazılım ve sohbet oranını düşürecek ve forumu sadece o sohbet eklentisi amacıyla kullanım sıklığı artacak olmasındandır. Bunu düşünmüyoruz maalesef. Forum amacımıza uygun değildir.

Forumda isteyen ve dileyenler kendi isimlerini kullanabilirler. Bunu dileyenler zaten üye kayıdı yaparlarken isim veya soyisimle üye olabilirler. Şahsım adına benim bir nickim vardır bu forum için kullandığım ve forumda bu nick ile hitap edilmesini onaylarım. Hiçbirşekilde ismimin geçmesini istemem ve genel olarakta ismimi hiçbir şekilde burada kullanmıyorum.

Bay bayan konusuna gelince.. Bay veya bayanlara farklı tutumda mesaj yazmıyoruz. Her nick bizim için bir üyeden öte değildir.Zamanla samimi olabileceğiniz şahıslarla tanışabilme fırsatıda olabilirse ne ala. Ancak forumda genel amaç çok farklıdır. Çünkü genel olarak burası bir arkadaşlık portalı değildir bilgi paylaşım platformudur. "Kimseyi tanımadan ne yazabilirim" sorunuza cevabım ise zaten ilginizi çeken konulara yorumunuzu kişisel olarak belirtmeniz forum amacını yerine getirmiş oluyor.

Her üyenin kendisine özel sayfası evet mevcut forumumuzda. Bunun için Trabzonforum Üye Odaları alanını ziyaret edebilir, dilerseniz kendinize özel bir konu açabilir ve diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.. Açıklamalarımın yeterli olduğunu düşünüyorum.

Giriş yapmaya çalışırken karşınıza gelen uyarı (hata) mesajında yazan yazı metnini tam olarak buraya yazabilirseniz sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Forumdan yasaklanmadınız. Ancak çalıştığınız şirketten birisi daha önceden bu foruma üye olup buradan herhangi bir nedenle banlandıysa İP numaranız sistemimiz tarafından bloklanmıştır o yuzden giriş yapmanıza izin verilmemiştir.

Hata mesajını tam olarak yazabilirsiniz.

İyi forumlar
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #100 : Temmuz 11, 2008, 10:13:47 ÖS »
cok teşekkür ederim verdiğin bilgiler icin hata mesjınıda yarın inşallah size göndereceğim allaha emanet olun. :ts:

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #101 : Temmuz 12, 2008, 11:28:48 ÖS »
Açaba Trabzonforum un Üyelerinin buluşma günleri oluyormu?

Katılım ve isteğin yeterli sayıda olacağı düşünülürse bu tür etkinlik yapılabilir.

Selamün aleyküm arkada$lar!

Bilmiyorum daha önce bu fikir sunuldu mu...Anasayfada birtane Shoutcast-Box kursak nasil olur...bilmeyenler icin shoutcast-box kücük bir chat penceresi...yani kisaca üyeler anasayfadan birbiriyle sohbet edebilecek...sirf sohbet degil...bir üyenin sorunu olursa, sormak icin kimseyi bulamazsa oradan yazabilir mesela...yani kisaca yararli bir$ey olur :)
Vakit ayirip yazimi okudugunuz icinde te$ekkür ederim :)

Shoutcast Box eklentisini foruma entegre etmek birçok nedenden dolayı uygun değildir. Bunlardan ilki o eklenti kısa zaman aralıklarında refreshlendiği için sayfa hızını önemli ölçüde yavaşlatacaktır.. Diğer bir neden ise forumda defalarca söylendiği gibi böyle bir sohbet kutusunun varlığı forumdaki genel yazılım ve sohbet oranını düşürecek ve forumu sadece o sohbet eklentisi amacıyla kullanım sıklığı artacak olmasındandır. Bunu düşünmüyoruz maalesef. Forum amacımıza uygun değildir.

Forumda isteyen ve dileyenler kendi isimlerini kullanabilirler. Bunu dileyenler zaten üye kayıdı yaparlarken isim veya soyisimle üye olabilirler. Şahsım adına benim bir nickim vardır bu forum için kullandığım ve forumda bu nick ile hitap edilmesini onaylarım. Hiçbirşekilde ismimin geçmesini istemem ve genel olarakta ismimi hiçbir şekilde burada kullanmıyorum.

Bay bayan konusuna gelince.. Bay veya bayanlara farklı tutumda mesaj yazmıyoruz. Her nick bizim için bir üyeden öte değildir.Zamanla samimi olabileceğiniz şahıslarla tanışabilme fırsatıda olabilirse ne ala. Ancak forumda genel amaç çok farklıdır. Çünkü genel olarak burası bir arkadaşlık portalı değildir bilgi paylaşım platformudur. "Kimseyi tanımadan ne yazabilirim" sorunuza cevabım ise zaten ilginizi çeken konulara yorumunuzu kişisel olarak belirtmeniz forum amacını yerine getirmiş oluyor.

Her üyenin kendisine özel sayfası evet mevcut forumumuzda. Bunun için Trabzonforum Üye Odaları alanını ziyaret edebilir, dilerseniz kendinize özel bir konu açabilir ve diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.. Açıklamalarımın yeterli olduğunu düşünüyorum.

Giriş yapmaya çalışırken karşınıza gelen uyarı (hata) mesajında yazan yazı metnini tam olarak buraya yazabilirseniz sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Forumdan yasaklanmadınız. Ancak çalıştığınız şirketten birisi daha önceden bu foruma üye olup buradan herhangi bir nedenle banlandıysa İP numaranız sistemimiz tarafından bloklanmıştır o yuzden giriş yapmanıza izin verilmemiştir.

Hata mesajını tam olarak yazabilirsiniz.

İyi forumlar
hayırlı akşamlar arkadesım hata mesajını aynen yazıyorum .üzgünüm ziyaretci bu forumda yasaklandınız banned ip tetikleyici

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #102 : Temmuz 13, 2008, 06:28:37 ÖS »
Şeref bey durum budur ozaman

Forumdan yasaklanmadınız. Ancak çalıştığınız şirketten birisi daha önceden bu foruma üye olup buradan herhangi bir nedenle banlandıysa İP numaranız sistemimiz tarafından bloklanmıştır o yuzden giriş yapmanıza izin verilmemiştir.

bu kişinin hatasıdır sizi engelleyen... iyi çalışmalar kolaylıklar  \up
ilgilendığiniz icin teşekkür ederim zahmet verdim hakkını helalet.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2008, 06:32:08 ÖS Gönderen: şeref »

Çevrimdışı şeref

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #103 : Temmuz 13, 2008, 10:34:08 ÖS »
Hak hukuk olmaz bende  :-* gönlünüz rahat olsun.. peşin helaldir hakkımız herkese  :)
teşekkür ederim hayırlı akşamlar.