Gönderen Konu: KARADENİZ YAPIMI SİLAHLAR  (Okunma sayısı 13932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackseastorm

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +50/-1
  • Ne Mutlu Türküm Diyene
KARADENİZ YAPIMI SİLAHLAR
« : Mart 03, 2007, 08:21:26 ÖS »
SAMSUN- CANIK55 LİGHT İŞLEMELİ

TRABZON/TİSAŞ - ZİGANA M16

TRABZON/TİSAŞ -FATİH 13

ARSAN ARHAVİ - ŞAHİN 2000 LİGHT

GİRSAN-GİRESUN YAVUZ 16 COMPACT

Biz Karadeniz ' in asi çocuğunu kaybetmedik . Biz Kazım ' ı , yani Karadeniz ' in hırçın çocuğunu notaların sonsuzluğuna uğurladık . Ve Köroğlu , Dadaloğlu , Aşık Veysel gibi kuşaktan kuşağa yaşayacak , yaşatacağız . Sen Bizimlesin Kazım....

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: KARADENİZ YAPIMI SİLAHLAR
« Yanıtla #1 : Mart 03, 2007, 09:15:43 ÖS »
çok güzel silahlar :D görünce hoşuma gitti..kolleksiyonmu yapsak ilerde ne :P

tşkkrler paylaşım için
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı FaRoz

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +10/-2
  • kæLßîmîñ pîmîñî ¢êqdîm , $ãrîLdîm kêñdîmê '
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2007, 12:22:37 ÖS »
teşekkürler.
Ucurumdan a$aqI Dü$üyordum Sonu oLmayan ß1r ucurum AnSIzIn ß1r eL yakaLadI ßen'i , eLin Sahißine ßaktIm uZun SacLI ,eLa qözLü ß1r meLek AmA NedenSe haLa Dü$üyorduk Neden KurtarmIyorSun ßen'i Neden Dedim ? ßen Seni Kurtarmaya DeqiL SeninLe ßeraßer öLmeye qeLdim..!

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2007, 05:39:58 ÖS »
bi tane alcam böyle olmuyor..teşekkürler
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Mart 04, 2007, 05:48:12 ÖS »
toprak yürüyen cephanelik gibisin o zaman:)
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı blackseastorm

• Banned
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene
« Yanıtla #5 : Mart 04, 2007, 06:51:06 ÖS »
Önemli olan Belde Tutmak Değil Attığını Vurabilmek Allah Kullandırmayı Nasip Etmesin
Biz Karadeniz ' in asi çocuğunu kaybetmedik . Biz Kazım ' ı , yani Karadeniz ' in hırçın çocuğunu notaların sonsuzluğuna uğurladık . Ve Köroğlu , Dadaloğlu , Aşık Veysel gibi kuşaktan kuşağa yaşayacak , yaşatacağız . Sen Bizimlesin Kazım....

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #6 : Mart 04, 2007, 08:22:00 ÖS »
kimseya nasip etmesin ve o duruma sokmasın dileğimdir..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #7 : Mart 04, 2007, 11:36:30 ÖS »
bende ALLAH kimseyi kullanmak zorunda bırakmasın diyorum..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Mart 04, 2007, 11:41:26 ÖS »
benim açımdan yok..sadece burda değil hiç bir konuda gönderme yapmam zaten.direk söylerim söliceksem.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #9 : Mart 04, 2007, 11:43:14 ÖS »
Önemli olan Belde Tutmak Değil Attığını Vurabilmek Allah Kullandırmayı Nasip Etmesin

kimseya nasip etmesin ve o duruma sokmasın dileğimdir..

neden sana bi gönderme olsun ??? ???
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı blackseastorm

• Banned
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene
« Yanıtla #10 : Mart 05, 2007, 07:22:40 ÖS »
Zafer Bey Sakın Yanlış Anlamayın Demek İstediğim Artık Her Trabzonlu silah Kullanmayı biliyor Kuralı Kalktı Artık Trabzonlu Olup Aslını Unutmuş Özünü Unutmuş Trabzonlu Olmaktan Utanç Duyan kişiler Var O Yüzden Dedim Önemli Olan Belde Tutmak Değil Attığını vurabilmek Diye Yanlış Anlamanı İstemem ;) Dostlukla...

Çevrimdışı blackseastorm

• Banned
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene
« Yanıtla #11 : Mart 05, 2007, 09:30:49 ÖS »
Zafer Bey Sakın Yanlış Anlamayın Demek İstediğim Artık Her Trabzonlu silah Kullanmayı biliyor Kuralı Kalktı Artık Trabzonlu Olup Aslını Unutmuş Özünü Unutmuş Trabzonlu Olmaktan Utanç Duyan kişiler Var O Yüzden Dedim Önemli Olan Belde Tutmak Değil Attığını vurabilmek Diye Yanlış Anlamanı İstemem ;) Dostlukla...

Ayıpsın paşam yanlış anlamadım... Sende anlamadın umarım... hatta anlamadın biliyorum  :-* bu arada paylaşımlarına tek tek zaman ayırmakta biraz geç kalıyoruz bu seni sakın soğutmasın  #F :-* Hepsi için çok çok tşkler... \)

Ya Ben Elimeden Gelenini Yapıyım Hemşerilerim Bilmedikleri Varsa Yöremiz Hakkında Bilgi Sahibi Olsunlar Diye Elimden Gelen Tüm Paylaşımları Esirgemiyorum Gerçi Bende Pek Zaman Ayıramıyorum adminliğini Yaptığım bir Çok site Var Elimden Geldiğince Size Destek Vermeye Çalışırım Tekrar Teşekkür ederim

Çevrimdışı lazcaptan

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +14/-0
  • t4A1'lİ mAnyAxs
« Yanıtla #12 : Mart 06, 2007, 01:02:48 ÖÖ »
silah çıktı mertil bozuldu derler. silahı herkes kulanıyor yeni mertlik silah kullanmakta galibaa.  hayır hayır hayır

neredeyse her gün haberlerde görüyorum binlerce insanımız o silahlar yüzünden bu hayata gözünü yumdu ...

ama şuda bir ayrıcalıktır. ben bir trabzonluyum 3 şey olmadan yaşayamam

1- trabzonsporum.
2- hamsi
3- silah (sadece kimseye zarar vermeden)

silah illaki gerekli ama uzunu bir kardeşime çevirince ne anlamı kalıyor. silah bu devlete tecavuz edenlere doğrultulmalıdır...