Gönderen Konu: –•(-• Öneridir_Bilgisayar Programları•-)•– «  (Okunma sayısı 3312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Sevgili admin,

Forumumuzda bilgisayar programları adı altında herhangi bir paylaşım bölümü yok.. Nette en çok aranan konular arasında bu konu başta gelmektedir. Arayan kişilerin arama soonrası buraya gelmeleri ihtimalini yüksel tutuyorum. Forumumuz için güzel bir tanıtım şekli olur.

Eğer Uygun görürseniz Forumumuzda bilgisayar programları paylaşım alanı, şeklinde bir bölüm olsun..

Saygılar,
S.inci ;)

Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
Ynt: –•(-• Öneridir_Bilgisayar Programları•-)•– «
« Yanıtla #1 : Mart 18, 2008, 12:57:14 ÖS »
güzel bir bölüm bu programlara herkesin  ihtiyacı olacağını düşünüyorum...

Evet paylaşmam gereken öyle programlar varki, bir paylaşmaya kalksam dua edersiniz. ;) Bu bölüm mutlaka açılmalı..

Tabi bu onay sınırdan geçerse :P
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 18, 2008, 03:39:13 ÖS »
Bencede olmalı benimde paylaşacaklarım var bi dünya hemde ;)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #3 : Mart 18, 2008, 04:48:56 ÖS »
Öneriniz için teşekkurler.

Program download alanı Türkiyede 1000lerce forumun hepsinde hemen hemen vardır sanıyorum.Evet tutulan bir bölüm olabilir, ancak ilgili bölüm için gelecek olan ziyaretçi portföyü bizim için anlamsız olacaktır ve ancak üye sayımızı arttıracaktır.Amacımız üye sayımızın fazla olması değil, aktif ve katılımcı üyemizin fazlalığıdır.Sitemize sitemizin hedefleri doğrultusunda ziyaretçi çekmek en mantıklısıdır ve şuanki forum alanlarımızla sitemize nitelikli ziyaretçilerin geldiğine inanıyorum.

İstenilen bölüm forumumuzun amaçladığı hedeflere zıt düşmektedir şahsıma göre.Ki zaten o bölüm forum kuruluşunda olmasına rağmen sonrasında kapatılmıştı.Yöremiz için çalışalım..Trabzonforum'a girince karışık ve gereksiz birçok bölümden ziyade, Trabzonumuzu, yöremizi tanımlayan bölümlerde Trabzonumuzun havasını soluyalım.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Nisan 01, 2008, 11:28:41 ÖS »
Rica ederim. Program indrim alanı Türkiye'deki bütün forumlarda olabilir. Bu demek değildir bizim forumda olmasın ve farkımız bu olsun. İlgili bölüme gelecek olan ziyaretçiden çok forumumuzdaki arkadaşlarımızın bilgisine sunulup forumumuz için harikalar yaratılabilir. İçinde memleket sevgisi olan her şekilde o havayı solur diye düşünüyorum. Şahsım adına o alanın gerekli olduğunu savunuyorum. Ama yineden son kararı size bırakıyorum sayın admin.. Sonuçta benim size sunduğum bir öneridir. Olup olmayacağına siz karar verirsiniz. Mesajıma cevap verdiğiniz içinde ayriyetten teşekkürler. Saygılar  :güll:
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #5 : Nisan 03, 2008, 04:20:57 ÖS »
Öneriniz için teşekkurler.

Program download alanı Türkiyede 1000lerce forumun hepsinde hemen hemen vardır sanıyorum.Evet tutulan bir bölüm olabilir, ancak ilgili bölüm için gelecek olan ziyaretçi portföyü bizim için anlamsız olacaktır ve ancak üye sayımızı arttıracaktır.Amacımız üye sayımızın fazla olması değil, aktif ve katılımcı üyemizin fazlalığıdır.Sitemize sitemizin hedefleri doğrultusunda ziyaretçi çekmek en mantıklısıdır ve şuanki forum alanlarımızla sitemize nitelikli ziyaretçilerin geldiğine inanıyorum.

İstenilen bölüm forumumuzun amaçladığı hedeflere zıt düşmektedir şahsıma göre.Ki zaten o bölüm forum kuruluşunda olmasına rağmen sonrasında kapatılmıştı.Yöremiz için çalışalım..Trabzonforum'a girince karışık ve gereksiz birçok bölümden ziyade, Trabzonumuzu, yöremizi tanımlayan bölümlerde Trabzonumuzun havasını soluyalım.

Öneriniz için teşekkürler ):
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Nisan 03, 2008, 04:51:40 ÖS »
Zaten önerende kabahat sessiz admin   :hihh:

Şaka bir yana vardır bir bildiğin admin abi.. Umarım en kısa zamanda fikriniz değişir ve bizde paylaşımlarımızı yaparız  :svm:
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı lamer_43

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #7 : Temmuz 13, 2008, 05:07:10 ÖS »
Sevgili admin,

Forumumuzda bilgisayar programları adı altında herhangi bir paylaşım bölümü yok.. Nette en çok aranan konular arasında bu konu başta gelmektedir. Arayan kişilerin arama soonrası buraya gelmeleri ihtimalini yüksel tutuyorum. Forumumuz için güzel bir tanıtım şekli olur.

Eğer Uygun görürseniz Forumumuzda bilgisayar programları paylaşım alanı, şeklinde bir bölüm olsun..

Saygılar,
S.inci ;)

katılıorum size ;)

Çevrimdışı 61hami61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +17/-1
  • Aşk işte...
« Yanıtla #8 : Ağustos 01, 2008, 12:55:25 ÖÖ »
bende katılıyorum yorum yapan herkese

Çevrimdışı 61hami61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +17/-1
  • Aşk işte...
« Yanıtla #9 : Ağustos 01, 2008, 01:02:57 ÖÖ »
benncede gusel olur.. ama baklım olucak mı???