Gönderen Konu: Trabzonforumdakiler Roman yazarsa..  (Okunma sayısı 6202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Trabzonforumdakiler Roman yazarsa..
« Yanıtla #13 : Ekim 01, 2008, 04:34:25 ÖÖ »
bu romanı ne hala soktunuz hadı bakalım kaldığımız yerden devam edelım uzel bır oyundur ..bakalım ne olucak...durmak yok yola devam...
Kız derki; Bugün öyle duygusalımki kim dokunursa ağlayacağım.. Ne güzeldi o günler sevgi vardı paylaşmak vardı.. Şimdi dönüp geriye bir bakıyorumda geriye kalan hafızamdaki film şeridi gibi kalan yaşadıklarım.. Her sabah bisikletime biner marekte alışverişe gider gazete alır en sevdiği bulmacayı masasında baş köşeye koyardım.. O bulmacayı çözerken bende yine en sevdiği içeçek olan portakal suyunu sıkıp ona hazırlardım.. Ardından kahvaltı masamızı toparlayıp kırlara giderdik.. şırıl şırıl akan nehirin kenarında huzur içinde dolu dolu muhabbetler ederdik.. Bir gün yine konuşurken çok ısrarlı bir şekilde cep telefonu çaldı.. Arayan kız kardeşi alaladeydi.. ???????

alelade acaba ne için aramaştı?  :hımm:bu kadar ısrarlı aradığına göre önemli bişey olmalıydı..aklından neler geçmediki.... \hm
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #14 : Ekim 01, 2008, 04:39:03 ÖÖ »
Nigner bu kaçıncı roman yazışım biliyonmu tam başlatıyorum yola girecek diye bi bakıyorum bizim çete basmış.. Tabi roman alt ve üst  "{ "{ "{ "{ "{ "{ hatta sağ ve sol
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #15 : Ekim 01, 2008, 04:42:00 ÖÖ »
Nigner bu kaçıncı roman yazışım biliyonmu tam başlatıyorum yola girecek diye bi bakıyorum bizim çete basmış.. Tabi roman alt ve üst  "{ "{ "{ "{ "{ "{ hatta sağ ve sol
  "{ "{ "{ "{

evet tatlım farkındayım baştan berı okudum ..ee bızum uşkalar böyle işte..haşarı bunlar yha..ama şimdi Allah için komıktı yanı..olsun renk kattılar yınede. ama bız devam ettırebılırız yıne... \up

YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #16 : Ekim 01, 2008, 04:44:56 ÖÖ »
ozaman nigner sıra sende kaldığı yerden devam ettir. beliyorum senden sonra ben yazacam
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #17 : Ekim 01, 2008, 04:46:56 ÖÖ »
bu romanı ne hala soktunuz hadı bakalım kaldığımız yerden devam edelım uzel bır oyundur ..bakalım ne olucak...durmak yok yola devam...
Kız derki; Bugün öyle duygusalımki kim dokunursa ağlayacağım.. Ne güzeldi o günler sevgi vardı paylaşmak vardı.. Şimdi dönüp geriye bir bakıyorumda geriye kalan hafızamdaki film şeridi gibi kalan yaşadıklarım.. Her sabah bisikletime biner marekte alışverişe gider gazete alır en sevdiği bulmacayı masasında baş köşeye koyardım.. O bulmacayı çözerken bende yine en sevdiği içeçek olan portakal suyunu sıkıp ona hazırlardım.. Ardından kahvaltı masamızı toparlayıp kırlara giderdik.. şırıl şırıl akan nehirin kenarında huzur içinde dolu dolu muhabbetler ederdik.. Bir gün yine konuşurken çok ısrarlı bir şekilde cep telefonu çaldı.. Arayan kız kardeşi alaladeydi.. ???????

alelade acaba ne için aramaştı?  :hımm:bu kadar ısrarlı aradığına göre önemli bişey olmalıydı..aklından neler geçmediki.... \hm
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Ekim 01, 2008, 04:53:52 ÖÖ »
Onu kardeşi alalade aradı.. Telefonu ısrarla çalıyordu.. Telefonu açıp açmamakta biraz kararsız kalsada heyecanlı bir sesle efendim dedi.. Karşıdan kardeşi alalade konuşurken o telefonda dahada heycanlanıyordu.. Yüzünün rengi solmuştu.. Durgun bir vaziyette suratıma bakıyordu.. Görüşmesi bitti ve şuan gitmek zorundayım.. Acelem olduğu için seni eve bırakamayacğım. Daha sonra ben seni ararım. Derken bir yandanda koşar adımlarla uzaklaşıyordu.. Giderken en son haberlerşiriz dediğini duydum.. Ve ben orada ne olup bittiğinden habersiz bir şekilde kala kalmıştım.. Tam ince ince  düşünürken omuzumda bir elin varlığını hissettim.. vee ?
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ekim 01, 2008, 07:18:48 ÖS »
sıra bana gelirse haberim olsun yada olumsuzluk lazım olursa ben burdayım hupppppiiiy.... <> <> <>
yaz işte bişeler kendi kendime yazsam burda ne işim var yazarım mis gibi kitabımı haburdaki tanıtım bölümündede tanıtırım..  :lsana :hayir: :hayir:
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #20 : Ekim 01, 2008, 07:38:57 ÖS »
veee.... o ne olup bıttığını anlamadan ve  anlamaya çalışırken omuzuna değen elın albay ın elı olduğunu gördü..gelen albaydı..ona bu yalnız ve telaşlı anında bır dost elı uzattı..neden sonra kendıne gelmiş ve tüm olan bıtenı dostu albaya anlatmış dertleşmişti...

ve albay?
(acaba albay hakıkaten dost elımı uzatmıştı yoksa?...)
sıra bana gelirse haberim olsun yada olumsuzluk lazım olursa ben burdayım hupppppiiiy.... <> <> <>
:hımm: :hımm: :hımm: :blmem:
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #21 : Ekim 01, 2008, 07:47:43 ÖS »
  "{ "{ :ihih: :ihih:  adını sen koy.. \up
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Ekim 01, 2008, 10:35:11 ÖS »
Ulan dönüp dolaşıyo yine bana geliyo.. Kaldığım yerden devam edeyim barim.. Bu kitabı yazacam size eşantiyon olarak bile göndermicem  ==-

Vee.. birden irkildi uzanan el şirini çok korkutmuştu.. Yüzünde tanıyamamış bir ifade ile elini uzatan kişinin gözlerine bakarak sizde kimsiniz diye sordu.. Genç adamda hiç ses yoktu kız genç adama anlamaya çalışır bir ifade ile bakarken genç adamda kıza öylece bakıyordu.. Birden Kızın burnuna bir uğur böceği konu verdi.. Genç adam kendini tutamayıp gülmeye başladı.. Olayı şirin fark edince ikisi birlikte katıla katıla gülüyorlardı.. Gülme faslı bitince albay kıza elini uzatıp merhaba ben albay buraya tatile geldim.. Tarihi eserlerle ilgileniyorum.. Doğanın güzelliğine kendimi kaptırmış nehrin kenarından geçiyordum birden sizi gördüm... Çok düşünceli olduğunuzu fark edince yanınıza gelip bir merhaba deme isteği doğdu bende.. Kız tatlı bir tebessümle albayın yüzüne bakarak bende şirin memnun oldum.. der.. ??

Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #23 : Ekim 01, 2008, 10:52:40 ÖS »
şirin ilk etapta olumlu yaklaşamaz bu teklife  esasında içten içe guzel bı fıkır dıye düşünür..kararını sonra açıklamak istediğini belırtır..

lakın alelade daha önce kızın yanındakı şahsı yanı alelade abısını aramış ve abısınınde şirinin yanından alelacele ayrılmasına neden olmuştu..acaba ne olmuştuki abısı koşarak gıtmış sonrasında alelade şirinin yanına gelmişti?..bu karşılaşma sadece  bir tesadüf müydü?..

yoksa bu bır oyunmuydu?..

bu düşüncelerde bır taraftan çok kurcalar şirinin kafasını... :hımm: :hımm:
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2008, 10:56:19 ÖS Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Ekim 02, 2008, 12:07:12 ÖÖ »

Yaw çok çabuk geliştiryosunuz olayları bea ne dicemi şaşırıyorum  :vrkendini:

Şirin sahilde aleladeyi görünce bu kız neden bu kadar endişeli koşuyor diye merak içinde bakarken.. albay tanıyormusun der.. Şirin evet tabiki tanıyorum az önce abisi ile beraberdik telefonda abisine önemli birşey söyleyince abiside aceleyler kalkıp gitti.. Zaten beni düşünceli görmenizin tek nedeni fıratın aceleyle gidip bana hiç bir şey dememesiydi.. Onu yanımdan aceleyle gidecek kadar acele ettirecek durumu merak ediyorum.. Diye albayla şirin muhabbet ederken aleladede yanlarına gelivermişti..

Merhaba arkadaşlar dedim alelade
şirin hayrola alelade neden bu telaşlısın
alelade sorma şirin çok önemli bir şey oldu dedi
şirin ve albay merak içinde aleladeyi dinliyordu..
Şirin hayrola alelade abinde yanımdan bir telaşla kaltı sende çok telaşlısın
alelade abimi yurt dışından aradılar.. Aslında önce onu aramışlar cepten ama ulaşamamışlar evi aradıklarında durumu bana söyeldiler bende abimi o yüzden cepten arayıp rahatsız ettim.. Sanırım fabrikasında önemli bir durum var.. :P
İşleri çözmeye gitti. Şirin sanırım durum bayağı bi ciddi ya  :sick:

Şirinin elinden merak etmekten başka birşey gelmiyordu.. Daha sonra alelade acele işi olduğunu ve gitmesi gerektiğini söyledi.
Şirin tabi alelade müsade senin dedi ve albayla şirinin yanından ayrıldı..

Albay ve şirin bayağı bi sohbet etmişlerdi.. :P Albay iş teklifini yapıp yapmamakta hala ısrarlıydı. Kendi kendine ben bu işi aleladeye söyelyeyim bir cesaret alırsam bu durumu ben şirine açarım düşüncesindeydi.. Şirin albayı fazla tanımadığı için onunla gezmekten çekinsede muhabbetinden inanılmaz bir keyif alıyordu.. Birden şirin albaya soru verdi.. Hangi memleketen geldiniz buraya diye.. Albayda yurt dışında arkeolog olduğunu ve memleketini özlediği için buraya tatil amaçlı geldiğini söyledi.. Şirinin ilgisini çekmişti.. Çünkü kendiside heykel traş işleri üzerine kasabada kurs görmüş ve bunun yanı sıra tarihi eserlere karşı bir ilgisi olduğunu söyledi... Albay mesleğinin aslında çok zor olduğunu fakat sevdiği için katlanadığını söylemişti..

??? Birisi bir olumsuzluk yaratsın..  :cem:)

Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #25 : Ekim 02, 2008, 06:15:34 ÖS »
askerrrrrrrrrr konuya dön ne yazdıysam eş zamanlı geliştir şunu yaaa  :lsana :lsana :lsana
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..