Gönderen Konu: trabzonda kalacak yer konusunda bılgısı olan war mı?  (Okunma sayısı 6658 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman2288

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: trabzonda kaljak yer konusunda bılgısı olan war mı?
« Yanıtla #13 : Ağustos 27, 2008, 05:53:08 ÖÖ »
arkadaşlar bnde beşikdüzünü kazandım orada varmı acaba ev yada apart tarzı öğrenciye uygun yerler...yardımcı olursanız çk sevinirim:)

Çevrimdışı taner89

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Ağustos 28, 2008, 09:18:33 ÖS »
arkadaşlar bnde beşikdüzünü kazandım orada varmı acaba ev yada apart tarzı öğrenciye uygun yerler...yardımcı olursanız çk sevinirim:)
çok uygun fiyata kaloriferli bolca ev bulabilirsiniz..apart yok orda diye biliyorum ama genede bi araştır gidince..

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• Banned
  • *
« Yanıtla #15 : Ağustos 28, 2008, 09:20:19 ÖS »

Beşikdüzüne gittiğim olurdu yurtlar var. Ayrıyetten Apartmanlar var tabi ki vardallı mahallesinde okula 600 metre mesafesi var

ve de lüks daireler de mevcut kira olarak bilemiyorum ne kadar olur. Bu arada hayırlı olsun

Çevrimdışı suleyman2288

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Ağustos 29, 2008, 04:22:54 ÖÖ »
tşk. ederim saolun. peki beşikdüzünde yaşam nasıldır sizce hem sosyal hemde ekonomik olarak.bide beşikdüzünde öğrencilere ev kiraya verirken çk fazla para isteniormuş doğrumu acaba. kısacası bn orda üç kişi bi evde rahat bi şeklde geçinebilirmiim.