Gönderen Konu: Karadeniz Teknik Üniversitesi  (Okunma sayısı 13230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tekrose

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Karadeniz Teknik Üniversitesi
« Yanıtla #39 : Ekim 28, 2007, 07:57:54 ÖS »
seviyorum be herşeyiyle seviyorum tabzonu varmı bizim okul gibisi ktu

Çevrimdışı lilyum

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #40 : Aralık 09, 2007, 01:34:56 ÖS »
ne güsel ya imrendım walla size:( biz ktünün üvey evlatlarıydık sanırım beşikdüzü meslekyuksekokulu olarak.kampüs hayatı görmeden bıttı okul resmen:(

Çevrimdışı momol

• Banned
  • *
« Yanıtla #41 : Nisan 13, 2008, 06:10:09 ÖS »
varmı titia eziyetini benden başka çeken :)
Birgün herkes TRABZONSPORlu olmasın
Bırakın o şeref bize kalsın..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #42 : Nisan 13, 2008, 08:51:43 ÖS »
varmı titia eziyetini benden başka çeken :)

sen titiadan ben ormandan  <> yine okusam yine KTÜ, yine orman olurdu  \)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı momol

• Banned
  • *
« Yanıtla #43 : Nisan 15, 2008, 03:53:30 ÖS »
soy-turk hangi birini sayayım :) hilmi zenginden haciboya kadar kenan çelikten mustafa köseoğluna kadar :) 3 senedir burdayım iyi diye nitelendireceğim hocalar nadir : tayyip yavuz bi de hasan özyürt iyi hocalar..

hilmi zengin bize derdi "hocalarınızın yakasını bırakmayın anlamadığınız yeri sorun" diye 5 dakika sonra çocuk soru sordu hilmi hoca cevap verdi "sen niye soru soruyon anlamadın mı niye hep soru soruyon gıcığınmı var bana" sonra gel de soru sor :D
Birgün herkes TRABZONSPORlu olmasın
Bırakın o şeref bize kalsın..

Çevrimdışı kuleva yavuz

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +39/-1
« Yanıtla #44 : Temmuz 31, 2008, 12:44:53 ÖS »
gercektende buyukmus adını duydumda yeni baktım resimlerine
               K     u    L  e   V   a   Y    a   V    u  Z  

Çevrimdışı abdul

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #45 : Ağustos 22, 2008, 11:36:31 ÖS »
arkadaşlar ben bu sene ktü'yü kazandım. kanuni kampüsündeyim. bende çevreden olumsuz şeyler duymaya başladım. halbuki çok heveslenerek yazmıştım. herneyse soruma geçeyim; benim okuyacağım şehirlerden çok beklentim olmaz. ben istanbulda bile gezen tozan bir adam değildim. gece hayatım olsun,kızlar olsun vs. vs..  böyle beklentilerim yok.. bunların haricinde trabzon nasıl sizce? kendi halinde biri olarak rahatça yaşayabilir miyim?

bu arada yaşasın  :ts:
 :oley:

Çevrimdışı hani__f

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #46 : Ağustos 22, 2008, 11:39:35 ÖS »
ktü mat öğrtdn kimsecikler varmıııııııııı

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #47 : Ağustos 23, 2008, 02:09:05 ÖÖ »
arkadaşlar ben bu sene ktü'yü kazandım. kanuni kampüsündeyim. bende çevreden olumsuz şeyler duymaya başladım. halbuki çok heveslenerek yazmıştım. herneyse soruma geçeyim; benim okuyacağım şehirlerden çok beklentim olmaz. ben istanbulda bile gezen tozan bir adam değildim. gece hayatım olsun,kızlar olsun vs. vs..  böyle beklentilerim yok.. bunların haricinde trabzon nasıl sizce? kendi halinde biri olarak rahatça yaşayabilir miyim?

öncelikle hayırlı olsun...

kanuni kampüsü yani ana kampüs. öncelikle mükemmel bir yerde okuyacaksın. o kadar sıcak bir ortamı var ki merkez kampüsün yaşamadan anlatamam. bir deyimimiz vardır öğrenciler arasında. a kapısı (merkez giriş) gir, 4 yıl oku ve çık. yani ne istiyorsan herşey mevcut ana kampüste. hangi bölümü kazandığını bilmiyorum ama çok sıcaktır ktü kampüü bunu unutma. ayrıca ortamı güzelleştirecek olan yine sensin ve arkadaş çevren. unutmaki her iyinin içinde bir kötülük her kötülükte ise bir iyilik vardır. sen yeter ki bakmasını bil.

çok memnun kalacağından eminim. şimdiden hayırlı uğurlu olsun, bahtınız açık olsun...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı abdul

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #48 : Ağustos 24, 2008, 12:56:39 ÖÖ »

öncelikle hayırlı olsun...

kanuni kampüsü yani ana kampüs. öncelikle mükemmel bir yerde okuyacaksın. o kadar sıcak bir ortamı var ki merkez kampüsün yaşamadan anlatamam. bir deyimimiz vardır öğrenciler arasında. a kapısı (merkez giriş) gir, 4 yıl oku ve çık. yani ne istiyorsan herşey mevcut ana kampüste. hangi bölümü kazandığını bilmiyorum ama çok sıcaktır ktü kampüü bunu unutma. ayrıca ortamı güzelleştirecek olan yine sensin ve arkadaş çevren. unutmaki her iyinin içinde bir kötülük her kötülükte ise bir iyilik vardır. sen yeter ki bakmasını bil.

çok memnun kalacağından eminim. şimdiden hayırlı uğurlu olsun, bahtınız açık olsun...

çok teşekkür ederim anlattıkların için. biraz içim rahatladı. bir sorum olacaktı; okulda wirelees var mı? sadece kütüphanede varmış diye duydum. okulun bağında bahçesinde girebilir miyim internete?

bu arada tarih bölümü okuyacağım :)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #49 : Ağustos 24, 2008, 02:55:33 ÖÖ »
fef kantinini bilmiyorum açıkçası ama benim zamanımda 1,5 yıl önce 4-5 kantinde var idi. yani yararlanabileceğin bir çok alan var. için rahat olsun çok güzel bir yerde okuyacaksın...

Çevrimdışı Alper_Durali

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #50 : Eylül 13, 2008, 10:02:01 ÖS »
KTÜ gercekten guzel bende soyle bi gezme imkanım oldu. yenilerdenim  artık en az 4 yıl buralardayım İİBF deyim hersey hayırlısı olur inş. benim gibi yeni kazanan arklarıda tebrik ederim bencede KTÜ bir baska.....

Çevrimdışı Alper_Durali

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #51 : Eylül 13, 2008, 10:19:53 ÖS »
tekrar tekrar tesekkur ederim artık zaman neyi gosterecek bilmiorum umarım hersey iyi gider pazartesiyi bekliorum artık aklımda bi kac seyler var onlarıda uyguladıgım zman daha iyi bi universite yasamı gecircem inş .