Gönderen Konu: Karadeniz Teknik Üniversitesi  (Okunma sayısı 13233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PLATON

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
  • PAŞA DEDEMİN ASLAN TORUNUYUM...
Ynt: Karadeniz Teknik Üniversitesi
« Yanıtla #26 : Ağustos 17, 2007, 10:48:25 ÖS »
yok ya ama hep ole dediler.tabi gelip gormeden konusmamak lazım da.sosyal olarak nasıl gecesi varmı hic mesela?
kardeş trabzonda istanbul gecelerini bulamassın...ama bence çok tatmin edici...ne ararsan var...amacına göre herşeyi bulabiliyosun...hertürlü aktivite ve sosyal imkan var....arkadaş ortamıda çok sıcaktı bence...ama senin ne istediğiğni bilemeden sana cevap veremem...ben makina mühendisliğini bitirdim...eğitimdende sosyal imkanlardanda çoık memmunum nasipse bu yıl yüksek lisansada başlayacağım...yıldız teknik gazi ayarında bi  üniveriste işte...daha ne diiim sana
PAŞA DEDEMİN ASLAN TORUNUYUM...ŞANIMDANDIR AT AVRAT SİLAH...:p:p:p

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • ***ROCK***
« Yanıtla #27 : Ağustos 17, 2007, 10:52:00 ÖS »
saol.vay be iiymıs o zaman.yok bana ist lazım deil.hafif bi sosyal hayat kafi benim icin.ya tutucu biyer falan deniyo ya halkı falan icin o yuzden terettut ettim iimi falan die.ama iiyiymis mutlu oldum simdi bide cok uzaktan gelcem ondan hep orda olcam gibi bisey yani :D
duman

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #28 : Ağustos 17, 2007, 10:54:59 ÖS »
hayırlı olsun.arkadaşımız yeterli açıklamayı yapmış.KTU doğru tercihtir..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • ***ROCK***
« Yanıtla #29 : Ağustos 17, 2007, 10:57:01 ÖS »
sagolsun tatmin etti beni walla:D
duman

Çevrimdışı PLATON

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #30 : Ağustos 17, 2007, 11:01:28 ÖS »
saol.vay be iiymıs o zaman.yok bana ist lazım deil.hafif bi sosyal hayat kafi benim icin.ya tutucu biyer falan deniyo ya halkı falan icin o yuzden terettut ettim iimi falan die.ama iiyiymis mutlu oldum simdi bide cok uzaktan gelcem ondan hep orda olcam gibi bisey yani :D
halkı tutuculuktan çıkalı yıllar oldu kardeşim..ama istanbul izmir gibi değil tabi....hem ktü nün çevresinde sadece öğrencilerin kaldığı mahalleler var...o mahalleler trabzondan ayrı bir cumhuriyet...çok sostal otram istiyosan kalırsın o mahallelerin birinde;)
sen hangi bölümü kazandın????

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • ***ROCK***
« Yanıtla #31 : Ağustos 17, 2007, 11:04:36 ÖS »
maliye kazandım.onca üni tutuyodu ama babamın sayesinde(ayrı bi istegi vardı)kendi isteyimlede tabikide yazdım ve tuttu.eylul bası trabzonda olcam yani:D
duman

Çevrimdışı PLATON

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #32 : Ağustos 17, 2007, 11:07:39 ÖS »
maliye kazandım.onca üni tutuyodu ama babamın sayesinde(ayrı bi istegi vardı)kendi isteyimlede tabikide yazdım ve tuttu.eylul bası trabzonda olcam yani:D
kardeş sen ortamın en kral olduğu yeri kazandın....iktisadi idari bilimler fak. meşurdur...gelince görürüsün;)

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • ***ROCK***
« Yanıtla #33 : Ağustos 17, 2007, 11:10:21 ÖS »
hadi ya bak 2 kat daha mutlu oldum simdi.aydında yasıyom uzak die uzuluyodum ama ii olmus anladıım kadarıyla.bu arada sana cok cok tesekkur ederim orda yasamıs birinden bilgi almak cok ii oldu:D ::D :D
duman

Çevrimdışı PLATON

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #34 : Ağustos 17, 2007, 11:15:02 ÖS »
hadi ya bak 2 kat daha mutlu oldum simdi.aydında yasıyom uzak die uzuluyodum ama ii olmus anladıım kadarıyla.bu arada sana cok cok tesekkur ederim orda yasamıs birinden bilgi almak cok ii oldu:D ::D :D
arkadaşım ben doğma büyüme trabzonluyum...ktu nün her yönünü bilirim...tüm sosyal aktivitelerin merkezi ve en bakımlı hatunların olduğu ortam senin gidecek olduğun iktisadi idari bilimler fakültesindedir...bizim makina müh hemen sizin fakültenin aşağısında olduğundan biz orada çok takılırdık...(malum makina müh de kız olmuyo fazla) ...ama şu var tikky çok sizin ortamda markacı çok..hatta herkes markacı..levis adidas falan giyer herkes..şimdiden parayı markaya yatırsan ii edersin..;)

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • ***ROCK***
« Yanıtla #35 : Ağustos 17, 2007, 11:22:01 ÖS »
abi tiki deilim ama alırsan adam gibi al felsefesiyle hareket ederim.doru yere denk gelmisim demekki:D:D:Dsenin bolum kız acısından kotu ama dier bolumlerdeki kızlar herkese acık otlanmısındır onlardan normal olarak.abi cok saol gercekten ya.
duman

Çevrimdışı PLATON

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #36 : Ağustos 17, 2007, 11:30:35 ÖS »
abi tiki deilim ama alırsan adam gibi al felsefesiyle hareket ederim.doru yere denk gelmisim demekki:D:D:Dsenin bolum kız acısından kotu ama dier bolumlerdeki kızlar herkese acık otlanmısındır onlardan normal olarak.abi cok saol gercekten ya.
heheheheh hadi bakalım hayırlısı olsun diim...fazla koşarsan hatunların peşine uzar okul ama sölim...bak biz koşmadık inekledik 4 yılda bitti okul...inaklemenin meyvelerini şu an iyi bir iş ve dolgun bir maaş olarak alıyorum...fazla sosyal arakadaşlar ise hala okuyolar...onutma ünivde önce ders sonra ortam;)

Çevrimdışı dmn

• Yeni Üye
  • *
  • ***ROCK***
« Yanıtla #37 : Ağustos 18, 2007, 12:21:53 ÖS »
ayıbettin.ayarını tuttururuz merak etme:) hayırlısıdır insallah tekrar cok saol:)
duman

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #38 : Ağustos 19, 2007, 12:01:25 ÖÖ »

halk üniversiteyle kopuktur..evet halkımız bazılarının deyimiyle tutucudur(biz buna gelenek görenek diyoruz)öyle ahım sahım gece hayatı yoktur..bazı yerlerdekı gibi de elınde içkiyle dolasamaz kimse..ama normal bir insan için cok güzel bir yer
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....