Gönderen Konu: Kalleşliktir Seni Düşünmek!  (Okunma sayısı 2077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Kalleşliktir Seni Düşünmek!
« : Ağustos 04, 2011, 06:11:13 ÖS »

Her şeyin etrafımda döndüğü bir anda, tam ortasında ve merkezindeyken hayatın, üstelik bir hediye gibi serilmişken gözlerimin önüne aşk; kalleşliktir seni düşünmek.

Bütün ah çekişleri bir kenara bırakarak, bir an için bile yok olmak o anın kendinden ve tüm hücrelerimle sana uzanmak, kalleşliktir!

Vakti gelip kalkınca ayağa, gidip aynaya ilk baktığım anda, kendi gözlerimdeki yabancılığı görmeden geçersem; bu ancak ruhumun keşmekeşidir.

Bir sigara molası bile vermeden, üstelik en hararetli yerindeyken keyfin; her şeyi bırakıp orada, ruhumla sana uçmak isteği, serseriliktir.

Yalnızlığın vurduğu gecelerin intikamını alırcasına, seninle hesabı kapatmadan daha, bir boş rakı şişesinin arkasına sığınacağımı sanarak, aklımı devreden çıkararak istediğimi yapmak, sersemliktir.

Hangisinin daha sahte olduğunu düşünmeden ama mutlaka bir sahtekarlık katarak dudağıma, en olmadığım yerde varmışım gibi durmak, deliliktir.

İçinde belki bir söz, belki bir göz ama çok sıradan ve sığ bir bahaneyi bularak, hissetmediklerine sahip çıkmaya çalışarak, kendini oradan oraya savurmak, cahilliktir.

Hangi acının dibinde yaşıyor olursam olayım, bir hançer gibi saplansa da yüreğime sensizlik, gidip kendimi başka bir yüreğe sarmak; kendimle hesabı bitirmeden henüz ve hiç yüzleşmemişken üstelik, seni unutmak için bir kalbe tutunmak ve bir sevişmenin en şiddetli yerinde, her şeyi bırakıp seni düşünmek; seviştiğimden öte kendime yaptığım kalleşliktir.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı Soul Fly

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +10/-0
  • Live like All, Think like Other
Ynt: Kalleşliktir Seni Düşünmek!
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2012, 05:32:19 ÖÖ »
Derin cümleler...
Öyle derin ki kendinizden emin değilseniz bakmayın
bir kuyu gibi içine çeker sizi...
Deniz Koydum Adını
Kederi Bende Kaldı
Uzak Köyler Kurdum Birbirine