Gönderen Konu: komik fıkralar sözler paylaşalım........  (Okunma sayısı 960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BURAKCAN TURAN

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +4/-2
komik fıkralar sözler paylaşalım........
« : Ocak 07, 2011, 08:43:29 ÖS »
 "{
3 yarasa varmış... bunların ilki ağzı kan içinde gelmiş, sormuşlar 'bu ne?' diye.,yarasa: - karşıda ki ineği gördünüz mü? onun kanını emdim de geldim.ikinci yarasa , oda ağzı burnu kan içinde gelir ve aynı soruyu ona da sorarlar.yarasa :- tepedeki keçiyi gördünüz mü? onun kanını emdimde geldim. bu sefer aynı şekilde ağzı burnu daha kan içinde üçüncü yarasa gelir, ona da aynı soruyu sorarlar.yarasa:-şu karşıdaki tepeyi gördünüz mü?-gördüüük...-ordaki evi gördünüz mü?-gördüüük...-o evin yanındaki direği gördünüz mü?-evet gördüüük -ha işte, ben onu göremedim de...
 <>                                                         
                                    anlayanaaaaaaaaaaaaa

• Paylaşımcı Üye
Ynt: komik fıkralar sözler paylaşalım........
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2011, 08:44:10 ÖS »
 "{Bir gün öğretmen öğrencilere sorar: -Kim cennete gitmek ister çocuklar? Bütün sınıf parmak kaldırır.Bir tek temel parmak kaldırmaz. Öğretmen sorar: -Temel sen neden cennete gitmek istemiyorsun? Temel: Öğretmenim annem okuldan sonra hemen eve gelmemi söyledi, der.

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2011, 08:44:53 ÖS »
köprü çıkışında polis arabayı du
rdurur tebrik ederiz kemerinizi bağladığınız için 500 tl kazandınız
der…bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz.
sürücü cevap verir
-eh ehliyet alırım artık :D yanındaki kadında düzeltmeye çalışır..
-siz ona bakmayın memur bey o sarhoş ne söylediğini bilmiyor :D bu arada arkada uyuyan yolcu ben size çalıntı arabayla fazla uzaklaşamayız demedim mi derken…bagajdan  ses gelir Bulgaristan sınırına varmadık mı    

Çevrimdışı ~~pamuk~~

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2011, 09:06:45 ÖS »
paylaşım için tşkler.. temel güzel demiş:))
Asalet Boyda degil Soyda olmalı.
İncelik Belde degil Dilde Olmalı.
Dogruluk Sözde degil Özde Olmalı.
Güzellik Yüzde degil Yürekte Olmalı...

• Paylaşımcı Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2011, 10:06:08 ÖÖ »
 "{Temel ile Dursun Bir Gün Kahveye Gider.Temel kahve ister dolayısıylada dursunda ister.Fakat Temel orta şekerli dursun ise bol şekerli istemiş.Kahvecinin Çırağı çok şekerliyi Temele orta şekerliyi ise Dursuna vermiş.Sonra çırak ya pardon içmeyin ben size kahveleri verirken şaşırdım demiş.Sonra Temel ile Dursun Sandelyeden Kalkmış Ve yer değiştirmişler.Çırakta siz niye yerleri değiştiniz ki demiş kahveleri değişseydiniz ya demiş.Bu Sefer Kalkmış gidiyorlar. Çırak; -Yahu nereye Temel; e Uşaum Seninde bi dedin bi dediğunu tutmaz ki kahveleri değiş demedin mi bende karşıdakine gidirum.... :)

a nla yana