Gönderen Konu: Mescid'i Haram'da Cuma Namazı Öncesi Kalabalık İzleyin...HD Kalitesinde.........  (Okunma sayısı 3516 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkodalak

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
https://www.youtube.com/watch?v=B9wqie1oSWU

Selamün Aleyküm......
Mescid'i Haram'da Cuma Namazı Öncesi Kalabalık Ortalama 3 milyon Hacı Kardeşimizin aynı dili konuşduğu Ortam Allah CC gidenleri tekrar gitmeyene Gitmeyi nasip etsin HD Kalitesinde izleyin.........

Videonun çekildiği Cuma Namazını Ağlamaktan nasıl Eda Ettiğimi hatırlamıyorum bile O Nasıl Hutbe Okumaktır? nasıl duygu selidir? Allah Cümlemizi tekrarına nasip etsin.......

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
olmuyor bişey eksik sanırım açılmıyor..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Allah bize de nasip etsin inşaallah.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
bende izliyim da :) beceremiyorum sanırım farklı bi sayfa açılıyor,

Çevrimdışı mkodalak

• Aktif Üye
  • **
İnşaAllah nasip olur Valla hani derlerya anlatılmaz yaşanır diye aynen öyle kardeşlerim orası bambaşka bi yer insanın içi huzurla doluyor ve o huzur ve sükünet hala içimde Akşamları bazen TVden canlı olarak Yatsı Namazını izliyorum Tüylerim diken diken oluyor Allah Herkese nasip etsin inşaAllah.........Selamlar

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye

youtube videolarının %90nını izleyemem ama bunları izledim. Sorun yok
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı mkodalak

• Aktif Üye
  • **

Sorun yok izliyorum ben belki bağlantından dolayı olabilir video boyutu 170mb geç yüklüyor olabilir......

Bu arada Kabe'nin alt tarafındaki beyaz örtü İhram imiş Bayram Arefesi örtüyü yenileyince onuda cıkarıyolar ve Sonraki Hac zamanı tekrar giydiriyolarmış......Selamlar

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
inşallah nasip olur, bizde 2007 yılı ramazan ayında nasip olmuştuk bu aralar yine düşünüyorum umarım hacı oluruz artık..

Herhangi bir çalışma varmı kabe çevresinde yeni bir değişiklik genişletme projesi var diye izlemiştm haberlerden ne derece hareket var şuan?

Çevrimdışı mkodalak

• Aktif Üye
  • **
Mina Tarafında bi şey yok ama Mekke Mezarlık tarafında baya bi inşaatlar vardı,zemzem towersdada vardı ama Hac dolayısıyla Çalışmalar durmuş durumdaydı fakat belliki inşaatlar çok ve çalışmalar devam edecek,2007'ye göre değişiklik Mina'da (Şeytan Taşlamada) var 1 kat olan bölgeyi 3 olarak gecen yıl hizmete açmışlar,Tüneli biliyosundur zaten açıldı,Şişe denilen yerde baya bi inşaat vardı vinçler filan baya kalabalıktı,Sefa ile Merve'nin 3. katı varmıydı bilmiyorum ama sanırım orasıda yeni acıldı,yeni olacak olan ise belki seneye Kabe'nin katını Tavaf için Genişletmeyi Düşünüyolarmış orada Ectadımızın eserleride var ama bi bakımada ihtiyaç var böyle bi şeye

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ectadımızın eserlerinden yıkmadıkları kaldı mı ki?  Ben kalmadı diye duydum da. :(

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
zemzem toverda çalışmalar o zamanda vardı demek hala devam ediyor, şeytan taşlamada yeni açılan katlar açık ve inşaattı, tünel derken metro tünelinden mi bahsettiniz anlayamdın? sefa ile mervenin 3. katı vardı ama çıkamamıştık çok kalabalıkta erkekler zaman zaman çıkmıştı manzaranın güzelliğinden bahsediyrdu erkeklerimiz, yani ihtiyaç dolayısıyla orda bayağı bi çalışma daha olacak bütün osmanlı sutunları yok olacak işte burda bı sıkıntı varda ne yapmalı bilinmez orjinal halini bozmadan bişeyler yapılsa iyi olur ama hayırlısı demekten başka çare yok..

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
Ectadımızın eserlerinden yıkmadıkları kaldı mı ki?  Ben kalmadı diye duydum da. :(

olur mu guzum mekkede kabe çevresi, medinede mescidi nebevii sutunlar hep osmanlı izleri taşıyor..

Çevrimdışı mkodalak

• Aktif Üye
  • **
Kalmış ama son yermiş artık :(