Gönderen Konu: 22.04.2011 --> Eskişehirspor - Trabzonspor  (Okunma sayısı 6140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
Ynt: 22.04.2011 --> Eskişehirspor - Trabzonspor
« Yanıtla #26 : Nisan 23, 2011, 01:02:21 ÖS »
ama bu maçla ilgili yorurumu okumamuşsın gene öle yorum ... ben yenilçek demedim bu maçla ilgi puan kaybedecek dedim öle hatırlıyorum....:)

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #27 : Nisan 23, 2011, 01:09:13 ÖS »
bende hani yenilecek yada yenecek ibaresi kullanmışsın demedım..
olumsuz yorumların dedım hanı netice itibari ile puan kaybetmekten bahsetmiş bile olsan oda olumsuz ;)
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
« Yanıtla #28 : Nisan 23, 2011, 01:15:05 ÖS »
ama doğrusu bu dimi:D:D

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #29 : Nisan 25, 2011, 10:17:04 ÖÖ »
Çok kötü bir sonuç oldu bizim için. Biraz öz eleştiri yapmak gerekirse ben olumlu olamayacağım kusura bakmayın. Biz şampiyonluğa oynayan bir takımız, son beş maç kalmış ve en yakın rakibimizle başa baş gidiyoruz. Sen bu durumda böyle rahat, isteksiz, sanki herşey bitmiş gibi oynarsan olacağı budur. Çıkacaksın ve oyununla bunu göstereceksin. Bu kadar top kaybı, son vuruşların bu kadar kötü olması v.s. ben kabul edemiyorum. Genelde olumlu bakarım bilirsiniz ama bu maçtan sonra maalesef bu görüşüm değişti. İkinci yarının başlarında kaybedilen puanları unuttuk hadi neyse dedik ama iş buraya geldikten sonra artık olmamalı. Bir çuval inciri berbat etmek derler ya, şu anki durumumuz budur. Geçmiş olsun, artık bu iş bitmiştir.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
« Yanıtla #30 : Nisan 25, 2011, 11:23:05 ÖÖ »
lig sonunda bana hepiniz hak vereceksiniz....!

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #31 : Nisan 25, 2011, 06:14:20 ÖS »
Çok kötü bir sonuç oldu bizim için. Biraz öz eleştiri yapmak gerekirse ben olumlu olamayacağım kusura bakmayın. Biz şampiyonluğa oynayan bir takımız, son beş maç kalmış ve en yakın rakibimizle başa baş gidiyoruz. Sen bu durumda böyle rahat, isteksiz, sanki herşey bitmiş gibi oynarsan olacağı budur. Çıkacaksın ve oyununla bunu göstereceksin. Bu kadar top kaybı, son vuruşların bu kadar kötü olması v.s. ben kabul edemiyorum. Genelde olumlu bakarım bilirsiniz ama bu maçtan sonra maalesef bu görüşüm değişti. İkinci yarının başlarında kaybedilen puanları unuttuk hadi neyse dedik ama iş buraya geldikten sonra artık olmamalı. Bir çuval inciri berbat etmek derler ya, şu anki durumumuz budur. Geçmiş olsun, artık bu iş bitmiştir.

:-\ :-\  :blmem: hayrlısı diyelım :(
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #32 : Nisan 25, 2011, 11:20:54 ÖS »
yerel bir gazetede umut bulutun gittiği haberi var internette. inşallah doğrudur diyorum, bu takıma en çok emeği taraftar veriyor, onların emekleri üzerinden oyun oynanmamalı...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***