Gönderen Konu: Krize Sokan Twitter Geyikleri  (Okunma sayısı 1645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Krize Sokan Twitter Geyikleri
« : Mayıs 29, 2011, 04:37:31 ÖS »

Prens Charles olmak da zor. Bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun.

Aref'in öğretmeni: oğlum sen niye hiçbir şey yazmıyorsun? Aref: hocam, şimdi sizden çantamı açıp içine bakmanızı istiyorum.

Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Sizde hala bizden romantizm...

Telefonunuzu 5 defa üst üste açmadığınızda sırasıyla polis, mit ve genelkurmaya haber verebilecek canlıya "anne" denir.

Bir ilişkide kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...

-Devlet bize ne verir ? - Maaş - Bizi kim yarattı ? - Allah. - Birleştir -"Maaşallah" - Kaç kere ? -41 MHP 41. Yılında iktidara

Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin,sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun,para yetmez,heves..

Esmer bayanlara sesleniyorum; saçınızı sarıya boyattığınızda Marilyn Monroe'ya değil, Trabzonsporlu İbrahim Yattara'ya benziyor

Elinde Blackberry, sırtında Burberry, ayağında Fred Perry gelberry yar gelberry ...... dilbery...

İngilizce ögreniyorum: Sheep: koyun. Don't sheep: koymayın

Ben bardak kırsam sakarım, annem kırsa nazar, babam kırsa o bardağın orda ne işi var.

Şu anda Flash Tv'de dünyanın gündemine oturan Libya konuşuluyor...Şaka lan şaka yine halay

Bir kadın ağlıyorsa yanına yaklaş, saçlarını okşa, gözlerine bak ve de ki; "Mango'da indirim varmışşş

Sevgili Rtük, 10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var.

Tabuları yıkıyoruz beyler, simit sarayına martı fırlatıyoruz artık

Aref: Acun bey 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama 1 ve 3 olmasın. Acun: evet tuttum. Aref:2 mi ? Acun: yok artık !

Erkek bluetooth gibidir yanındayken bağlıdır.Uzaklaşınca yeni aygıt arar.Kadın wireless gibidir,hepsini görür en güçlüsünü seçer

Araştırmaya göre, çoğu Türk kadının vücudu, "üst dar-alt geniş=armut" şeklindeymiş.

En zor meslek bankacılık değil mi? Gün boyu milyarları say dur. Akşam olunca bim'den ucuz yoğurt al eve git.

Pitbull kırmızı başlıklı kıza tecavüz eder de ondan bir çocuk sahibi olursa adına redbull deriz.

Makyaj; kadınların karıncalı olan görüntülerini full hd yapma sanatıdır.

Bayanlarda kalın kaş modasını çıkartanın Allah cezasını versin. Lan Kahtalı Mıçı gibi hepsi...

Bir kadın sizi zekasıyla milyarder yapabilir, tabi trilyonerseniz...

Bu "Survivor Taner"i küçükken üç kere havaya atıp iki kere tutmuşlar

'1.Murat hangi savaşta ölmüştür' sorusuna; 'katıldığı en son savaşta' diyen öğrenciye alkış.

Erkekte dekolte cüzdandır. Ne kadar açarsan o kadar talep görürsün.

1.50 boylarındaki kadınlardan oluşan "birelli takvimi" çıktı!!!"

Kimseden lysde başarı beklemeyin. zaten ilk 1 saat sorularda bi ibnelik var mıdır lan acaba deyip şifre çözmeye çalışacaklar.

Ne zaman ki birisinin dedesinin adı Berkecan olur, işte o zaman çağ atladık derim.

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı aLeLade

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +73/-0
  • ÖyLe Bi GeÇer ZaMaN ki..
Ynt: Krize Sokan Twitter Geyikleri
« Yanıtla #1 : Temmuz 01, 2012, 01:00:51 ÖÖ »
 bazıları gerçekten güzeldi "{ "{

Sevgide güneş gibi ol
    Dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol
    Hataları örtmede gece gibi ol
    Tevazuda toprak gibi ol
    Öfkede ölü gibi ol
    Her ne olursan ol.
    Ya olduğun gibi ya göründüğün gibi ol...

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
Ynt: Krize Sokan Twitter Geyikleri
« Yanıtla #2 : Temmuz 02, 2012, 07:46:21 ÖS »
Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Sizde hala bizden romantizm...

"{ "{ "{ "{ "{
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!