Gönderen Konu: Demirciler Köyü 1.Kültür ve Sanat Festivali Gerçekleşti (05.10.2008)  (Okunma sayısı 5294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenanc1969

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
 Değerli arkadaşım herhalde ben derdimi anlatamadım size. Ben sadece yomrada yeni yayın hayatına başlayan bir gazeteyi ve internet sitesini tanıtma adına bu başlığı açtım. Bunda ne sıkıntı var anlamadım doprusu.Sanırım site adı vermek yasakmış burda. Eğer böyle payşlaşımları sitenizde görmek istemiyorsanız başlığı silersiniz olur biter. Ayrıca benim sitem sizsin bahsettiğiniz site değil. Ben bahsettiğiniz siteye sadece destek veriyorum. Çünkü geldiler benden ricada bulunudular. Seve seve yarıdm ettim. Gazeteyede haberlerimi gönderiyorum. Hiç bir çıkarım da söz konusu değildir. Benim sitemde bulunmama neden olan söz konusu bu başlıktaki haberde tamamen bana ait. Bunun sizin sitenizde paylaşıma sunulmasıu beni rahatsız etmez. Esasında mutlu eder. Beni rahatsız eden kaynağı tam olarak neden yazılmıyor, neden yasakmış onu merak ettim sadece...bak admin kardeşim buraya yazmak istemiyorum. sadece google ye Yomra yazın ve birbirinin kopyası kaç tane site bulacaksınız. Bunlardan bir tanesi benim sitem. Hangisi gerçeği hangisi muadili anlayamazsınız bile. Bunları gördükçe üzülmememk elde değil. Sadece sişzin sitede değil bir çok forum sitesinde aynı durumla karşılaştım.  Her neyse önemli değil. Bildiğiniz gibi  davranın. canınız sağolsun...

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
evet esasında size hak veriyorum kenanc1969 ,bu bizim site olarakta hep karşılaştığımız bi sorundu yani bizde bulunun bilgilerin diğer sitelerde isim verilmeden yer alması; bu nedenledir ki bir süre kopyala seçeneğini adminimiz kaldırmıştı...reklam amaçlı site ismi vermek çeşitli,haklı sebeplerimizden ötürü forum kurallarmızca yasak evet https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=12158.0 ;ama sizin reklam amacı güdmediğinizi ve yalnızca emeğinize biraz saygı gösterilmesini istediğiniz biliyor ve sizi anlıyorumda...konuyu açan arkadaşımıza içerik başka arkadaşlarından gönderilmiş  olduğundan tam hagi site olduğunu bilimiyoruz...

Bu anlamda alındığı siteyi bildiriseniz siteyi ya da isterseniniz sizin nick inizi yazarız,emeğinize tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
« Son Düzenleme: Ekim 11, 2008, 03:40:20 ÖS Gönderen: kuzeydenizi »
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı kenanc1969

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
 Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim. Benim sitemin isminin özellikle yayınlamnması için bir talebim yok. Bu başlığı açan arkadaşıda suçlamıyorum. O aslında çokta güzel bir paylaşımda bulunmuş. Benim sıkıntım genel anlamda yanlış bir anlayışadır. Albay isimli adminize özelden daha detaylı yazdım orada verdiğim örnekler incelendiğinde hepiniz bana hak verirsiniz. Bu konuyuda çok fazla büyütmen,nde anlamı yok. Hepimiz , insanız. Bundan sonra biraz daha dikkatli olmalıyız bence, sizlere başarılar diliyoorum...