Gönderen Konu: EMLAK MALİ İŞLER MÜFETTİŞİ ....  (Okunma sayısı 9048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davutçırpan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +0/-0
EMLAK MALİ İŞLER MÜFETTİŞİ ....
« : Ağustos 10, 2008, 05:56:37 ÖS »
Selam arkadaşlar bu odayı; forumumuzda emlak satışı yapıldığı ve üyelerimizde çok rahiş fiyatlar istendiği yönünde bir ihbar aldığım için açtım...İsmim Davut ÇIRPAN maliye bakanlığı teftiş kurulunda çalışmaya çalışıyorum ve forumdaki bu durumu gözlemlemek için maliye bakanlığından görevli olarak gönderildim...  :smke:

Emlak işiyle uğraşan arkadaşların birer birer ifadelerini alıcam.mümkünse satışlarınızın belgelerini getirebilirseniz memnun olurum...   :tpe:

bu arada forumumuzun tüm üyelerini beklerim odama ziyaretleriniz beni onurlandırır... :güll: saygılarımla...

""bir dağın tepesinde kartalada yılanada rastlanır.aralarındaki tek fark oraya birinin uçarak diğerinin sürünerek gelmesidir""

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Ynt: EMLAK MALİ İŞLER MÜFETTİŞİ ....
« Yanıtla #1 : Ağustos 10, 2008, 05:59:02 ÖS »
Odan hayırlı olsun Mali işler müfettişi olarak geldin demek var bu işte bi iş ama dur bakalım kokusu yakında çıkar  :-\
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı K~a~r~d~e~l~e~n

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +119/-1
  • Eskiden altını çizdiklermin şimdi üstünü çiziyorum
« Yanıtla #2 : Ağustos 10, 2008, 06:02:37 ÖS »

Odanız hayırlı olsun ilk oda hediyenizde benden olsun yakışacağına eminim \mr
Canlarin canani, gullerin gulistani,
  Sonsuzluk askimin nur-u ummani,
    Gonul dunyamin mihveri,
       Hayat eksenimin odagi,
         En muhim nokta-i nazarim,
          Her halukârda basvuru kaynagim,
            Rehber-i furkanim,Yegâne siginagim,
               Barinagim ve limanim,

Gul Efendim!!

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #3 : Ağustos 10, 2008, 06:02:52 ÖS »
 :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

evet biraz şikayetçiyiz;ben satın aldım ama hala daha kira diye tutturuyorlar :\md: :\md: :\md: :\md:

odanız hayırlı olsun ;bu da hediyeniz ==- ;)

"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Ağustos 10, 2008, 06:07:45 ÖS »

Odanısın şerefine çay molası keyfi benden olsun

Ha bu arada bende

Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #5 : Ağustos 10, 2008, 06:10:25 ÖS »
ooo kafkas_kaplanı anlamadık ne iş :\md: :\md:

bak şimdi çikolatalı pastaya da dayanam ;eline sağlık siyahinci :alkis: :alkis:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Ağustos 10, 2008, 06:11:16 ÖS »
Şimdiden başladılar adama yolsuzluk yaptırmak için zemin hazırlamaya

Keşke yanımda olsanda yapsam sana  \)
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #7 : Ağustos 11, 2008, 11:08:32 ÖÖ »
buda kimdir... :uuu: :uuu: :uuu: :vass: :vass: :vass: daha neler görecez bre... :vass: ama kuşkularım varrr bu albaydan herşey beklenirrrr ahann birde başımızaa müfettiş çıkdıııı bi bu eksikti.... :ytr: :tpe: :tpe: :tpe: :tpe:

neysemm odanız hayırli uğurliii olsun... :hayir: :hayir: :hayir: :hayir:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #8 : Ağustos 11, 2008, 01:04:56 ÖS »
hoşgeldınız..odanız ve uyelığınız hayırlı olsun..

bakalım zaman neyı gösterecek....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı davutçırpan

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #9 : Ağustos 12, 2008, 05:16:29 ÖS »

arkadaşlar işte satacakları ev  :ssuss:  "{ "{ "{

kim sızdırdı bu resmi basına burası imara kapalı alan el altından satacaktım burayı artık kim alırki....sanırım talipliside var pazarlığa açığız şöyle sıraya geçin bakim... ==- ==-

ALBAY EMLAK Kurucusu: Albay
2008'de kurulan firmamız sektöre iddaalı girdi...

Misyonumuz, üyelerimizin ihtiyaçlarına ve maddi imkanlarına uygun, güvenilir,odalara sahip olmaları için çalışmak hizmet etmektir.
Bu misyonumuzu yerine getirerek, siz değerli müşterilerimizin hayalini kurduğuodalara güvenle sahip olamalarını sağlamak şirketimizin temel prensibidir.                                                               

Firmaların gelişmelerine ve pazar payını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine katkıda bulunmalarını sağlamak.
Şirketlerin Türkiye ve dünyaya açılmasını sağlamak.

Etkileşimli bir şekilde kalıcı çözümler sunmak.

Bilişim sektöründe markalaşarak hizmet alanımızı daha da genişletmek.

Güzeli ve doğruyu arayan tüm çalışanları bünyesine almayı hedefleyen ve işini en ciddi şekilde yerine getirip sektörde vazgeçilmez olmak.

Müşterilerimizin her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak.

En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm sağlamak ve de müşterilerimizin saygı ile bağlılığını kazanıp daha yüksek değer sunmak. 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Liderlik, Girişimcilik, Araştırmacılık, Dinamizm, Verimlilik, Takım ruhu, Şeffaflık ve dürüstlük ve de en önemlisi

ETİK DEĞERLERE ve İŞ AHLAKINA SAYGI DUYMA

Kendini emlak müfettişi sanan şahsın dikkatine;

Emlak müfettişi olmadığını bilerek yinede eli boş göndermeyelim seni..
Albay patron bu hediyeyi kabul buyursun dedi...  ==- 

İdareli kullan...  :hihh:

la bune looooooooov la ben kime izin vermişim ağanın odasının olduğu yere maliye tikani açmak la ağanın odasının yanında oda olirmi la bunedir nasi bişedir..arif kaplan kafkas usta la buişe bi el atun vıy benim dertli başım viiiiiiiiiy....kardaşum canuni seviysan pılını pırtını toplada aha habu masanın üstünde unuttuğun 100 000 dolar gaymeyida al ve geldiğin gibi yolu takip et he ne dersun.. :ysli: :ysli: :ysli: :ysli:

usta bundan daha etkili ne olabilirki iyi okumadın sanırım.... \up

Tehdit etmek bide üstüne üslük ne güzel…adaletin kesitği parmak acımaz.Ağa efendi devletle baş edemezsin çok gördüm ağaları paşaları tehditle biyere varamazsın.suçluysan cezanı çekeceksin…100.000 dolarlık nazik hediyenizide ayrıca soruşturma kapsamında değerlendiricem bilgilerinize AĞAM … :)

albayım miralayım ve tahsilatçısı kafkas_kaplanı görevi başındaki memura rüşvet teklif etmek ve SSK sız işçi çalıştırmak suçlarından hakkınızda soruşturma açılıcaktır...hakkınızda birçok suç unsuru oluşturucak bilgiye sahibim ve soruşturmanın selameti açısından açıklamaya yapmıyorum...diğer suçlamaları ve delilleride mahkeme heyetine sunucağım dosyadan öğrenirsiniz...bilgilerinize... :tpe:

bu arada odamı ziyaret eden arkadaşlar hepininze çok çok teşekkür ediyorum...malumunuz soruşturma yoğunluğundan dolayı sizlerle ilgilenemedim.aslında ikramları benim yapmam gerekirdi fakat beni mahcup ettiniz...şimdilik hoşgörünüze sığınıyorum ve en kısa zamanda soruşturma biter bitmez aranızdayım güzel vakit geçirebiliceğimize inanıyorum...  :güll: 

:bayrak:HERŞEY VATAN İÇİN :bayrak:

""bir dağın tepesinde kartalada yılanada rastlanır.aralarındaki tek fark oraya birinin uçarak diğerinin sürünerek gelmesidir""

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #10 : Ağustos 12, 2008, 05:28:25 ÖS »
ohh olsunnnn içimin yağlarıı eridi inşAllah ömür boyu hapse mahkum olur bu albay efendi... :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: bizdende kira alamazzzz yeter bee yaaaa  :lsana :lsana :lsana :lsana para paraa anamızı ağlattın migren etti beni yaaaa  :lsana :lsana :lsana :lsana :lsana :lsana çok yaşa sennn müfettiş beyyy başta hoşlanmadımm albayın adamıdır dedimm ama  ==- ==- ==- ==- meğer bizdenmişsinnn at onu içerii yedi bizi yedi..... :lsana :lsana :lsana :lsana :lsana :lsana  :hayir: :hayir: :hayir: :hayir:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı davutçırpan

• Bağımlı Üye
« Yanıtla #11 : Ağustos 12, 2008, 05:29:53 ÖS »
artık mahkemede reddedersin suçları benim redlerinizi kabul etmek gibi bir lüksüm yok...mahkemede sanada banada albay patronunada sorucaklar...sen patronuna durumu arz et alıştıra alıştıra söyle kalbine inmesin...

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #12 : Ağustos 12, 2008, 05:36:21 ÖS »
hadı sız kıradasınız, para talep edıliyor... ben evı satın aldım değerının üstünde paralar ödedım ..lakın hala daha açık açık haraç taleplerı var özellikle kafkasın..kı ben evı satın aldım parasını ödedım gereken işlemler yapıldı ve bıttı..

açık delıllerımız var kendılerının dahı yazmış olduğu...uye odalarındakı yorumlarını okursanız değerlendırme yapmanıza yardımcı olabılecek her turlu bılgıyı bulabılırsınız...

ama şimdi kafkas kardeş askere gıdecek.. bu nedenle cezalandırma olayınıda hafıfletmeler olabılr belkı bızde şikayetlerımızı gerı alabılırız..ama netıcede bu iş albay kardeşın başının altından çıkıyor gerekenın yapılması...

Memur bey, hafta sonu görüşelim  "{ <>
gıder ayak yıne rüşvet peşindesın Arif.. "{

bu konuda kı çalışmalarınız için kolay gelsın.
ilgınız içinde teşekkürler..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH