Gönderen Konu: Bir Trabzon yaylasından akşamüstü görüntüsü  (Okunma sayısı 4452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öznur

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-2
Ynt: Bir Trabzon yaylasından akşamüstü görüntüsü
« Yanıtla #13 : Mart 11, 2008, 06:05:50 ÖS »
Harika görüntü  :alkş:

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #14 : Mart 29, 2008, 12:26:44 ÖÖ »
ınanırmısınız arkadaslar ben bu aksam ınternete trabzon dan manzara resımlerıne bakmak ıcın gırdım bu sıteye uye oldum çok guzel seyler gorecegımın sınyallerını de alır gıbı oldum hayırlısı ınsallah

bu arada bana dua edın vıze haftası sevgı ve saygılarımla  :bayrak:

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #15 : Mart 29, 2008, 12:27:59 ÖÖ »
ınanırmısınız arkadaslar ben bu aksam ınternete trabzon dan manzara resımlerıne bakmak ıcın gırdım bu sıteye uye oldum çok guzel seyler gorecegımın sınyallerını de alır gıbı oldum hayırlısı ınsallah

bu arada bana dua edın vıze haftası sevgı ve saygılarımla  :bayrak:

benim de önümüzdeki hafta vize haftası..dularımız senle

ayrıca yöremizden fotograflar kısmında bayagı bi fotograf mevcut..hem profesyonel hem de üyelerimizin kendi çekimleri var.
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #16 : Mart 29, 2008, 12:28:42 ÖÖ »
fuzuli hoşgeldiniz aramıza :) sitemizden memnun kaldığınıza sevindik inş. iyi vakit gecirmeye devam edersiniz.. :) bütün öğrencilere de basarılar ayrıca.. off ne yazık ki sınav haftasıı ):

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
« Yanıtla #17 : Mart 31, 2008, 09:33:51 ÖS »
dua kullugun ozudur hadisi mucibince bu duali agizlar insallah bu milletin muhtesem mazisini geri getirecektir cunku bu kurani bastaci yapmanin gostergesidir ki kurani bas taci yapanlari rabbim aleme sultan etmistir edecektir de

dualariniza sadik kalmak temennisiyle

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
« Yanıtla #18 : Mart 31, 2008, 09:35:43 ÖS »
ayrica beni aranizdan biri olarak gordugunuze  ne kadar sevindim bilemezsiniz gurbette silayi yasamak gibi bir sey bu