Gönderen Konu: KIRIKHAN BELEDİYESİNE TEŞEKKÜRLER !! ( TEMİZLİK KONUSU ÖNEMLİ !!)  (Okunma sayısı 903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
        :bayrak:     KIRIKHAN BELEDİYESİNE TEŞEKKÜRLER !!..       :!:

Yapılan her iyi çalışmayı herkes takdir etmeli. Ben kişisel olarak ; toplum için yapılan her iyi çalışmayı yürekten takdir ederim..

Temizlik ile ilgili olarak yaptıkları çalışmaları takip ediyorum. Ana caddelerdeki (KANATLI CADDESİ) kanalları mermer içine alıp, temiz bir görüntü ile suya akıntı vermiş olmaları çok çok güzel.. Hem sağlık ve hemde dini yönde TEMİZLİK çok önemlidir..

Ayrıca bir kaç caddenin yaya yolları üzerlerine belirli aralıklarla konulan ; (SİGARA İZMARİTİ VE BENZER KÜÇÜK ÇÖPLER' in atılması için) küçük ve güzel görünümlü ÇÖP bidonları için Belediyeye kişisel olarak çok çok teşekkür ediyorum.. Bu bidonları halk olarak iyi kullanalım.. Elinde SİGARA izmariti olan kişi bunu asla yere atmamalı.. Konulan bu kutulara atmalıdırlar.. Yerlere SİGARA İZMARİTİ olan bir ilçe artık görmek istemiyoruz.. Buna cümle halkımız yardımcı olmalı.. Okullar öğrencilere bu hususta ders vermeli.. Babalara çocuklar bu dersi anlatmalı..Cadde ve sokaklar pırıl pırıl olmalı..

Bu temizliği yetkili elemanlara takip ettirmeli..Vatandaşlar önce ikaz edilmeli.. İkazla olmuyorsa ceza tatbik edilmeli.. Bundan ödün verilmemeli.. Temizlik olmayan yerde sağlıklı yaşamak olmaz..

İlçemiz Sağlık Müdürlüğü bu işe önem vermeli.. Herkes önem vermeli..MÜFTÜLÜK bu konuda vaazlar vermeli.. Temizlik işi komple ele alınmalı..Haydi kolay gelsin.. Benim bu konuda yazdığım kısa bir veciz sözümle konuyu kapatalım..

:ççk: :ççk:  :klp:  :klp:  "NE KADAR TEMİZ İSEN, O KADAR İNSANSIN." (A. ÜSTÜNBAŞ)   :klp: :klp:  :ççk: :ççk:

(Bu  yazım  10.11.2010  tarihinde  KIRIKHAN  OLAY  gazetesi  ziyaretçi  defterinde  yayınlandı)

SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .