Gönderen Konu: Trabzon'a ve Rize'ye uyarı verildi!  (Okunma sayısı 2280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Trabzon'a ve Rize'ye uyarı verildi!
« : Ağustos 07, 2011, 02:20:23 ÖS »
Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzeydoğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Trabzon ve Rize çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda 1 ila 3 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredecek. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege'de yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esecek. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları

ise şöyle:

Ankara: Parçalı az bulutlu 31

İstanbul: Az bulutlu ve açık (Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esecek) 30

İzmir: Az bulutlu ve açık (Rüzgar; kuzey yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esecek) 33

Adana: Parçalı ve az bulutlu 34

Antalya: Az bulutlu ve açık 36

Samsun: Parçalı ve çok bulutlu 28

Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (Yağışların; yer yer kuvvetli olması bekleniyor) 26

Erzurum: Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 25

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 39

alıntıdır..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Trabzon'a ve Rize'ye uyarı verildi!
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2011, 03:58:34 ÖS »
İstanbul'da rüzgar olsun ya :) Sıcaklar çekilmez :D
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2011, 09:14:28 ÖS »
yağmur yağsa ne güzel olur, havalar ve toprak istiyor...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #3 : Ağustos 08, 2011, 12:56:58 ÖS »
Hemen sonbahar gelse de yağmur yağsa.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2011, 02:27:11 ÖS »
Yağmur iyidir yağsın. Ramazan ayında çok şükür hava sıcaklıkları beklediğimin çok daha altında. Rahatça tutuluyor oruçlar. Trabzonun yağmurunu seviyorum ben.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #5 : Ağustos 08, 2011, 07:22:08 ÖS »
Rabbım hayrlı ve bereketli yağmurlar versın..
sel olmasın, felaket olmasın, kımsenın canı malına zarar gelmesın....amin..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH