...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Anket Alanı

Sizce Karadeniz Müziğini En İyi Kim Tanıtıyor ?

(1/11) > >>

blackseastorm:
BENCE KARADENİZ MÜZİĞİNİ EN İYİ TANITAN BİR ÇOĞU VAR AMA BEN SADECE İÇLERİNDEN 3 TANESİNİ SİZE YANSITTIM ,KAZIM KOYUNCU (HER ZAMAN KALBİMİZDE OLUCAK) VOLKAN KONAK , FUAT SAKA

sancakbeyi_61:
evet zafer haklısın.mesela altan civelekı cok begenırım..burda önemli olan ayrım yapmadan müzigimize sahıp cıkmak..gerçi bunu ülkemızde en iyi yapan yöre de biziz..ama müzigimizi pop disko havasına sokanlara sinir oluyorum

tsira:
SOn yıllarda Karadeniz Müziğinin yerini artık yavaş yavaş pop müziği almaya başladı..Kemençe artık figür olarak gösterilir oldu..Ama buna karşı olan sanatçılarımız da var..Kazım KOyuncu yaşadığıu süre içinde hep yok olmaya yüz tutmuş kültürümüzü yaşatmaya çalıştı ve başarılı oldu da bence.Yaşasaydı daha yapacağı çok şey wardı ama :( :(..En ii Kazım Abi temsil etti kesinlikle..sonra Volkan Konak - Birol Topaloğlu - Fuat Saka Ve Gökhan Bİrben gelir benim için..Tabiki bu cvbım gerçek karadeniz müziği için..Ayrıca Sait uçar da eskisi gibi olsa onuda bu gruba eklerdim ama o da malesef kemençenin figüran olarak kullanıldığı akımın savunucularından oldu..dostlukla...

uSLaNMaZ:
özünü unutmadan herzaman sanat yapmaya çalışan gerçek sanatçılarımız bunlar..bu isimler arasında seçim yapmak kendi adıma imkansız..ortak noktaları Trabzonspor aşkı ve sevdası..Kazım Koyuncu'nun tulum sesinden, Volkan Konak'ın asi yapısına kadar gerçek sanatçılarımız..arkadaşlarımında değindiği gibi arka planlarda kalan emekçileride unutmamak gerekir.. .,.P .,.P .,.P

lazcaptan:
zafer abiye katiyen katılıyorum çünkü çok büyük isimlerdir... seçim yapılamaz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git