Gönderen Konu: BeNDe YeNiYiM aRaNıZDa......  (Okunma sayısı 3159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orkide

• Ziyaretçi
Ynt: BeNDe YeNiYiM aRaNıZDa......
« Yanıtla #13 : Mayıs 02, 2008, 07:59:35 ÖÖ »
konuşki kendime geleyim. haklısın Hayat Bir Gün, Oda Bu Gün...

evet ben vatana borcumu ödemeye gittim ama ödedikmi bilmiyorum. günler ayları, aylar yılları... ömür çok kısa galiba  :fsltı:

ödedikmi derken sanki biraz terettüt etmiş gibisin.. uslanmaz.. her gün şehit olan kardeşlerimizi düşünüp ödemediğin düşüncesine kapılıyorsan birde asker kaçaklarını düşünüp ben askerliğimi yaptım düşüncesine kapıl bence.. Kimse kaderini değiştiremezki...  :svm:

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Mayıs 02, 2008, 07:33:46 ÖS »
evet ne yazıkki bizi yönetenlerin oğulları askerliklerini yapmamak için neler uyduruyorlar ancak ben onları kendimle aynı kefeye bile koyamam. bu vatan üzerinde yaşıyorum ve tüm sevdiklerim bu vatan üzerinde. düşünmek çözüm olmuyor ve çıkış olmaması dahada kötüsü. Allah tüm şehit kardeşlerimize abilerimize dedelerimize gani gani rahmet eylesin. biz onların kardeşleri ve torunlarıyız ve onların miraslarına sahip çıkacağız...tşk ler orkide...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 03, 2008, 12:21:33 ÖÖ »
Söylediklerinde çok haklısın bu yüzdendirki düşünmelisin.. sen askerliğini vucudundaki damarlar, kanı nasıl son damlasına kadar hak ediyorsa sende askerlik şerifini tamamlama işini kendine eksik görmeden tam görmelisin. İnşallah vatan bölünmeden vatana sahip çıkarız uslanmaz bugün sen yarın ben olmasamda çocuklarımız.

Vatan bir bütündür bölünmez.. Yüreğine sağlık  :alkş: :alkş: Bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.